Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by Anyakata, Oct 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Airpetya

    Airpetya User

    Belluskát üdvözlöm :D:D:D:D;)
     
    Anyakata, flashman18 and Attila201409 like this.
  2. Sky-Court

    Sky-Court User

    Sziasztok
    Egy számomra új hiba ütötte fel fejét a repteremen. Feladatom volt 20000 árú eladása. Azt megfigyeltem és megszoktam hogy elfogyott az árú egy ideig számolta, majd műszaki hibával kidobott. Újra töltés után, a már előbb befejezett feladathoz még kellett árút eladnom. Ez akár többször is megismétlődött. Most viszont kirakott áruház nélkül is befejeztem az árú eladásos feladatot, persze minden leszálltot gép után műszaki hiba, frissítés, újra minden.
    Valaki esetleg tud valami megoldást?
    Üdv
     
  3. biry1226

    biry1226 User

    Szia!
    Annyit tudok, hogy régóta problémák vannak a feladatok terén, sajnos a hibákat még nem sikerült megszüntetni.
    Amennyiben változás lesz ezen a téren, a fórumon fogják értesíteni a játékosokat.
    Türelem és megértés, amíg kijavítják.
     
  4. biry1226

    biry1226 User

    Jó reggelt!

    Nem értem, miért kell a játékosokat riogatni a SkyRama megszűnésével. Ha mégis megtörténik, nyilván időben meg
    fogjuk tudni.
    Szerintem most rendben működik, ugyan néha lassabban, néha kidob - naponta 1-2 alkalommal - de azért játszható.
    Az ember is hibázik, nem csak a gép, és sok minden egyéb is befolyásolja /áramingadozás, a szolgáltató stb./
    Nincs olyan ember sem gép, aki hibamentes lenne! / Pl.: Az Apolló 11 katasztrófa, stb./

    Szép napot, kellemes játékot, türelmet és sok-sok felröppenőt
     
  5. Itt és most leszögezem nem én találtam ki azt hogy a játék megszünik.Most mindanyiotok azt kérdezi tőlem honnan vettem azt hogy a játék megszünik igaz?Oké Itt a torony csevegő 12. oldalán Bp_KP_04 írta a következőt :Üdv!
    Egy rossz hírt szeretnék közölni!

    Sajnos a konkurens játék beadta kulcsot.
    Megszűnik a játék.
    Az erőszakos bővítés sem segített a helyzeten

    Kár érte.
    BP_KP_04, Nov 30, 2017 Report #224 Like Reply .

    Akkor most töntse el mindenki hogy igaz e az állítás vagy nem.

    Mamóka42 is ezt kérdezi BP_KP_04 said: ↑
    Üdv!
    Egy rossz hírt szeretnék közölni!

    Sajnos a konkurens játék beadta kulcsot.
    Megszűnik a játék.
    Az erőszakos bővítés sem segített a helyzeten

    Kár érte.Click to expand...Szia.
    Erről hol lehet olvasni?
    Mamóka42, Dec 1, 2017 Report #247 Like Reply .
     
    Mamóka42 likes this.
  6. átadom
     
    Airpetya likes this.
  7. Métisz

    Métisz User

    Jó reggelt!

    Mit is írt?
    A konkurens játék megszűnik!
    Ergo ennek a játéknak a konkurenciája, és nem ez a játék.
    Tehát még mindig nem a Skyramaról van szó!!!
     
    biry1226, Airpetya, Anyakata and 2 others like this.
  8. Szép napot!

    Viszont lehet, hogy nekem vannak szövegértési gondjaim, de BpLisztFerencAirport konkrétan azt írta, hogy a Bigpoint is írta hogy megszűnik a játék.
    Ezek szerint BP_KP_04 lenne a Bigpoint?
    Ám ez sem lehetséges, hiszen Ő egy konkurens játékról írt. Szóval, még mindig fennáll a kérdés, hol írta a Bigpoint, hogy megszűnik a játék ??? Ha pedig nem igaz, miért kell ilyen dolgokat konkrét tényként állítani?

