Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by biry1226, Dec 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. biry1226

    biry1226 User

    Sikerült betölteni a játékot, beléptem!
     
    Attila201409 and szarvasferi like this.
  2. Én is. Kíváncsi vagyok meddig enged;)
     
    biry1226 and Attila201409 like this.
  3. Métisz

    Métisz User

    Sziasztok

    Egy kis tájékoztatás;)

    Tegnap éjjel 23 óra magasságában volt egy váratlan központi leállás. Ez minden játékot, és a hozzájuk tartozó fórumot is érintette.

    A szerverek újra indítva, de még előfordulhatnak fennakadások.
    Emiatt nem kell a Supportra írjatok, tudunk róla, hogy vannak még betöltési gondok.

    Reméljük a mai napon minden realizálódik.:)
     
    Anyakata, biry1226 and Attila201409 like this.
  4. biry1226

    biry1226 User

    Szia!

    Remélem igazad lesz. De egy kérdést engedj meg: nem lehetett volna ezt előre már tegnap este közölni velünk?
    Senkit nincs szándékomban bántani!
     
  5. A váratlan központi leállást nem látják előre ;)
     
    Leemonade, Anyakata and biry1226 like this.
  6. Métisz

    Métisz User

    Mint ahogy Ildikó is írta, a váratlan leállást senki nem látja előre.

    Én is korábban lefeküdtem már, így írni se tudtam nektek. De elnézve az angolokat még ennyit se írtak ki a játékosoknak még ma sem, mint én nektek.;)
     
  7. biry1226

    biry1226 User

    4.30-tól próbálkoztam belépni, azért írtam mindenhova és az esti leállásról sem tudtam, korán kiléptem. Köszönöm a választ.
    További szép napot!
     
    -Teca04-, Anyakata and Attila201409 like this.
  8. Gondolom ki van adva a tájékoztatás, hogy nem kell tájékoztatni. Mostanában ez a szokás..., mióta itt vagyunk;):(
    A support pedig úgy is csak egy sablon szöveget ír vissza. Tegnap is láthattam! Csak egyet nem értek, ha mindenki tud mindent, és dolgoznak a hiba javításán hónapok óta, akkor itt már mindennek pöpecül kellene működnie. De neeeem...:mad:
    A tulajt ha érdekelné a játék, már rég nem tűrné hogy ilyen színvonalon működjön. Én ha így dolgoznék páros lábbal repítenének ki!!!! És nem várna vele a főnököm hónapokat.
     
    Last edited: Dec 10, 2017
    mickie25, apa55, Anyakata and 2 others like this.
  9. Leemonade

    Leemonade User

    Sziasztok !

    Sajnos tegnap este 22:00 után megszünt létezni a Bigpoint, lehetetlen volt belépni. 01:00 -ig próbáltam negyóránként de nem ment.
    Ezáltal nem tudom mennyi gépet nem tudtam ellátni, elnézést akinek a gépei szivecske nélkül tértek vissza.
    Ma egész nap leszek gyorson, reménykedem hogy a szerveroldali hibákat kijavítottál és nem omlik megint össze a játék.
     
  10. biry1226

    biry1226 User

    Tökéletesen igazad van.
    A feladatoknál több mint egy éve fennáll a probléma és képtelenek a hibát kijavítani, de lehet nem is foglalkoznak vele.
     
  11. Métisz

    Métisz User

    Nem baj, hogy írtál.

    Én csak azért írtam ki a tájékoztatót, hogy innentől legalább képben legyetek.
     
    -Teca04-, Attila201409 and biry1226 like this.
  12. Métisz

    Métisz User

    Félreértesz valamit.

    Senki nem mondta, hogy egy hiba javításán hónapokat vagy éveket dolgoznak.
    Mindösszesen annyiról van szó, hogy a fejlesztői csapat tud róla, dolgozik a megoldáson, javítás ha elkészül, akkor jelezzük.
    A megoldás mit takar, és mikor tesznek esetleg félre valamit, mert esetleg túl komplikált, vagy kivitelezhetetlen, stb stb az már más dolog, erről nem tudunk.
     
