Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by Rahzyel, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. szegény játékos írhat mindenkinek és hátha talál egy olyan játékost a 100-ból, akinek olyan gépe van amilyet ö akar.
     
    DÉDI likes this.
  2. ezer szerencse, hogy Te itt vagy és tudsz segíteni "szegény játékosnak", ahogy írtad anno.
     
  3. Sziasztok :)

    Egyetértek én is májkival ;) Főleg úgy, hogy amikor én kezdtem a játékot Ő volt az egyik magasabb szintű játékos aki sokat segített nekem :)
    Viszont nekem pl már nincsenek olyan gépeim ami kellene nekik :( (pl. rama xs turbo, rama m turbo, ezeket már mind leselejteztem).
    Nekem is sok alacsonyabb szintű játékos ismerősöm van, és tényleg csak azzal tudok segíteni neki, hogy küldök gépet a szintlépés miatt.
    Csak nekem nem akar összejönni a 80 :( :p :p Szegény én :D :p

    Üdv:Attila201409
     
    mickie25, serinata and Anyakata like this.
  4. glacika56

    glacika56 User

    Szegényke, de sajnállak. Én szívesen elküldöm a flottámat Neked, csak nem tudom mikor tudod fogadni. Igaz nem nagy a flottám, de sok kicsi sokra megy.:cool::cool::cool::cool:
     
    DÉDI, Anyakata and Attila201409 like this.
  5. Köszönöm :p :D Ugye, hogy szegény Én :D :p
    Szombaton biztosan játszom ;)
     
    SkyChristine, DÉDI and Anyakata like this.
  6. glacika56

    glacika56 User

    Oké! Akkor felveszlek a táncrendembe. Igaz nem 100%, hogy be is tudom tartani, de nagyon igyekszem majd.
     
    DÉDI and Attila201409 like this.
  7. Én pontosan arra gondolok, hogy legyen egy tábla, ahol a "nagyobb szintű" jelezheti, hogy mennyire alacsony szintű játékossal szeretne játszani.
    Ez magán a játékon mit sem változtat, csak az "esetlegesen" belátogatókkal tudatja, hogy mi az a szint, amivel már tud mit kezdeni.
    Személy szerint a 40es szint alattiakkal mit kezdjek, ha nincs rövid (-3) gépem ?

    Ez csak egy jelzés, hogy kb. milyen szintű játékosokkal tud mit kezdeni.
    Persze semmi nem kötelező, ugyanúgy működne minden, mint ahogy most is (bejönnek az alacsonyabb szintű játékosok).
    Mellesleg a 40es szintig tartó játékom során megismert barátok közül már egyik sem játszik, így le is kerültek a listámról
     
    Last edited: Sep 21, 2017
    BpLisztFerencAirport likes this.
  8. sajnos nem tudom melyik játékos az és nem tudom melyik gépet keresi.
     
  9. biry1226

    biry1226 User

    Nekem vannak olyan játékostársaim - nevezhetem állandó partnereknek - akikkel már idestova 4-5 éve játszom.
    Szeretem az állandóságot a játékban, a kiszámítható, megbízható játékostársakat és aki valamilyen okból pl. betegség, munkaköri elfoglaltság, vagy egyéb miatt abbahagyta, őket sem töröltem a listáról. Én ilyen vagyok az életben is és a játékban is.