Torony kávézó csevegője

Discussion in 'General Archive' started by Rahzyel, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Én örülők ennek az eventnek lesz sok gép amit filmtekercsért megvehetek,majd az újra hasznósítóba szétzuzom,hogy legyen üveg.
     
  2. Nekem tetszett, csak az nem hogy utána egyből megismételték ....
     
    mickie25 and Anyakata like this.
  3. Kedves János

    Hogyan fogsz felröppenőket gyűjteni, ha sztrájkolsz?
    Nem kötekedésképpen csak érdekelne, hogy lehet úgy felröppenőt gyűjteni ha nem játszol.

    Üdv:Attila201409
     
    Anyakata and **M** like this.
  4. **M**

    **M** User

    Sziasztok!
    Így jár aki nem találja a helyét..előbb utóbb visszatér a régi kerékvágásba!!:D
    Maradok én itt veletek...nem megyek sehova...itt találom fel magam és itt vannak a barátaim!!!;)
    Majd nem veszem annyira figyelembe ezt a csúnya Eventet..és minden rendben lesz!!!:D:D:D
    Tegnap nagyon mérges voltam ám és hirtelen döntöttem...de,rájöttem hogy nem jól!!!:D:D
    Tehát..várom a gépeket..nagy-nagy szeretettel!;)
    Szép napot mindenkinek!!!
     
  5. glacika56

    glacika56 User

    Mindenkinek további szép napot kívánok.
    Ma már nem fogok játszani, de szerintem a holnapi napot nem ússzátok meg nélkülem.
     
    Anyakata and Attila201409 like this.
  6. **M**

    **M** User

    Nagyon várunk,Lacika!!!!!:D:D:D:D;)
     
    Anyakata likes this.
  7. Kedves Marika :)

    Sose dönts hirtelen felindulásból ;)
    Párunknak már megfordult ugyanaz, ami a te fejedben. Az enyémben biztosan, de egy-két jól megválogatott baráti szó eltérített tőle :)
    Addig amíg a játék megy Én biztosan itt leszek, és megszugarabugerálok mindent, hogy minél tovább menjen ;) :D
    Meddig vagy ma? Már ha még fent vagyok a barátlistádon :D

    Üdv:Attila201409
     
    abrakadabra, Anyakata and ballagabi like this.
  8. **M**

    **M** User

    Köszönöm!!Kedves vagy!;)
    Küldtem felkérést!;)
     
    Anyakata and Attila201409 like this.
  9. Airpetya

    Airpetya User

    [​IMG] [​IMG]
    Sziasztok!

    örömmel értesítelek bennetek, hogy a repteremen üzemelő ajándékbolt eladta a kétmilliomodik MACIját!
    a jeles esemény alkalmából - a közös reptérigazgató-szerencsés utas fotózáson kívül - nagyszabású ünnepség vette kezdetét!

    a szerencsés portugál vásárló, lehetőséget kapott további macik hazavitelére és ingyen repülőjegyet nyert a következő franciaországi utazásához

    ez úton mondok köszönetet az ajándékbolt munkatársainak, akik e kivételes teljesítménnyel, jelentő árbevételt generálva járultak hozzá a repülőtér költségvetéséhez

    külön megköszönöm jelentős beszállítópartnereimnek a hathatós segítségét:

    Bellának és Attilának az izlandi és közel-keleti rendkívül jó minőségű szallagokért
    orosz és belga barátaimnak a gyapjúért
    Jimmy-nak (bár ő nem tud magyarul) a tömeges ausztrál pamutért
    és portugál barátaimnak a gombszemekért

    és természetesen mindenkinek, aki egy kicsivel is hozzájárult e rendkívüli esemény megvalósulásához

    Üdvözlettel,

    Petya
    reptérigazgató
     
    Last edited: Sep 15, 2017
  10. Gratulálok :)
    2 millió maci az nem semmi ;)
    Mondjuk a jó szír szalag amit beletettél, biztosan dobott az árán :D
     
    Airpetya and Anyakata like this.
  11. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok
    Nálatok is nagyon gyengén (nem ezt akartam írni) potyognak a felröppenők??
    Én örülök az eventnek, legalább pótolni tudom a hiányzó gépeket, de így nem biztos hogy összejön a terv...

    Két este alatt összesen 60 db cucc jött össze eddig, pedig 1000 gép pörög a levegőben ami 4óra fölötti minimum és ez csak a saját...
     
    Last edited: Sep 15, 2017
  12. És melyiket, mert meglátásom szerint egyik sem ad üveget ?
    Csak azért kérdezem, mert akkor én is arra mennék rá :D
     
  13. mickie25

    mickie25 User

    Pont ezt akartam írni, hogy most még bontani sem érdemes, ha üvegért teszi az ember. :( Hát, ez egy jól eltalált event megint.
     
  14. kari0911

    kari0911 User

    Nekem csak a 20 órás Felhőjárat hoz naponta pár üveget, sem az XS-es, sem az M-Cargo már hetek óta nem hoz egyet sem.
     
  15. biry1226

    biry1226 User

    Úgy látom semmi előrelépés nincs az L-kategóriás gépeknél.
    Jó lenne már, ha helikoptert és hidroplánt is lehetne a bontóba küldeni.

    Esetleg valaki tud erről valami konkrétumot?
     
    szarvasferi and audi80td like this.
  16. Kedves Attila!

    A meglátásod nagyon jó,játszom én,játszom én ,csak nem kivilágitott zöld toronnyal,mert az 30 perc után vissza pirosodik.én nem vagyok hajlandó mindig zölre váltani,a játék megy zöld torony repülő kérése nélkül is.Van hogy játékosoknak küldök gépeket akár egy feladatban,ha segítség kell,vagy rám küld egy játékos 300 gépét ami persze 1:100 hoz hogy ez alkalmatként megfordul és kiszolgálásra megy,hogy ő is elörébb haladjon azt szivesen vállalom.Más részt ma jöttem haza Mártafüredről és ezért sztrájkolok.De az igazság leginkább az,hogy új játékosokat keresek,ezért van az hogy játszom sztrájk ellenére is.
     
    Attila201409 likes this.
  17. Melyik ad üveget?ezek a gépek egyike sem,ami 2017 nyarán volt EB és annak jele képpen a 777-es gépek alkották az EB-t ország zászlaja jel képpen akik kijutottak országok azok a gépek.Akiknek még van belőle néhány példány.
     
  18. Köszönöm a választ, de még mindig nem vagyok Attila ;)

    Már megbocsáss, de te írtad, hogy ennek az eventnek azért örülsz mert a felröppenőért vásárolt gépek mehetnek a bontóba legalább üveg lesz belőle ;)
     
    SkyChristine and Anyakata like this.
  19. Loli71

    Loli71 User

    Szerintem nem nagyon fogják ezt a játékot már fejleszteni, bár ne legyen igazam, de minden jel arra mutat. Én úgy gondolom hogy pár hónap és az egész játék megy a bontóba úgy ahogy van.:(
     
    biry1226 and flashman18 like this.
  20. Nálam is nagyon gyengécske a felhozatal. 2 nap játék és több ezer gép után, 159 felröppenő ...
    Eddig az volt a tapasztalatom, hogy az első nap gyenge, de a második napon már jó volt a felhozatal.
    Most nem ez a tapasztalat.
     
    Anyakata and flashman18 like this.