    Attila201409 and glacika56 like this.
  13. Szerintem nem értem félre!
    Az, amiről tegnap írtam a supportnak, és Te válaszoltál rá, az a hiba is hónapok óta jelen van. És mindig az a válasz, hogy tudnak róla a fejlesztők és dolgoznak a hiba javításán! Tehát hónapokon keresztül dolgoznak rajta;)!
    Tapasztaljuk a hibákat hosszú időn keresztül, ki ide, ki oda írogat. A válasz mindig ugyan az, legyünk türelemmel!
    Köszönjük szépen!
     
  14. Sziasztok.
    Remélem jó helyre írok, de egy számomra rendkívül érdekes problémával szembesültem. Amikor az előbb beléptem, akkor ugye felugrik az event ablaka, és látom, hány fagyállóm van. Tegnap mindegyik 150 körül vagy affölött volt valamennyivel. Ma amikor belépek, mindegyik 100-110 körül van és a hópihéim közül is eltűnt vagy 1000... Az üvegeim is biztos (nem olyan sok, mert csak 3-at gyűjtöttem tegnap, de mégicsak 3) eltűntek, a pénzem is, és szerintem az alkatrészek is (hidro, heli, stb.), de ebben nem vagyok biztos, ezt nem néztem, mennyi volt tegnap. Ez még magában nem biztos, hogy hihetetlen lenne, mert lehetne, hogy egy nappal visszaállt nálam a játék. Na de baromira nem, mert azok a gépek, amiket tegnap este fél hat és fél nyolc között küldtem ki, azok ki vannak küldve, nincsenek visszahelyezve a hangárba. A 20 órások még nem is értek vissza. Tehát nem állt vissza, egyszerűen a tegnapi nap mintha nem létezett volna gyűjtögetés szempontjából. Erre valakinek esetleg valami ötlete, hogy ez mi a frász lehet? A segítséget előre is köszönöm.:)
     
  15. Anyakata

    Anyakata User

    Szerintem a játék helyett a műszaki hibákat teszik változatossá :p Nálam a mai műsor az, hogy olyankor dob ki műszaki hibával, amikor semmit nem csinálok, esetleg a közelében se vagyok a gépnek:) Kiszámíthatatlan, hogy mikorra dob vissza.Van, hogy csak az órákkal korábban elolvasott sárkányok jönnek újra, van, hogy a baráti gépeket kell megint ellátni, de előfordul, hogy a már kiküldött saját gépek kerülnek vissza a hangárba.:D Igazán izgalmas így játszani, csupa meglepetés az egész!:p
     
    Attila201409, biry1226 and Leemonade like this.
  16. Leemonade

    Leemonade User

    Én is nem csinálok egyebet mint hogy minden gépet 2-szer ellássak :mad:
    Már szinte 3 percenként frissitek hogy ne mennyen annyi munka kárba :(
     
    biry1226 and Anyakata like this.
  17. apa55

    apa55 User

    Biztosan bennem van a hiba(ezt még aktív posztoló időszakomban a szememre is "hányták), de nekem van egy olyan sejtésem, hogy nem is nagyon akarják kijavítani. Max a működést lehetetlenné tévőket. Azt/azokat is csak úgy Pató Pál úr módjára: „Ej, ráérünk arra még!”
     
  18. Leemonade

    Leemonade User

    Na most már a kifutón ragadnak a gépek :mad: Se leszedni a pályát se a gép nem reagál semmire, sőt 3-szori frissités után is ott fogja a helyet .
     
    Anyakata likes this.
  19. biry1226

    biry1226 User

    Próbáld meg kézi vezérléssel a parkolóba küldeni és utána használni a gyors ellátást. nekem bevált.
     
    Anyakata likes this.
  20. Métisz

    Métisz User

    De ez nem azt jelenti, hogy megállás nélkül csak ezen dolgoznának. Éppen ezért nem helytálló, hogy ha úgy fogalmazunk, hogy hónapokon keresztül dolgoznak rajta.
    Hanem amit választ is kaptál, tudnak róla és dolgoznak a megoldáson. De, hogy a megoldás kivitelezhető-e vagy sem senki nem tudja, én sem.
     
    glacika56 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.