Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by biry1226, Dec 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lmg85

    lmg85 User

    ne foglalkozzál a nyafogásunkkal, ha neked tetszik így ahogy van, akkor hajrá :) szerintem az elejéről indulva egy jó darabig élményt nyújt még most is ez a játék ha vannak barátok. Jól ki van találva hogy csapatmunka a lényeg és lehet látványosan fejlődni is. Egy szint után rá kell költeni, de mire nem.

    A problémám nekem ott van, hogy egy ideje a játék technikai határait is el lehet érni, ami viszont már az élvezetet és a minőséget rontja és ezeken a határokon nem szándékoznak növelni, legalábbis nincsen semmi látható jele a dolognak. :/

    Anno a Malév 2012-es csődje után kezdtem el ezt, mert meggyőződésem volt, hogy lehet jól is managelni egy saját repülőflottát és gondoltam megmutatom hogyan :)
    Így én pl. kizárólag a játék témája miatt vagyok itt, a zsiráfetetés meg káposztaültetés dolgokkal nem igazán tudnának lekötni, hiába jobb a grafikájuk vagy kevesebb a technikai hibájuk :)
     
  2. Szívemből szóltál :) Próbáltam én is másik játékot, abba is hagytam egy idő után.
     
  3. biry1226

    biry1226 User

    Egyáltalán nem tetszik a jelenlegi játék minősége, 2012 óta napi rendszerességgel játszom és a hanyatlása szomorít el. Amíg létezik én játszom. Az említett két játékot ismerem, de igazából nem szórakoztatott.
    A hsz-ok csak megerősítik bennem azt, amit már több mint egy éve sejtek, hogy hamarosan megszűnik.
    Sajnálni fogom.
     
    serinata, Attila201409 and audi80td like this.
  4. De ezek csak hozzászólások.... Ismered a mondást:"egyszer fent, egyszer lent". Most lent van, de akár még változhat is.
    Ma számomra öröm a játék, csak egyszer volt műszaki hibás kidobásom. A dupla vagy tripla tp napok már nem igazán izgatnak, általában akkor játszhatatlan a játék (nálam). Azokon a napokon teszem fel magamnak a kérdés: mit keresek itt???
    Ha szereted a játékot, akkor játssz és ne azzal foglalkozz hogy mi lesz. Előbb vagy utóbb minden kiderül.
     
  5. Gyerekek amíg játékosok vannak és lesznek a Skyrama nem szünik meg.Mért szünne is meg,csak hát amíg ilyen beruházások vannak ebben a játékban,és új tulaj nem csap az asztalra,hogy már pedig új dolgokat,új eventeket,új fejlesztéseket kéne a játékba betenni,addig itt normálisan semmi sem fog müködni.Én 2009 ben azért kezdtem ebbe a játékba,mert azt gondoltam olyan játék ez mint az amivel időnként szoktam játszani.Tévedtem.
     
    serinata and Attila201409 like this.
  6. biry1226

    biry1226 User

    Én is erre a következtetésre jutottam, a sima napokon valóban kellemes a játék.
    De köszi a jó tanácsot.
     
    serinata, Anyakata, audi80td and 2 others like this.
  7. Métisz

    Métisz User

    Elárulom persze nem titok.
    Drakensang a játék neve, és azért is írhattam le mert ez is itteni játék.;)

    Nem nyert.;)
    Megértelek, én sem játszom itt, max néha egy egy ritka alkalommal, de aktívan sosem.:)
     
  8. Kedves Métisz!

    Beleolvastam biry1226nak válaszod leveledbe és megnéztem youtuben azt a játékot amivel játszol.Hát jó kis játék bár én ott hamar meghalnék benne.
     
    serinata likes this.
  9. glacika56

    glacika56 User

    Sziasztok!
    Hát ez az a játék amit biztosan nem fogok játszani. Élből utálom azokat a játékokat, amelyekben az erőszak bármilyen formája is jelen van. Az erőszakból van elég az életben, nem kell még azt játszani is. Inkább játszok Farmerama-t.
    Ezért is szeretem ezt a játékot, de ízlések és pofonok változóak.
    Mindenkinek jó éjszakát kívánok!
     
