Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by biry1226, Dec 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Igen, végül kitettem őket az ellátóra. Köszi! :)
     
    Attila201409 and szarvasferi like this.
  2. flashman18

    flashman18 User

    Leszedtem és kiosztottam kb 500 gépet.
    Majd műszaki hiba....
    Visszalépek és kezdhetem előlről a leszedését....

    KÖSZÖNÖM NEM!!!!!!!!!!!!!

    Megyek és veszek 100ezerért AC-t hátha belehúz egy kicsit a fejlesztői csapat.....
    Keveslik a bevételt ???
    Vagy mi az oka ennek a tetű lassúságnak??? Nem ma kezdődött ez a probléma és nem képesek megcsinálni???????????????


    Javaslom a csapat CSERÉJÉT!!!!!!

    Ennyi erővel mindegy lenne ha én ülnék ott..

    SEMMIT NEM CSINÁLNAK SZERINTEM!!!!!!
    Csak röhögnek, hogy mi meg vesszük 50%os HH-n az AC-t.


    Mikor akar már lépni valamit a kedves BigPoint???? SE kompenzálás, se hibajavítás...
    Mit láttunk eddig?? Újraindították a szervert több óra után.......
    Gratulálok!!!!!!!!!!!


    Kedves Métisz!


    Légyszíves tolmácsold a csapat felé az elégedetlenségünket.

    Köszönöm.
     
    mickie25, serinata, Airpetya and 4 others like this.
  3. flashman18

    flashman18 User

    Játszhatatlan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Megyek és megkérdezem a farmerama embereit hogy náluk is ez a helyzet??
    Vagy csak minket szivatnak???
     
    serinata likes this.
  4. glacika56

    glacika56 User

    Szia!
    Biztos, hogy mindent jól csinálsz? Nálam semmi probléma nincs. Talán egy kicsit lassabban lásd el a gépeket, hogy legyen ideje az adatoknak az interneten megfelelően le és fel tölteni. Nem tudom milyen sebességű netet használsz és az csúcsidőben mennyire van leterhelve, mert az is akadályozhatja az adat forgalmat. Pl. az is probléma ha ugyan azon a ruteren többen játszanak nagy teljesítményt igényló játékot. Tapasztaltam.
    Talán segíthettem.
    Üdv Laci
     
    serinata and Attila201409 like this.
  5. flashman18

    flashman18 User

    Szia. Lehet nálam van a gond
    Lehet hogy csak a skyramaval van a gond.. Mivel nem tudok repterezni minden más online játék tökéletesen fut. Legyen szó böngészősről, vagy letöltött kliensről.. Semmi hiba

    csak itt...:(
     
  6. Szia Flashman

    Javasolnék valamit ha nem bántalak meg vele.
    Nekem semmi gondom nem volt ma, de bevallom speciális játékstílust használok egy ideje.
    Amikor baráti gépeket vagy sajátot szedek le, vagy küldök folyamatosan figyelem a kis sárgát és igyekszem mindig ellátni.
    Lassan szedek és küldök nem mint a villám ;)
    Ha kb 5 percig nem jön frissítek, így max 5 percet vesztek.
    Igaz kicsit macerás, de nem dobál ki.

    Üdv:Attila201409
     
  7. flashman18

    flashman18 User

    Mindig szedem a kis sárgát. Már ha jönne rendesen..
    Baráti gépeknél nem is gáz annyira. Sajátokkal nem tudok mit kezdeni.
     
    serinata likes this.
  8. Akkor nem tudom mi lehet a gond :(
    Tudom idegesítő, hogy másoknál megy rendesen. Nekem most ez vált be.
     
    serinata likes this.
  9. flashman18

    flashman18 User

    Az a gond, hogy még mindig próbálkozok vele..

    Ami nem megy nem kell erőltetni. Mai napra ennyi voltam. Gépeket nem tudom kezelni.
    Megyek és játszok mással
     
    serinata and Attila201409 like this.
  10. Én úgy gondolom, ez a hiba amiről flashman is ír nem a játékosok hibája! Érdekes hogy hajnalban klasszul fut a játék. Viszont, mikor egyre többen kezdenek el játszani akkor összeomlik minden.
    Én már megpróbálok nem idegeskedni a játék miatt, tudjátok van az X a jobb felső sarokban. Arra kell klikkelni. Ez megoldja a problémát.
     
