Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by Rahzyel, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. glacika56

    glacika56 User

    Látom azért még titeket érdekel, hogy mennyi felröppenő érkezik. Én már régóta nem foglalkozom vele. Nekem van egy masszív kis gépparkom, amin nem igen változtatok. Így az utolsó nap a felröppenőkből veszek valamit és egyből el is adom.
     
  2. flashman18

    flashman18 User

    Persze hogy érdekel, tele van olyan géppel ami nincs nekem :D
    Nem voltam jelen amikor ez az event futott.
     
    Anyakata, Attila201409 and audi80td like this.
  3. glacika56

    glacika56 User

    Akkor mára további eredményes gyűjtögetést kívánok Nektek, egyben nyugodalmas jó éjszakát.
    [​IMG]
     
    biry1226, flashman18 and Attila201409 like this.
  4. Szeretnék venni 10 db Air Force One gépet. Eddig már 1,5 össze is jött :D
     
  5. flashman18

    flashman18 User

    Jó neked, én nem érzem az ujjam de még csak 1.2 :D
     
  6. Nap végére össze jöhet még akár 2 is :p :D
     
    Anyakata, flashman18 and szarvasferi like this.
  7. Így igaz ezt mondtam de ha skycristine azt mondja hogy ezek a event gépek üveget nem adnak darálás után akkor tévedni emberi dolog
     
    Attila201409 likes this.
  8. Anyakata

    Anyakata User

    Szívesen adnék felröpit, ha lehetne :) 2800 nyitottam, vettem 5 Air Force-t, más nem kell. Igaz most nem nagyon hoznak a gépek, se a sajátok, se a barátiak, de így is van még 2100.
     
    flashman18 and Attila201409 like this.
  9. Nekem 85 volt kezdéskor, most 303-nál tartok :)
    Van egy olyan érzésem nem lesz +10 Air Force One gépem :confused::cool:
    Ez már-már bosszantó is lehetne, de nem hagyom magam :p
     
    Anyakata and flashman18 like this.
  10. glacika56

    glacika56 User

    Kezdődik a Forma-1. Mindenkinek szép délutánt. :cool::cool::cool::cool:
     
    Attila201409 and audi80td like this.
  11. mickie25

    mickie25 User

    Sziasztok,
    Azon tűnődöm, hogy mi van akkor, ha az előző eventből "megmaradt" felröppenők mégsem a bug kategóriába esnek, hanem végre kitaláltak valamit arra, hogy ne vesszen el annyi trófea/kupa stb. Ez még nem magyarázza a gyér felhozatalt, de mégiscsak pozitívum lenne. A szórási arányon hétvégén úgysem fognak változtatni, talán majd holnap.
    Air Force One-ra én is beneveznék, még szerencse, hogy az előző eventből megmaradt hozzá 2 egész tekercsem is! :D:D:D
    Jó repülést, kellemes délutánt kívánok Nektek!
     
    Attila201409 and Anyakata like this.
  12. Én is örülnék ha nem bug lenne, főleg azért mert akkor nincs meg a 2 db gépre a felröppenőm :D
    Abban reménykedem én is, hogy javítanak rajta valamit :cool:
    2 egész tekercs wáááó az már 1/75 gép :D
     
    mickie25 likes this.
  13. mickie25

    mickie25 User

    Sziasztok,
    Most olvastam valamelyik topikban NightHawk posztját, miszerint igazítottak a beérkező felröppenők arányán, néhány óra és érzékelhető kell legyen a változás. :)
     
  14. flashman18

    flashman18 User

    Hát én nem vettem észre javulást. Leszedtem kb 1500 gépet 31 db felröppenőért....

    Na jó talán javult igen. De még így is lemaradás van a tervemhez..
     
    Last edited: Sep 18, 2017
  15. mickie25

    mickie25 User

    Szia,
    Nálam mára klasszisokkal jobb a helyzet, a saját gépeket illetően mindenképpen. Remélem, holnap Neked is sikerül beérni a tervedet! ;)
     
    flashman18 and Attila201409 like this.
  16. Nálam is javult a helyzet nem is kicsit, de csak azután hogy a hamarabb elküldött gépeket leszedtem.
    Azok amik a javítás után lettek felém indítva, illetve amiket én indítottam jobb arányban hozzák a felröppenőket.
    Már majdnem 4 gépre elegendő van belőle :D
     
  17. Ahogy azt a fejlesztéseknél már megjegyeztem:
    Lehetne egy szerkeszthető hirdetőtábla a reptéren, ami az elvárt barátok minimális szintjét jelzi.
    Ez onnan jött, hogy rengeteg új (még alacsony szintű) játékos szeretne magas szintű játékosok barátlistájára kerülni, akik már rég leselejtezték a rövid gépeiket és fizikailag képtelenek megfelelő segítséget nyújtani nekik a játékukban.
     
  18. mickie25

    mickie25 User

    Szia! Olvastam, a javaslatod az ötletelős topikban és már akkor azon tűnődtem, hogy pontosan mire gondoltál? Hogy ne lehessen a térképen keresztül gépet indítani bárki felé az alacsonyabb szintű játékosoknak? Vagy hogy ne lehessen baráti felkérést küldeni olyanoknak, akik nem kérik "a kisebbeket"? Azért szerintem ez így elég diszkriminatív lenne az alacsonyabb szintű játékosokkal szemben.
    Végülis most is eldöntheted, hogy akarsz-e velük játszani, vagy inkább a törlés gomb felé csúszik az egered...
    Emlékszem, amikor még 30-valahányas szinten voltam, naná, hogy "a nagyobbakkal" szerettem volna játszani, másképp nehéz volt előbbre lépni, de az is igaz, hogy azért nem voltam ilyen szemtelen, mint manapság egyesek. ;) Szerencsére azért mindig akadt egy-egy jóbarát, aki segített, és erről nem szoktam elfeledkezni most, hogy már 70 felett járok (öregszünk :p).
     
    Brodi, Loli71, Attila201409 and 2 others like this.
  19. glacika56

    glacika56 User

    Én is egyetértek Mickie- vel. Én kimondottan szeretek játszani olyan barátokkal, akik most kezdték el a játékot. Igaz nem nagyon tudok segíteni a feladatok teljesítésében, de a szintlépésben igen és az is nagy előny.:):):)
     
  20. biry1226

    biry1226 User

    Szerintem nem lenne ildomos leírni, hogy csak ilyen vagy olyan szintű játékost látok szívesen a listámon. Egyikünk sem jutott volna arra a szintre ahol most van, segítőkész barátok nélkül. Nekem sincsenek olyan gépeim amik a kezdő játékosok feladataihoz szükségesek, de volt olyan hogy vettem gépet és elküldtem, ha volt helyem a hangárban. Egyébként visszaírtam, hogy nincs olyan gépem, ne várja hiába.
     
    serinata, DÉDI, Attila201409 and 8 others like this.