Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ahoj, Já ti ani abych pravdu řekl nevím, už si to přesně nepamatuji, ale z počátku hry, když jsem tenkrát začínal jsem byl na EN portálu no a nyní, když nás převedli na EN fórum jsem asi z dřívějška už měl Junior Experta, takže fakt nevím.
     
    BA-KA-RA likes this.
  2. Ahoj RostenCZ, pokud si dobře pamatuju, vlajka změnit nejde, už se to tu projednávalo.
     
  3. Ahoj, jo jo, vlajku země nezměníš ............ přesně tak, už se to tu řešilo ;)
     
    BA-KA-RA likes this.
  4. helbel

    helbel User

    Ahojky všem, zkrátka musíme psát a psát :)
     
    -Vavřinec- and ***SIMIR*** like this.
  5. RostenCZ

    RostenCZ User

    Zdravím, dnes jsem napsal v příspěvku, že bych si rád vyměnil letadla a pokud by přálo štěstí i nějaké pravidelnější linky. Počítal jsem s tím že se najde max 1 hráč, co pošle 10 letadel ale opak se stal pravdou ... dneska jsem se od toho počítače neodtrhl a co také jiného dělat když jsem nemocný. Děkuji za reakci a pomoc či vyslyšení mé prozby;);) :) ! Jen je smutné, že do hry jsem zatím neinvestoval skoro žádné peníze a nemůžu se tak rovnat Vám větším hráčům, čiže je trošku nespravedlivé dostat 200 letadel a sám poslat 20. O to víc si toho cením:p:D.
    Děkuji
    PS: Jen aby to tak dál i vydrželo. :p :D
    RostenCZ 71.lvl:):)
     
    Vládíček2008 and ***SIMIR*** like this.
  6. Ahoj Ħąŵĸ™
    Problém bude v tom že odkaz je jinam než je toto fórum ,zkusil jsem to jinak a funguje to ;):)
    Pokud nevidíte můj podpis a nevíte co s tím, musíte si povolit zobrazení v nastavení.
    U svého jména v horní liště vpravo klikněte na Preferences a zaškrtněte políčko 4 (Show people's signatures with their messages)
    Letu zdar
     
  7. Ahoj. Tak sig jde, ale problém je v tom zalinkování podpisu mimo forum. Budu zkoumat a zkusim. Jinak odkaz na číslo příspěvku ve vlákně mně nenapadlo. Dobrej nápad. Aspoň tak zatím. Dík. ;)
    Edit: maj v tom trochu bordel. Podpis ani slovo zalinkovat nejde ale url samostatně to povolí :D
    Edit2: :D Omlouvám se, ale ono to asi logiku má. Zalinkováním podpisu nebo slova můžeš zamaskovat odkaz na stránky, kam druhý nechtěj zabloudit ani nechtěně, ale když je link viditelnej, tak ví předem, na jakou adresu klikaj ;)
     
    Last edited: May 3, 2017
  8. helbel

    helbel User

    Zkoušela jsem odkaz na
    Skyrama - FAQ v CZ a SK a chválím, dobrá práce, pro nováčky to je určitě pomoc.
     
    ***SIMIR*** likes this.
  9. Také se mi FAQ líbí, nováčkům určitě moc pomůže a kdoví, jestli tam něco nebudu hledat ještě i já :-D Díky oběma, kteří na tom pracovali, Donaldovi i Hawk (omlouvám se, neumím dát jména jako odkaz, snad se nebudete zlobit).
    Jinak zatím od změny na anglické fórum žádné problémy, tak snad to tak bude i nadále, zatím jsem i některé anglické věty z oficiálních oznámení pochopila, no a navíc vím, že kdyžtak se můžu zeptat tady, jsou tu samí skvělí lidičky :-D
     
  10. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Kto ma záujem pridať si ma medzi priateľov, pošlite pozvánku na nick iDavis, ID: 6861945. Budem rád za každé lety. :)
     
  11. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj všem. Co se děje? Všechna zahraniční fóra jedou,jen CZ a SK nic! To je nějaký bobřík mlčení? :)
     
    tonda701 likes this.
  12. Taky sem chodím a nic nového,to asi ten HOKEJ!!!!:)
     
    tonda701 likes this.
  13. Také denně nakukuji... asi fakt ten hokej :D
     
  14. Dobrý den, Češi!


    [​IMG]
     
    Last edited: May 13, 2017
    ***SIMIR*** and Vládíček2008 like this.
  15. peta1zetka

    peta1zetka User

    Zkus zadat iDavis mě to šlo bez problémů, hráč byl nalezen a přidán. :)
     
  16. [​IMG]
     
  17. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj.
    Nevíte někdo,na jaký čas se zkrátí doba letu letadel Corn Cod 2 a Ontonav-1(XXL) po uplném upgrade v letecké dílně?
    Děkuji za odpověď.
     
  18. ~NightHawk~

    ~NightHawk~ Team Leader Team Skyrama

    Corn Cod 2 : 12:00 hours
    Ontonav-1 : 10:40 hours

    :)
     
    BLONDI2011 and .soptík. like this.
  19. Tak už se přestávám divit, že považovali naše fórum za neaktivní... všude přibývají příspěvky, kromě našeho koutku...
    Ale na druhou stranu - jsme nejspíš super hráči, když si nepotřebujeme dávat navzájem rady :D
     
  20. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Ahoj všem:D:D
     
    LetuškaIveta and ***SIMIR*** like this.