    biry1226, Anyakata, serinata and 2 others like this.
  10. Métisz

    Métisz User

    Mindenki meghal hamar az elején, de ahogy épül és erősödik a karaktered úgy lesz mindenki egyre ellenállóbb.;)
    Ez nem erőszakos játék. Ez karakter építős.;)
     
    glacika56 and serinata like this.
  11. serinata

    serinata User

    ... ja és akkor mondhatják a barátok ha valami gond van ..:mad::mad:-Hát ne csodálkozz rosszul fejlesztettél !!:p:D:D
     
  12. Szerintem ez a játék amivel Métisz játszik semmi erőszak nincs benne.Az öcsém is ilyen hasonló játékkal játszik valamilyen Dragon vagy mi féle játékkal játszik vannak vagy 4 en azt hiszem szerveren és kalandos karakteres játékkal nyomják naponta.Most meg nem mondom a nevét,mert nem tudom de az is hasonló mint Métisz játszik vele,de ha találkozom öcsémmel akkor métisznek le irom.
     
    Last edited: Dec 29, 2017
    serinata likes this.
  13. Leemonade

    Leemonade User

    Sziasztok.

    Lenne pár kérdésem amire még eddig nem találtam választ.

    1. Az újrahasznositóban mindig csak a kicsi és közepes gépeket lehet bontani, vagy nagyobb szint után lehet L-es gépeket , hidrókat, heliket is ? ( Jelenleg 3-as szintü a bontóm.)

    2. a. A fórummal kapcsolatosan: a jelenlegi forum kontinensenként müködik ? Szeretnék kapcsolatot tartani Amerikai és Ausztrál játékosokkal de nem csak a kis sárkányon.

    2. b. A forumban van-e lehetőség privát üzenet küldésére, vagy csak én nem találom ?
     
  14. biry1226

    biry1226 User

    Szia!
    Jelenleg csak kis- és nagy gépeket lehet a bontóba küldeni, mást nem. Azokat csak selejtezni tudod.

    Amerikai és Ausztrál játékost az ország listájából tudsz választani, általában az első helyen lévő online játékos. Én onnan választottam és küldtem jelölést, általában sikerült is.

    Úgy tudom, hogy csak Fly-By-n lehet privát üzenetet küldeni.


    Talán majd kapsz mástól is választ, aki többet tud ezekről.
     
    Last edited: Dec 29, 2017
    Leemonade, Attila201409 and audi80td like this.
  15. BP_KP_04

    BP_KP_04 User

    szi
    BOLDOG ÚJ ÉVET

    hi
    HAPPY NEW YEAR
     
  16. Leemonade

    Leemonade User

    Köszi a választ , körülbelül ezt sejtettem, a külföldi partnerek már a kezdetektől megvannak ( többen mint magyar :)). A fly-by-fly -al csak az a gond hogy kevés az a 140 karakter , meg nem mindig tudod hogy mikorra olvassák el.
    No mindegy , ez van ; ezt kell szeretni :rolleyes:
     
    biry1226 and Attila201409 like this.
  17. Javaslom neked a skypeot ;) Sokkal gyorsabb és megbízhatóbb :) Buktam már el gépet, és kiküldést is a fly.by küldéssel. Sokszor 2-3 perc is számít ;)
     
    biry1226, Leemonade and Anyakata like this.
  18. Leemonade

    Leemonade User

    Annyira nem megy az angolnyelv :D:D:D
     
    Anyakata and Attila201409 like this.
  19. hi-hi.., meggyűrűzték a gépeimet:D valaki nagyon szerette őket;)

    [​IMG]
     
  20. Sziasztok
    Minden kedves fórumlakónak,barátnak és barátnénak,leendő barátnak tp-ben és játék kedvben gazdag Boldog Új esztendőt kívánok
     
Thread Status:
Not open for further replies.