Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. biry1226

    biry1226 User

    Szia!
    Mi ritkán játszottunk együtt de sajnálom, hogy így döntöttél.
    Engem is csak egy valaki tart még itt a játékban és
    csak ismételni tudom, amiket leírtál, egy szóval: tök unalom!!!
     
    szarvasferi and Anyakata like this.
  2. Zooz67

    Zooz67 User

    Örömmel értesítem a kedves játszótársaimat, hogy elkészült az 1000. nagy (XL-es) gépem:)
     
  3. flashman18

    flashman18 User

    Szia, köszönöm szépen, a terveim jó irányba haladnak :) Nem lesz unatkozás :D

    Szia. Hidd el az átgondolás már megvolt nem egyszer. Régebben már hagytam ki másfél évet, jó volt visszatérni. Talán így lesz valamikor :)
    Addig is Minden jót :)
     
    -.Bella.- likes this.

  4. És mi lesz a gépeiddel addig?Nekem szükségem van rájuk,hogy kiszolgáljam.Jó nagy flottád lehet az enyémhez képest.
     
    flashman18 likes this.
  5. Akkor jó nagy hadsereg flottád lehet.Melyik is az a XL es gép?
     
  6. Zooz67

    Zooz67 User

    Nagynak semmiképp nem mondanám, sok jóval nagyobbat ismerek, de talán azt mondhatjuk, hogy eléggé ponterősek a gépeim.
    A nagy gépeket szokták L-es, XL-es, vagy XXL-esnek is nevezni.
    Itt láthatod őket:
    https://board-en.skyrama.com//threads/faq-l-planes.9879/
     
    Attila201409 and audi80td like this.
  7. Köszi szépen.Na ilyen gépeket nem csinálok én,sem jelenben sem pedig a közel jövőben.Egyetlen egy gép tetszik csak de abból még gyártás alatt van.
     
  8. flashman18

    flashman18 User

    Szia

    A gépeim rozsdásodnak a hangárban majd.

    A játékidőm miatt, este 8-9 körül leszedek, utána kiküldök. Mivel kb 1700 gépem van, ebből kb 100 db 5 óra alatti, még 100 5-6 órás. A többi kb 1500 8 órás és fölötti melyhez gyors ellátás szükséges már. Mire bárhova is odaér a gépeim nagy része, minimum éjfél/hajnal 1-től reggel 8-9. A magyar ember, reggel kel, megy dolgozni. Olyankor már alvás van.. És sok játékostársam nem is küldött gépeket, mivel nem tudtam viszonozni úgy hogy neki is megfeleljen (neveket nem sorolok). Persze én is kellemetlenül éreztem magam emiatt. Ezért nem is kértem már gépeket sem, nem jeleztem mikor vagyok stbstb. 80-as szintre szerintem elég sok emberkének meg van a párja már, akivel cseréli a flottáját. Játékidőm miatt magyar játékost nem találtam aki fent van hajnal1-től reggelig minden nap és még gyorsot is tud venni.

    Időeltolódást kihasználva, találtam egy amerikai repteret, amúgy is sokat van fent, de ráadásul pont megfelel a kiküldési időmnek. Igaz gépet nem sokat láttam tőle, így nagyrészt abból állt a játékom, hogy leszedtem elküldtem és ennyi..
    Sok esetben kár volt fent maradnom, Zöld lámpával csak vártam és vártam. Nem kaptam, mivel nem is tudtam viszonozni.. Belefáradtam.
     
    BpLisztFerencAirport likes this.
  9. glacika56

    glacika56 User

    Szia!
    Ha megengeded akkor tennék egy javaslatot (ha még aktuális). Az ilyen szintű játékosoknak már van legalább 2-3 tartalék reptere. (Nekem is van három.) És ha már végképp nem találsz olyan játszótársat, aki az adott napon és időben eltudja látni a gépeidet akkor próbáld meg ezekre a repterekre elküldeni a gépeket, az ott-lévőket pedig a fő reptérre irányítani. Mivel ezek a repterek általában alacsonyabb szinten vannak ott még talán főfeladatból is akad egy pár, ami ad egy kis motivációt.
    Hidd el, ha így kitöltöd az üres időket akkor biztos nem fogsz unatkozni. Sőt nem is lesz mindenre időd.
    Remélem tudtam segíteni, ha nem akkor elnézést.
     
    serinata likes this.
  10. Szia Lacika!

    Ne haragudj, de én ezt most nem értem. Azt akarod mondani, hogy a saját magam szórakoztatására tartsak fent még plusz reptereket? Azért csak vannak még aktív játékosok!!! Kicsik és nagyok is. Meg kell keresni őket!!!
    Mi a szórakoztató abban hogy saját magamnak küldözgetek gépeket? Ez olyan mint ha a kártyajátékot is egyedül játszanám, vagy nem???!!!
     
