Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by Anyakata, Oct 31, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. flashman18

    flashman18 User

    Igen ez egy ilyen event. Saját gépparkra vagyunk utalva, a barátiak nem adnak felröppenőt :)
     
  2. flashman18

    flashman18 User

    Elszökött egy sárkányom...:mad::mad::mad::mad:

    A bejövő gépekkel szedtem le, és még csak azt sem tudom kitől jött. Amikor ráklikkeltem egyből kidobott a játék, mikor visszaléptem nem volt már a listámon...

    Elnézést nem tudok rá válaszolni, mert nem tudom mi volt a kérdés (ha volt kérdés). És ide írok hátha olvassa a feladó.

    :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    BpLisztFerencAirport likes this.
  3. Ne idegeskedj ezen flashman18.Majd ír legközelebb is.
     
  4. Szép estét.

    Múlt héten tán vagy e héten mindegy a lényeg az néztem a mostani eventet az angol forumon,most hogy it is látom nem sok a választék. :)
     
  5. Ez most komoly?Nem játszhatunk többé ezzel a jó repülös játékkal többet?Mi lesz a repülőgépeimmel?Minden utas a reptéren fog várakozni évekig?A gépeim meg egymás mögött,mellet fognak sorakozni mint a megszünő malév flotta a ferihegyi repülőtéren?Az utasok azt fogják hinni sztrájkba fulladt a flottám? :( :(
     
  6. Mamóka42

    Mamóka42 User

    Szia.
    Erről hol lehet olvasni?
     
  7. Airpetya

    Airpetya User

    Sziasztok!

    Ti be tudtok lépni a játékba? :mad:
     
  8. Mamóka42

    Mamóka42 User

    Szia. Én igen,de sokat kidobál,és sokszor frissíteni kell..:(
     
  9. Szia!
    Én sajnos nem:mad::mad::mad:
     
    biry1226 likes this.
  10. biry1226

    biry1226 User

    Szia!

    Kb. 10 perc amíg betölti, 10 percenként kidob és ugyanazok a gépek újra és újra visszakerülnek a hangárba,
    vagy a leszállósávba. Teljesen mindegy hogy frissítek-e, vagy sem. Van olyan gép amit 3-4x kell elküldenem vagy fogadnom.
    Teljesen játszhatatlan a játék.:mad::mad::oops::(

    Ez most így lesz másfél hónapig?:(:(:(
    A családom attól tart, hogy agyvérzést fogok kapni.Azt kérdezik miért nem hagyom abba.
    A válaszom az, hogy nem tudom, mert h-je vagyok.:D:D:D
     
  11. Most tényleg! Honnan az info? Épp, hogy csak belemelegedtem. :(:(:(
     
  12. Sziasztok!

    Az angol forumot nézve elégé támadják BP-t.Hogy ez jogos vagy nem mndenki döntse el maga.Egy játékos arra panaszkodik,hogy elküldi a gépeit de nem a reptérre érkezik vissza hanem egyből a hangárba kerül.
     
  13. Airpetya

    Airpetya User

    az én feleségem már rég megmondta: - Ha ezt a sz...t még egyszer meglátja otthon a gépen, földhöz vágja a monitort...
     
  14. Szia! Itt a 12 dik oldalon a torony kávézó csevegőjében
     
  15. Szia!Lapozz vissza 1 oldalt és ott van az írat Bp től.
     
  16. Üdv!
    Egy rossz hírt szeretnék közölni!

    Sajnos a konkurens játék beadta kulcsot.
    Megszűnik a játék.
    Az erőszakos bővítés sem segített a helyzeten

    Kár érte.
    BP_KP_04, Yesterday at 3:31 AM Report #224 Like Reply . A két biry hozzá szólás között látható.
     
  17. **M**

    **M** User

    Sziasztok!
    Nem tudom ki hogy van vele,de nálam minden teljesen rendben működik...a repülők oda mennek,ahova elküldöm őket...ellátva jönnek vissza és semmi gond nincs a landolással sem!!!A műszaki hibáról is csak annyit,hogy egyetlen egyszer sem volt amióta az Event beindult!Igaz kicsit lassan tölt be induláskor a játék,de aztán semmi hiba nincs!!
    És..... a játéknak NEM lesz vége.....bár is bízom benne!!!;)
    Üdv.mindenkinek!!
    Marika
     
  18. **M**

    **M** User

    Mond neki,hogy ne csinálja....mert,venni kell másikat....és nem olcsó bizony!!!!!!:D:D:D:D:D:D
     
    Anyakata and Airpetya like this.
  19. Bocsánat, de én nem igazán vagyok otthon ezekben a dolgokban, és sokakat, sokmindent nem értek. BP egy admin? :confused:
     
    BpLisztFerencAirport likes this.
  20. **M**

    **M** User

    Jut eszembe most-e ......:D,ha földhöz vágja,akkor azzal megoldotta a műszaki problémát is!!!!:D:D:D
    Nem kell idegeskedned,hogy be tudsz lépni-e vagy sem!!!!!:D:D:D:D:D
    (ez még muszáj volt megirnom;))
    Üdv.!
     
    Anyakata likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.