Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. No, já bych řekl ( je to tedy můj osobní názor), že jsme aktivní pouze o soutěžích ( Jinak alespoň pro mě hra pozbyla zajímavosti - nebudu vysvětlovat, asi všichni ví, ....úkoly a tak podobně - o ničem ) a nechci, aby to byla samochvála, ale když jsem viděl kvalitu zpracování různých témat a oficialit tady a porovnal bych to s tím na našem bývalém českém fóru, tak jsme byli tak o 10 úrovní napřed. No a když se pozorně podíváte, co se na fóru řeší, tak jsou to celkem zbytečnosti, které se hrou moc nesouvisejí ................ takže taková ta jakože umělá aktivita :):):) ale nic kloudného.
    A je fakt, že čechoslováci jsou asi jako hráči na dobré úrovni, vždyť za ty roky jsme si prošli s touhle hrou tolika herními problémy a musíme to mít v malíku ........ zlaté ručičky ;););););)
     
    Last edited: May 20, 2017
  2. Ahojky,taky zdravím všechny, bobřík mlčení už skončil,hurá!!!!!:D
     
    ***SIMIR*** likes this.
  3. RostenCZ

    RostenCZ User

    Zdravím
    Tak abych trošku rozsekl dále ten led mlčení, chtěl bych se zeptat : Mám 90 letadel a otázka zní, jaké si mám koupit letadla tak aby byly nejúčinnější co se týče BZ. Všeho okolo mám dost přes 20M v halérech. Jen mi přijde že je asi mít naprd 12 raketek (Ramaliner- Eclipse) ... Snad se tady nějaká důmyslná hlavička najde :D :p. Myslím že záleží i na aktivitě - bývám tu spíše méně je vyjímka že ted 14 dní mám méně práce. Tak že ještě týden bude mé letiště dosti online a v pohotovosti :).

    Děkuji za Váš názor a rády.
    RostenCZ
     
    ***SIMIR*** likes this.
  4. Ahoj,
    no já osobně po bodech zkušenosti tak moc nejdu, ale určitě letadla musíš v letecké dílně vylepšit na maximum, to je základ - akorát se ti zkrátí poměrně i doba letu. Já zde bývám také méně a osobně preferuji letadla s dobou letu 8 hodin a více ( mají více bodů zkušenosti a osvědčila se mi při akcích, nosí častěji bonusovou měnu a nemusíš jako s malými letadly sedět u počítače a klikat a klikat ) ........ malých mám pouze minimum ............ záleží opravdu na stylu hry jak často hraješ.
     
    Last edited: May 21, 2017
    tonda701 likes this.
  5. Ahoj,záleží na tobě,jak chceš hrát,pakliže hráč na druhé straně čeká,že mu taky něco pošleš,tak potřebuješ i krátké lety,nikdo nechce sedět u monitoru zbytečně a když se ti sejde víc hráčů najednou,tak aspoň máš možnost je podělit.Mám 946 kousků a hra je tím zábavnější:D:D,krásné lety přeji!!!! PS:už by mohla být zase nějaká pěkná AKCE!!!!
     
    -NewBlood- and tonda701 like this.
  6. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Ahoj, kdo mě nemá v přátelích, prosím přidejte si mě, hrajutéměř denně. Díky :)
     
  7. topgun123

    topgun123 User

  8. Ahoj topgun123
    Nemáš zač, jen nevím jestli pomůže dávat návrhy na věci ve hře ,které už tam dávno měli být a RT (jestli ještě nějaký vůbec je) s tím jistě také počítá ,že půjdou "jednou" šrotovat i velké letadla,heliny a hydro :) Viz. vyjádření zdejšího Board Admina v tvém návrhu, jiné jsem ani nečekal ;):)
     
    dita2 and topgun123 like this.
  9. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj.
    Je tady zase minulá akce,kde nejde získat ani střední ani velké letadlo. Docházejí nápady?
     
  10. Ahoj, no tohle je propadák, tohle je snad nejhorší akce, která ve skyramě byla a a oni ji dají znovu ................ asi mají " dobrej matroš " :):):):) ............ no se mnou v téhle akci nepočítejte, pro mě je to plýtvání časem.
     
  11. Ahoj,máme akci- malá letadla a hned po sobě!!!!:(:(:(:( STEJNA' akce?????
     
    ***SIMIR*** and tonda701 like this.
  12. mona7772

    mona7772 User

    Ahoj.....tiež som myslela,že akciu odignorujem.Ale nakoniec zbieram a nové lietadlá šrotujem.Aspoň je šanca získať nejaké sklá.Nepotrebujem toľko malých lietadiel,aj tak všetko nestíham posielať-to by som tu musela sedieť celé dni.
     
  13. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj.
    5.6. je 300% BZ a 6.6. je 600% BZ. Seženete někdo bonusový kód na rychlé odbavení,nebo si koupíme Quick service ?
     
  14. topgun123

    topgun123 User

    Last edited: Jun 2, 2017
  15. husky016

    husky016 User

    Ahoj, kdo by chtěl tak si mě přidejte, jsem online každý den :)
     
  16. ~NightHawk~

    ~NightHawk~ Team Leader Team Skyrama

    Here is a question from @Lady.Syriana on this post.
    She just used the "report" button instead of the answer function, so I copied her question :).

    @Lady.Syriana asked:
    "ahoj SIMIRE, jsem tu úplnej nováček (na fóru). Přesto bych chtěla zjistit kdy a zda vůbec bude akce s buřinkami. Moc se mi líbIla ta letadla. Hlavně VYSMÁTÁ HYENA. Můžeš to prosím nějak zjistit? Jsi takový akční .... človíček. DÍKY"
     
  17. :D:D:D Hezké narozeniny :D:D:D
     
    tonda701 likes this.
  18. Peterf63

    Peterf63 User

    Mám v úlohách "Pošli späť CashCow"! Čo mám urobiť? Stále tam mám nulu. Ďakujem za pomoc.
     
  19. tonda701

    tonda701 User

    Díky všem, za dnešní hru:D:D
     
  20. tonda701

    tonda701 User

    ahoj Pererf63,musíš to od někoho dostat,odbavit a poslat nazpět,popros své přátelé na liště:)