    Last edited: Feb 21, 2018
    serinata, audi80td, biry1226 and 2 others like this.
  11. glacika56

    glacika56 User

    Szia Ferike!
    Igazad van, de a passzi-ászt is egy ember játssza és jól el lehet vele szórakozni. Én csak azt mondom, hogy ha már végképp nincs az adott időben senki. És még mindig jobb, mint várni a jó szerencsét, hátha megsajnál valaki és küld pár gépet. Meg, szerintem annál is jobb ez a verzió, minthogy 1/2 óra alatt kiküldöd a gépeket és majd másnap meg leszeded őket. Vagy el vannak látva, vagy nem. Az sem olyan szórakoztató szerintem. De hát mindenki úgy próbál meg játszani, ahogy éppen gondolja. Én ezt csak egy tippnek szántam.
     
    Last edited: Feb 21, 2018
  12. Zooz67

    Zooz67 User

    Ha jól értettem, Flashman problémája, hogy nagyrészt hosszú gépei vannak, amiket este tud elindítani, de nem tudja megvárni, amíg leszedhetőek lennének, tehát neki egy második saját reptér sem jelentene megoldást, mert akkor alszik, amikor a gépei elláthatóak.
     
    audi80td, biry1226 and szarvasferi like this.
  13. -nobody-

    -nobody- User

    Sziasztok! Nekem lenne egy javaslatom.:) Az olasz fórumon van egy táblázat, azt "honosítani" kellene. Ott van Sandokan, a fórum mogul, nála fut össze az információ. Aki tud vállalni gépeket, feliratkozik. Egyszerre látszik az adott nap... ha ügyesek vagyunk, a következő is ;)
    Igaza van Szarvas Ferinek: keresni kell új játékosokat, nem befejezni a játékot... Sok az alvó, csak hobbi játékos. Szedjük össze őket, csak nyerhetünk vele...
     
  14. Szia!
    A feliratkozás itt is adott a magyar részlegen. Ott van rá az "online vagyok a játékban". Pont flashman18 az a játékos aki teljes mértékben kihasználta ezt a lehetőséget. De lehet tovább menni az angol fórumra, vagy akár a németre. Ott is van lehetőség barát keresésre, gép kérésre, bármire.
    Csak néha az embernek nincs már energiája, se kedve keresni. Szerintem flashman18 pont ebben a cipőben jár.
     
  15. -nobody-

    -nobody- User

    HI! Őszintén szólva támogatást vártam az öregektől, nem útbaigazítást, merre menjek tovább barátokért. :(
    Na mindegy magyarok, ez a ti problémátok, biztos megoldjátok;) Jó szomorkodást... bocs: Jó szórakozást!
     
    serinata and naplemente like this.
  16. Én nem azt írtam hogy ne csináld meg ezt a naptáras módszert, mint láthattad a "lájkommal" tetszésemnek adtam hangot!
    Próba, szerencse!
    Csak azért írtam a külföldi fórumokat is, mert szerintem ott most nagyobb esély van új barátok szerzésére, mint itt a magyaron.
    Csináld csak meg nyugodtan, én is kiváncsi vagyok hogy működne -e.
     
    serinata, Zooz67, audi80td and 2 others like this.
  17. -nobody-

    -nobody- User

    Félre érthető volt, nem jól fogalmaztam. Én nem játszom ezt a játékot, 30-as szinten vagyok, kb 12 gépem van. Beszélgetek, nyelveket tanulok, ezért vagyok itt. Így nem csinálok táblázatot sem. Hoztam egy ötletet, hátha valaki felkarolja és visszahozza flashmant...
     
  18. Brodi

    Brodi User

    Küldd máshova a gépeidet... mind a 68-at...
     
  19. -nobody-

    -nobody- User

    Szia :)
    Szerintem amit ideírtál az ütközik a szabályzatba... ha nem zárnak ki a moderátorok, én szívesen küldök neked gépeket!
     
    serinata and -.Bella.- like this.
  20. Meg kértem flashmant adja meg a email címét hogy ezt le írjam neki,ő mondta idézem ide is írhatod szerintem azt amit szeretnél mondani.Azt hogy a moderátorok kizárnak nem érdekel.De nem én vagyok a híbás,mért nem adta meg ő az email címét?Levegőbe nem irhatom meg.Soha nem találkoztunk.Ha élőben találkoztam volna vele akkor nem írnám ide.De már nem érdekel flashman repülői,vannak más pilóták akiknek számos nagy gépük mennyiségbe vannak.Nem vagyok oda flashmanért nem is voltam.De megint ott tartok hogy, a játék befejezését és kilépését tartom számon,de nem flashman miatt.Néha van úgy unalmas már 9 évnyi után a játék,valamikor meg jó játszani vele.Amúgy meg törölve lett az a szöveg.
     
    Last edited: Mar 2, 2018
    serinata likes this.