Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by Anyakata, Oct 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. biry1226

    biry1226 User

    Én soha nem kezelem le a CashCow gépeket, csak ha véletlenül rákattintok, szerintem semmi köze a játékhoz,nélkülük is simán működik.
    A Support dolgozik a hibák kijavításán.
     
    Attila201409 likes this.
  2. Most már igazán benyomhatnának egy bónuszkódot ...
    Megérdemelné az a maréknyi játékos aki még mindig kitart a sok idegeskedés mellett is.
    Az, hogy gyors ellátás nélkül szinte biztos nem lehet normálisan játszani, műszaki hibák sora követi egymást.
    A visszatérés után mindent lehet még egyszer leszedni.
    Most éppen azon versenyzek a játékkal, hogy hamarabb frissítsek, még az előtt hogy órákra visszadobna...
    Élvezhetetlen az egész, leszedek 10 gépet frissítés. Újabb 10 gép, frissítés stb ....
    Gondolom gyors ellátással ugyanez a helyzet, csak ott mondjuk 100 gép leszedése után.
     
  3. Szia!
    Nekem gyorsom volt tegnap, 20 gépet tudtam kezelni egyszerre. Volt hogy 6x kezeltem le ugyan azokat a gépeket. Ha többet kezeltem, kidobott!
    Viszont este 9 óra után már nem töltötte be a játékot. 1/2 12-ig próbáltam belépni, de semmi:(
     
    Anyakata, audi80td and Attila201409 like this.
  4. Igazából azt sem nagyon értem miért dupla tp napon kell indítani az eventet.
    Mostanában mindig akkor indul, és tapasztalatom szerint 2-3 nap kell míg normalizálódik a helyzet az event indulása után.
    Akkor arról még nem is beszéltem biztos vagyok benne, hogy a mordori orkok is megérkeztek a játékba :D :D :D
     
  5. Bizony, bizony kezdenek hazaérni a Gyűrű Hordozói, a Kapu Őrzői és a Kulcsok Őrei - amiről persze nem ők tehetnek - és így annyi a szipi-szupi BP szervernek :D
     
  6. Azért ilyet sem láttam még:

    [​IMG]

    Kidobott műszaki hibával és ez a látvány fogadott :D A repülőgép ellátókon olyan is előfordult, hogy 3 gép is állt egymáson ....
     
  7. Elférnek ott egymás mellett van böven hely a vízen.
     
    Attila201409 likes this.
  8. Biztos vagy benne?Az angol forumon kabir bedi képű user egyre sürübben irkál rosszabb durvább szövegeket.
     
  9. biry1226

    biry1226 User

    Ezt a választ kaptam.
    Mi abban a rossz, hogy nem kezelem le a CashCow gépeket?
     
    BpLisztFerencAirport likes this.
  10. flashman18

    flashman18 User

    Működik már a játék??
     
  11. BP_KP_04

    BP_KP_04 User

    üdv
    van még valaki aki nem tud belépni rajtam kívül
    köszi
     
  12. glacika56

    glacika56 User

    Hát én már lassan nem ismerek hozzászólni a témához, hogy ne idegesítsem vele a kedves játékostársaimat.
    Csak csendben merem kijelenteni, hogy engem talán nagyon szeret ez a játék, mert az elmúlt egy hónapban nem is emlékszem, hogy kidobott volna.Vagy akár milyen más gond lett volna vele.
    Hát csak annyit kívánhatok mindenkinek, hogy ne adjátok fel, mert egyedül nagyon rossz játszani.
    Üdv Mindenkinek.
     
    Attila201409, flashman18 and BP_KP_04 like this.
  13. BP_KP_04

    BP_KP_04 User

    Üdv
    végre egy elégedett játékos, ez már kicsit örömteli
    gratula
     
    glacika56 likes this.
  14. flashman18

    flashman18 User

    Jelentem nálam most működik. egyszer dobott ki a játék, akkor is kb 5 perccel korábbi időpontra. Az nem vészes
     
  15. BP_KP_04

    BP_KP_04 User

    üdv
    csoda történt: elindult
     
    szarvasferi likes this.
  16. flashman18

    flashman18 User

    Mióta építhető Iceing 636 gép??

    Szép kék L-es és nekem nincs belőle?? Na gyorsan indítottam is 3-at :D
     
    Last edited: Dec 1, 2017
    szarvasferi likes this.
  17. Biztos olvasták hogy sok az üveged:D:D:D
     
    Attila201409 and flashman18 like this.
  18. flashman18

    flashman18 User

    Háát az az igazság hogy mostanában sokat építettem és le is esett az üvegszám....

    Jelenleg csak 518 db van :p:rolleyes:;), meglátjuk mire elég.
    Feloldottam Dupla-D gépet is, abból is építeni kell, már vártam nagyoon. :D :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Attila201409 and szarvasferi like this.
  19. Sky-Court

    Sky-Court User

    Sziasztok
    A jelenség Engem is elért. Elvégeztem a műveletet. Eredmény: 1 üres repteret láttam, visszatérve a sajátomba szintén üres lett. Minden, még a hangárok is eltűntek.
    Kérdezném, Nektek megjavult már? Mitől? Írjak suppra?
    Köszönöm a válaszokat.
    Sziasztok
     
  20. Üdvözlet mindenkinek
    Nálam amióta játszom állandó, már megszoktam. Bár zavaró, ha valakivel beszélgetünk, van hogy 15percig kering az üzije felettem, míg lepkehálóval leszedem:(
    Akkor a hiba mégis az Én berendezésemben van?:( Kicsi lehet a feltöltési sebességem?
    Üdv.
     
    serinata likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.