Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by Anyakata, Oct 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. biry1226

    biry1226 User

    Szia!

    Pár évvel ezelőtt nálam is előfordult üres reptér, de azóta nem. Ebben az esetben a gép ki/be kapcsolása is segíthet.
    Ha mégsem, akkor írj a Supportra.
     
  2. flashman18

    flashman18 User

    Wááááá
    ÉÉÉS KIDOBÁÁÁL
     
    serinata likes this.
  3. Sziasztok :)

    Nem akarom elkiabálni, de mintha stabilizálódott volna a helyzet :)
    Szépen jönnek a kicsi sárgák (és nem a kínaiak hanem a repülők :D ), kora reggel óta nem volt műszaki hibám :)

    Üdv:Attila201409
     
  4. lmg85

    lmg85 User

    ma már nálam is megfelelően működik
     
    Attila201409 likes this.
  5. flashman18

    flashman18 User

    Nálam nem megy...
     
    glacika56 likes this.
  6. glacika56

    glacika56 User

    Kósza ötlet. Próbáld meg frissíteni a böngésződet.
     
  7. flashman18

    flashman18 User

    Ezt megoldja magának 5 percenként.
    Az előbb semmit nem csiáltam és műszaki hiba.. Xs cargot nem tudtam leszedni mert műszaki hiba... Amíg itt volt és el akartam látni kidobott....

    UPDATE:

    Amíg ezt megírtam ez fogadott

    Műszaki hiba
    Nocsak, váratlan műszaki hiba lépett fel. Egy ilyen forgalmas reptéren nem is csoda, ha valami néha meghibásodik. Kérjük, töltsd be újra a játékot!

    Csak hogy boldog legyek :mad::mad::mad:
    Már ide sem írhatok???
     
  8. Semmi.De nem a CashCow gépre írtam ezt.Hanem a erre:A Support dolgozik a hibák kijavításán.
     
    biry1226 likes this.
  9. Tudod flashman18 néha az internet sem 100% osan müködik meglehet hogy a szolgáltató is bünös ebben.
     
    biry1226 likes this.
  10. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok.

    Ide írom le, nem akarok dupla hozzászólást a másik topicban:

    Jó lenne ha használnánk a fórumot, az elmúlt két napban sokat csevegtem sárkányon arról, hogy ki meddig van..
    Ez sokkal egyszerűbben is mehetett volna, beírtok az online vagyok topicba, én elolvasom és eldöntöm kinek mit tudok küldeni.
    Mindenfelé osztogattam a gépeket, azt sem tudtam hol járnak, egy jó részéről azt sem tudtam ellátják-e..

    Én is azért használom, így láthatjátok mikor vagyok, nem csak a küldésre, hanem arra is jó hogy kérhettek.

    Ha ez így megy, én sem fogom használni, kikapcsolva hagyom a lámpát és legfeljebb egy embernek küldök el mindent.
     
  11. Ne idegeskedj árt a gyorsaságodnak :p
    Én is sokat csevegek sárkányon :p
    Nem is tudom hány sárkányt küldök ki alkalmanként azzal a kérdéssel, meddig vagy? van esetleg gyorsod?
    Mondjuk engem mostanában nem érdekel, ellátják-e a gépeimet ;)
    Ha a hangárban áll nem hoz semmit, ha kiküldöm legalább a minimumot ;) Van pár ember akinek ismerem a játékos szokását és aszerint küldöm a gépeket. A többit meg elsózom valahová :)
    Viszont neked elég rendszeres a jelenléted, aki tudja már készíti is a gépet :)
     
  12. Métisz

    Métisz User

    mikulás-és-rénszarvasok.jpg

    Boldog mikulást minden magyar pilótának :)
     
  13. Köszönjük, viszont kívánjuk:)
     
  14. Köszönjük, neked is boldog mikulást :)
     
  15. Gondolom rám is célzol ezzel az üzeneteddel.Hogy a öszintességet mondva, igazad van.
     
  16. flashman18

    flashman18 User

    Nem céloztam senkire. Mindenkinek szólt, kevesen használják az online vagyok topicot.


    Engem sem érdekel hogy ellátják e a gépeimet. Az érdekel hogy odaérjen az illetőnek.
    A rendszeres jelenlétem változni fog. Fél éven belül felborul minden, az sem biztos, hogy folytatni tudom majd a játékot :)
     
    Attila201409 likes this.
  17. Jó estét mindenkinek!

    Hát nem is tudom hol kezdjem,talán ott szar a szerver.Bella játékosnak az eddig kiszolgált gépeit újra ki kell szolgálnom az elejétől kedve mindegyiket csak éppen az idő csőkkent és nem lesz idő öket kiszolgálni.Én erre csak azt tudom mondani ahogy a Bigpoint is írta hogy megszünik a játék.Én nem is bánom ha megszünik,ezek után ez már idegesítő hogy egy nyomorult szerver nem képes vissza igazolni azt,hogy a gépek el vannak látva mindennel és nem kell őket újra kiszolgálni a leg elejétől.Ezeket a nyugat országokat mint németországot és hollandiát úgy utálom őket mint az almás pitét.Ez komolyan röhej.
     
  18. flashman18

    flashman18 User

    Szia

    Hol olvastad ezt , hogy megszűnik?
     
  19. Szia

    Ez engem is érdekelne, főleg mert hivatalos tájékoztatást nem láttam még ebben a témában, csak rejtélyes hozzászólásokat, utalásokat.
    Amennyiben a BP adott ki ilyen tájékoztatást szívesen elolvasnám.

    Üdv:Attila201409
     
  20. Métisz

    Métisz User

    Ez engem is felettébb érdekelne.

    Ilyen közlemény a mai napig nem látott napvilágot, az összeesküvés elmélet pedig más tészta.
     
    Anyakata, Sky-Court, Airpetya and 5 others like this.
Thread Status:
Not open for further replies.