Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. :( ???
     
  2. Faltörő

    Faltörő User

    Mostanában tértem vissza a játékba egy kb fél éves szünet után. Sajnálattal látom, hogy a játékosok nagy részének megmaradt az a rossz szokása, hogy bekapcsolják a lámpájukat jelezve, hogy fogadnak repülőket, de ennek ellenére nem látják el őket, még úgysem, hogy elég sűrűn a 15-20 órás menetidejű gépeket turbóval indítom el.:mad: Most komolyan miért kell ezt csinálni? Hála az égnek, az ún. "leszedős repterek" most sem okoznak csalódást. Ők rendesen "dolgoznak".:cool:
     
    Attila201409 and flashman18 like this.
  3. flashman18

    flashman18 User

    Ezért kell biztos reptérre küldeni :D


    Nekem is megvan a leszedős repterem :D Én is oda küldök mindent ha nem tudom ki meddig van. Mondjuk aki kér, nekem el is látja :)
     
  4. Ildi most nézem és jövök rá honnan ismerjük is egymást jó ideje.Dc.Én voltam Ferry.
     
    Attila201409 likes this.
  5. Én már egy ideje tudom ;) Mit gondolsz honnan tudtam a neved ;) Facebookon is ismerősök vagyunk jó ideje :)
     
    BpLisztFerencAirport likes this.
  6. LTBA

    LTBA User

    szép napot tud valaki bonuszkodot ?
     
  7. Mitől lenne bónuszkód?
     
  8. LTBA

    LTBA User

    jövö hetei eventhez
     
  9. Szia

    Nincs tudomásunk bónuszkódról az eventhez. Ha esetleg hivatalosan bejelentik, akkor szerintem valaki biztosan kiírja a faliújság topicba.
    Bár nem értem miből gondolod, hogy az eventhez jár bónuszkód :)

    Üdv:Attila201409
     
  10. Sziasztok :)

    Mint tudjátok, anélkül hogy tudtuk volna BpLisztFerencAirport és én már régebb óta ismerjük egymást, csak erről sokáig nem volt tudomásunk :D Aztán én egy posztból rájöttem, hogy kicsoda Ő tulajdonképpen, de nem mondtam meg neki pedig a facebook-on is ismerősök vagyunk :) Viszont igyekeztem minél kevesebbet konfrontálódni vele ezek után, sőt itt a fórumon és a játékban is jobb lett a viszonyunk.
    Ma hosszas rábeszélés után sikerült elérnem, hogy visszatér a játékba :)
    Van akinek ez jó hír, és örül neki :) Örüljön velem :)

    Üdv:Attila201409
     
  11. LTBA

    LTBA User

    köszi Attila
     
  12. Jó estét sziasztok!

    Tegnap 310 db Rama m super turbót elküldtem Shadowmaster1976 nak az nem is lenne baj,most épp hozom le őket.Nem tudom mi a mostani aktuális esemény neve,de nekem kissé meglepő az a mód,hogy hó pelyheket kapok minden egyes gép előtt.Valaki meg tudja mondani mi ez a hópehely és hova kerülnek?
     
    Last edited: Feb 13, 2018
  13. Jó reggelt mindenkinek!

    Sajnos Ildi szülinapodra nem tudtam elmenni gépeimmel repülőteredre,mert tegnap munka közben baleset ért.Ezért nem is léptem be a játékba.Pihentetnem kellett a lábamat.Ha ma délután még elfogadod gépeimet akkor küldöm.
     
    Last edited: Feb 15, 2018
  14. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok.
    Az elmúlt két hét erős gondolkodás után, arra jutottam, hogy szünet kell.
    Mivel már megint oda jutottam, hogy szüneteltetni akarom a játékot, így elképzelhető, hogy végleg be is fejezem.

    Újat nem tud adni a játék, a szintlépésekért iszonyatosan sokat kérnek, és elég kevés a jutalom érte. Ez már nem hajt a játékban, csak addig foglalkoztam vele, míg kellett egy épület, vagy gép..
    Pénzt gyűjteni felesleges. Minden gépem maxra van tuningolva, helyem már nincs, gépeket nem veszek. Így megint nincs kihívás. Új feladatokról semmi, egy éve feladat nélkül játszom, csak küldözgetem a gépeimet már ha van hova. Belefáradtam a kérdezgetésbe, egy nap volt hogy 15 játékost is megkérdeztem, kér-e vagy sem..Aki gondolja nyugodtan töröljön a listáról, nem lesz hari :)
    Az elmúlt napokban is itt voltam, beléptem, leszedtem kiküldtem 1 embernek lesz ami lesz alapon. Hála az égnek nem is jött gép, így egy óra alatt le is tudtam az aznapi játékot.