    Üdv:Attila201409
     
    biry1226, Airpetya, Fannuska and 2 others like this.
  9. Métisz akkor azt kérdezném mért ide írja a nem ide valót?Mért nem oda ahová ez tartózik?
     
  10. Itt most nem erről van szó.
    Ne haragudj, de te állítottad, hogy a Bigpoint is írta hogy megszűnik a játék.
    Ezek a te szavaid, nem másé. Ezért kérdeztük hol írta a Bigpoint.
    Lehet itt másra mutogatni, és magyarázni. Szerintem arról van szó, hogy egy játékos posztját rosszul értelmezted, és ebből adódott a félreértés. Javaslom legközelebb kicsit jobban odafigyelve olvass egy posztot, és értelmezd is azt mielőtt hivatkozol rá ;)
     
    verus5353 likes this.

  11. Azé állitottam én hogy a Bigpoint is irta hogy megszünik a játék mert ha biry1226 írta hogy a Bp a Bigpoint röviditése így azt gondoltam a BP_KP_04 a bigpoint.
     
  12. Legközelebb oda figyelek mindenre.De nekem is azé legyen a kifogásom azzal ha ide írnak olyat ami nem ehez a játékhoz tartozik akkor ne legyen ide írva,mert megtévesztő.Így persze hogy félreértem.
     
  13. Azért elég rutinos fórumozó vagy, hogy kicsit gyanús legyen ;)
    Érdekes lenne, ha a Bigpoint magyarul írna ;) Ráadásul nem is a hivatalos közlemények között, hanem a magyar szekcióban ;)
    A másik pedig, hogy sima egyszerű fórumozóként nem pedig valami Bigpoint team lógóval ;)
    Arról nem is beszélve, hogy totálisan félreértetted, mert Ő valami konkurens játékról beszélt ;)
     
    flashman18 likes this.
  14. BP_KP_04

    BP_KP_04 User

    üdv
    sajnos nem tudok belépni, mi történt?
    a töltés jelző csuszka csak félig hajlandó menni
    ez most javítás vagy hiba, írjak az supportnak?

    köszönöm a segítséget

    ja a tisztítást megcsináltam
     
    biry1226 and szarvasferi like this.
  15. Szia!
    Nálam ugyan ez a helyzet, már tegnap estétől. Tegnap este magát a skyrama oldalát sem töltötte be! Ma is próbálkoztam már elég sokszor, de semmi.
     
    biry1226 likes this.
  16. Katica84

    Katica84 User

    Hello
    Nálam is hasonló a helyzet, nem tudok belépni félig betölti aztán meg áll.Remélem hamarosan újra lehet játszani és megoldják a problémát.
     
  17. BP_KP_04

    BP_KP_04 User

    üdv
    most olvastam a fentieket, amin a nevem is szóba került.
    1. a nevemben a BP rövidítése a BUDAPESTnek
    2. a BIGPOINT az egy cég neve, én egy játékos vagyok
    3. a megszűnő KONKURENS játék az anno-online (tulajdonosa az UBISOFT és nem BIGPOINT)
    4. új fejlesztés kerül a helyére anno 1800

    azért írtam ide, mert csak információ, és itt minden féléről lehet véleményt cserélni (bizonyos korlátok között)
    azért a neve az oldalnak: Torony kávézó csevegője
    az anno-online játékot azért nem írtam ki mivel az tiltott ezen a fórumon

    sajnálom, hogy félreértésre adott okot a bejegyzésem
     
    Last edited: Dec 10, 2017
  18. biry1226

    biry1226 User

    Sziasztok!

    Nekem sem tölti be csak félig.
    Mi történt?

    Írtam a Supportra.
     
    Last edited: Dec 10, 2017
  19. -Teca04-

    -Teca04- User

    Sziasztok,
    én is várakozom a betöltésre, és este láttam mi tart felém.Így esélyem sem lesz. Elnézést ha nem tudom ellátni őket.
    A remény hal meg utoljára:oops:o_O, csak történik valami jó is.
     
    mickie25 and biry1226 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.