  11. Én nem mondtam, hogy a játékos hibája.
    Valóban hajnalban játszható a játék, nincs kidobálás, nincs visszadobás viszont nincs fent barát sem akinek küldhetnél, vagy aki küldene.
    Én mostanában elég sokat játszom hajnalban.
     
  12. glacika56

    glacika56 User

    Már 5 óra óta játszom, de egyetlen egyszer sem tapasztaltam hibát.
     
    serinata likes this.
  13. Ma engem is még csak 1x dobott ki, nem tudom min múlhat.
     
  14. Gondolom hajnalban Te sem blinkre jössz játszani;) Előtte lebeszéled a gépeket:)
     
    serinata, Anyakata and Attila201409 like this.
  15. Persze, meg leszedem a sajátokat és kiküldöm őket.
    Tegnap például annyiszor dobott ki délután, hogy inkább a baráti gépekre koncentráltam a sajátokat pedig hagytam.
    Így mondjuk küldeni nem tudtam csak azok voltak a levegőben amit reggel elküldtem. Pedig ha jól mennek a dolgok, sosincs gép a hangárokban tp napon.
     
  16. biry1226

    biry1226 User

    Nem lehet, hogy ez a nagy repterek átka?
     
    mickie25, serinata, Anyakata and 2 others like this.
  17. Lehetséges, meg a gyors ellátásé szerintem. Nekem mondjuk a netem sem a legjobb, de ebben a faluban ez a max.
     
  18. Anyakata

    Anyakata User

    Remélem, nem gondoltad komolyan...?! Szerintem igenis jó tudni, hogy másoknak mi vált be, hogyan játszanak. Régen is sok hasznát vettük,amikor majdnem tökéletesen működött a játék és mi még kezdők voltunk. Gondolom nem csak az én barát listámat lepték el a 10-20-as szintű új játékosok, nekik is segítség lehet a sok okosság, amire mi már rájöttünk. Úgy hogy, légyszi, továbbra is oszd meg velünk, amit tudsz!:)
     
  19. biry1226

    biry1226 User

    Szia!

    Ha ismered Petyát, mint mondod, akkor a hsz-ban szerintem benne van a vicc is. De elégedetlen a játék minőségével, amivel egyetértek.
    Talán túl érzékenyen érintettek a szavai. Kérlek ezután is szívesen vesszük ha átadod nekünk a segítőkész tapasztalataidat.
    Engem is sokszor idegesít, ha nem úgy megy a játék, ahogy szeretném.
    A BP-ot pedig egyáltalán nem érdekli, hogy megy a játék, a minél több bevétel a fontos.
    Tehát továbbra is várom/juk jó tanácsaidat, az alacsonyabb szintű játékosok
    miatt is.

    Üdv.: biry
     
  20. biry1226

    biry1226 User

    Szia Petya!

    Nálam is sokszor előfordul, hogy a rengeteg hiba miatt, már-már azon vagyok,hogy abbahagyom a játékot /ezt már többször le is írtam/.
    De nem megy. Próbálok rájönni /olykor több-kevesebb sikerrel/, hogyan tudom kikerülni a kidobálást.
    Én örülök, ha nem jönnek a sárga gépek, nagyon ritkán kezelem le őket. Nem befolyásolja a játék minőségét. Szerintem kémkedni jönnek.;);)
    Az már igaz, hogy a BP nem törődik a játékosok gondjaival, szerintük mindenki oldja meg a saját problémáját.
    Fölöslegesnek tartom sokszor, hogy újra és újra leírjam ugyanazokat a hibákat, hiszem Rajtatok kívül senki nem olvassa el.
    A SkyRama 1 éves évfordulóján kezdtem a játékot napi rendszerességgel, azok voltak a szép idők. Akkor is előfordultak hibák, de ha jeleztük, rövid időn belül javításra kerültek és honorálták a kieső időt stb. Változatosak voltak az eventek én is mindig nagyon vártam az újabbat. Vajon milyen lesz, milyen gépeket vásárolhatunk majd.

    A Magyar Fórum megszüntetésével, jóformán semmi kapcsolatunk nincs a BP-vel.
    Csodálom hogy Métisz tegnap egyáltalán nem reagált a hsz-okra. Lehet nem ért rá.

    Engem a családom tart megszállottnak, hogy még ezek után is játszom.
    De nem tudom és nem akarom abbahagyni, amíg kicsit is játszható.:):):):):)

    Üdv.: biry
     
Thread Status:
Not open for further replies.