    Sajnálom hogy így alakul, rentgeteg gépem van ami jól jöhetne Nektek, de ha nincs kivel játszani, akkor hagyjuk is. Ezen a szinten már mindenkinek meg van az állandó embere, nekem nincs, sosem volt. És mivel a játékidőm és gépparkom sem olyan, hogy jó legyen a magyar emberek nagy részének, így nem is keresek.

    Most írhatnék még arról, hogy kinek, mit köszönök, de ezt nem részletezem, nem egy verseny.

    Köszönöm!

    Egyszerű, és mindent összefoglaló Mindenkinek. Aki érti, az tudja mit köszönök, aki nem érti azzal nem is játszottam eddig. :)

    Az biztos, 2-3 nap még benézek és válaszolok, ha kérdésetek van.

    Minden jót.
    Sziasztok

    flashman18
     
  15. Leemonade

    Leemonade User

  16. Loli71

    Loli71 User

    Meg tudlak érteni.Én már túl vagyok ezen....:(
     
  17. Teljes mértékben megértelek, nagyon hiányzik az újítás a játékból. E nélkül lassan a régi játékosok mind elmaradnak:( Engem egyvalaki tart még itt a játékban, ha Ő nem lesz én sem.
    Viszont a jövőbeli terveidet ismerve szomorkodásra semmi ok, nem fogsz unatkozni. Még egyszer sok sikert kívánok a terveid megvalósításához, és ha mégis a végleg befejezés mellett döntenél, akkor: -Minden jót Neked is!!!
     
    Last edited: Feb 18, 2018
  18. Kedves flashman18!

    Ne hagyj itt minket,eleinte én voltam az aki abba akarta hagyni a játékot.Gondolom olvastad mit írt ildi,nekem épp a facebookon jutott eszembe hogy ő ismerős csak én nem kapcsoltam,És ő akarta hogy maradjak a játékba mert szomorú lenne ha elmennék és kilépnék belőle.Nos én maradtam és én azt szeretném ha maradnál az én kedvemért.Nekem nincsen állandó emberem,aki küld gépeket az küld.Mától ha akarod és bele egyezzel lehetünk állandósak és játszunk,akkor is ha nincs neked már újabb feladatok és akkor is ha nincs újabb küldetések.Aki gondolja nyugodtan töröljön a listáról, nem lesz hari.Ezt a mondatodat meg sem láttam.Én nem foglak kitörölni és ezt feljtsd el hogy kitöröllek bármikor is.Te a játszó pajtásom vagy, mint bárki más,a szomszédom és barátom még akkor is ha soha nem találkoztunk.
    Úgy hogy azt szeretném gondold át még egyszer,rossz érzésed lesz ha itt hagyod a szomszédaidat és ezt a remek csoportot hidd el nekem.Az álom gyötör majd,rém álmaid lehetnek,hogy abbahagytad a játékot és szomszédaidat is elhagyod akik a gépeidet várják,hiába, nem jön.Ha ki is lépsz azzal mindenki sorsa meg pecsélődik többek közt az enyém is.Akikkel játszottál és akiknek a szomszédja voltál.Ez jó játékost veszítenénk el és az te vagy.
    Szépen kérlek gondold át újra ezt.Ha megbeszéljük mikor játszunk akkor toljuk ezerrel.Nekem rosszul esne ha a abbahagyásnál döntesz és nem csak nekem esne rosszul,hanem mindenkinek aki ismer és játszott veled.
     
  19. apa55

    apa55 User

    Megértelek, bennem is Ő tartja a lelket
    Ezzel voltam én is így, többször is. Nekem sokat segített egy-két más játék(nem on-line). Javaslom a Comm@ndost ill más ehhez hasonló játékot.Egy-két hónap nálam segített.
    Van egy jó hírem is azoknak, akik gyakran játszanak gyors nélkül. Felnyomtam 10 db L-es, a heli és hidro leszállóimat -40% ellátási idő csökkentésre. És láss csodát (nálam)működik. Egy héten keresztül teszteltem is.
     
    Last edited: Feb 18, 2018
    glacika56, audi80td and Anyakata like this.
  20. glacika56

    glacika56 User

    Van egy jó hírem is azoknak, akik gyakran játszanak gyors nélkül. Felnyomtam 10 db L-es, a heli és hidro leszállóimat -40% ellátási idő csökkentésre. És láss csodát (nálam)működik. Egy héten keresztül teszteltem is.[/QUOTE]

    Egyetértek veled. Én kb másfél éve minden leszállóhelyemet -40%-on üzemeltetem és még egyetlen egyszer sem volt problémám. Javaslom én is, hogy mindenki tuningolja fel a leszállóhelyeit.