Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Szorgos népünk győzni fog :D
     
    Anyakata and Airpetya like this.
  2. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok

    Vasárnap nem leszek játékban


    Köszönöm
     
    Attila201409 and Leemonade like this.
  3. flashman18

    flashman18 User

    Nekem még 22 milla a 81 :D

    2018.07.07-ig szeretném összeszedni a 82-es szintet is.

    Ha összejön jó. Ha nem akkor is :D:D:D
     
  4. [​IMG]

    Nem is tudom hol kezdjem. Talán ott, hogy amikor kiírtam szeretném elérni ezt a szintet nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar meglesz.
    Átlagosan egy ilyen hétvége nekem maximum 5 millió Tp szokott lenni.
    Rengetegen küldtek gépet. Nem is tudtam mindenkinek viszonozni, pedig folyamatosan mozgásban voltak a gépeim. Utasból is rekord mennyiség "fogyott" :)
    Az első hetet kicsit több mint 9 millió tp-vel zártam. Ennek a hétvégének úgy ugrottam neki, hogy egész pontosan még 4.110.000 tp hiányzott. Tegnap este (azaz ma hajnalban) már úgy feküdtem le, hogy már csak 190.000 tp-re voltam a célomtól.
    Köszönöm mindenkinek a gépeket, amiket az elmúlt két hétvégén küldött, ezzel segítve egy újabb célom elérésében.

    Nem tudok és nem is szeretnék rangsort állítani ezért egyszerűen ABC sorrendben felsorolva köszönöm:

    Airpetya
    biry1226
    DÉDI
    Faltörő
    Fannuska
    flashman18
    glacika56
    Img85
    Leemonade
    Madinka56
    Mamesz25
    Nyuszkó
    Papesz58
    SkyCristine
    Sólyom5
    szarvasferi
    Zooz67

    és természetesen Boszikámnak is köszönöm a gépeket :)

    thank you, danke

    hag-struer
    Jet-jumbo
    jwdewolf
    Kuhschubser
    pegasus78
    phboos
    plaminek
    schneckerich
    SissiMüller
    topgun123
     
    flashman18, Zooz67, topgun123 and 7 others like this.
  5. Szia:)

    Grtatulálok, és további sikeres játékot kívánok!
     
    Anyakata and Attila201409 like this.
  6. Köszönöm :)
    Nem sikerült volna a sok támogató játékostársam nélkül.
    Persze az sem elhanyagolható, hogy kifejezetten élvezhető a játék. Sokkal kevesebb a műszaki hiba. Talán, ha 3x volt ebben a 3 napban.
    Végre nem idegeskedéssel teltek a tp napok, hanem a játékkal :)
     
    Anyakata, Leemonade and szarvasferi like this.
  7. Múlt héten szombaton küldtél gépet rendesen ;)
    Mindenkit felsoroltam aki tolta nekem a gépeket most és/vagy a múlt hétvégén :)
     
  8. Faltörő

    Faltörő User

    Gratulálok. Tudtam én, hogy az "kevés" tehergép is rá fog segíteni.:D
     
    Attila201409 likes this.
  9. ballagabi

    ballagabi User

     
    Attila201409 likes this.
  10. ballagabi

    ballagabi User

    Szia!
    Bár mi nem vagyunk barátok, GRATULÁLOK a szintlépéshez!
     
  11. -nobody-

    -nobody- User

    Gratulálok Attilának!
    Kíváncsi vagyok: a jól megérdemelt jutalmat mire költi el. Lesz dínom dánom...:)
     
  12. Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy :) de nem rémlik, hogy ellenségek lennénk ;)

    Köszönöm :)
    Még nem tudom, ez akkora összeg, hogy jól meg kell gondolni mit vásárolok belőle :D
     
    Last edited: Feb 4, 2018
  13. Zooz67

    Zooz67 User

    Gratulálok!
    Biztos felfokozott hangulatban vagy, ezért óvlak, hogy a jutalmul bezsebelt aircasht megfelelő átgondolás után, megfontoltan költsd el:)
     
    Attila201409 likes this.
  14. Köszönöm :)
    Reggel óta azon gondolkodom, mire is költhetném, mert érzem, hogy ezt nem szabad elkótyavetyélni :D Ígérem megfogadom a tanácsod, és csak hosszas megfontolás után költöm el :D
     
    Zooz67 likes this.
  15. flashman18

    flashman18 User

    Szia Attila201409

    Gratulálok én is :)

    más részről enyhén kevésnek érzem a szintlépésekért járó jutalmat. Azért egy 81-es szinthez mennyi tp-t kérnek el :)
    És mennyi is érte a jutalom?? Elnézve pont az a 810 Aircoin kellett még neked :D:D:D Az Aircash 6 számjegyű, ebből 5 letakarva, nemakarom tudni mennyi lehet ott :D :p Nekem elég lenne két számjegyet letakarnom :D Így gondolom az a +2 is nagyon jól jött :D[/QUOTE]
     
  16. [/QUOTE]

    Köszönöm :)
    Nem azért takartam le ötöt mert olyan sok lenne :) nekem is elég lenne 3 ;) csak így sikerült a kivágás :D
    Még mindig nem sikerült kitalálnom mire is költsem a jutalmat. A legszebb hogy azt írja jó vásárolgatást :D
    A 82. szinthez szívesen hozzájárulok, amennyiben egy időben vagyon online :)

    Üdv:Attila201409
     
    Anyakata, flashman18 and Leemonade like this.
  17. flashman18

    flashman18 User

    Köszönöm :)
    Nem azért takartam le ötöt mert olyan sok lenne :) nekem is elég lenne 3 ;) csak így sikerült a kivágás :D
    Még mindig nem sikerült kitalálnom mire is költsem a jutalmat. A legszebb hogy azt írja jó vásárolgatást :D
    A 82. szinthez szívesen hozzájárulok, amennyiben egy időben vagyon online :)

    Üdv:Attila201409[/QUOTE]

    Köszi. Mindig szívesen látok minden gépet :)
    82 előtt még van egy kis munka a 81-hez is :)
     
    Anyakata, Attila201409 and Leemonade like this.
  18. Akkor hajrá :) Remélem hétvégén valamelyik nap leszel pár órát és tudok neked időzíteni gépet :) Ha esetleg nem írnád ki a fórumon kérlek egy sárkánnyal tisztelj meg :rolleyes:
     
    flashman18 and Anyakata like this.
  19. Kedves játékos társaim!

    2018 évében Január óta fontolgattam maradjak e a játékban.Februárban határozatot hoztam.Kilépek a játékból,elhagyom a játékot.Mindenkinek köszönöm küldött gépeit és kedvességét,szeretetét,barátságát és hogy hittetek abban megjavulok egyszer.Rossz voltam bevallom de megfordult bennem egy kocka,próbáltam nem veszekedni senkivel,ez el is jött.Most a játékot hanyagolom el.Igy a közeljövőben nem leszek veletek.Mindenkinek szép,jó,sok gépeket kívánok,jó játékot és szint emeléseket.Köszönöm hogy itt lehettem.Sziasztok!
     
  20. -nobody-

    -nobody- User

    Sziasztok!
    Én csak most kezdem a játékot. 30-as szinten vagyok, barátokat keresek. Itt vagyok 08-10 között, Budapesti idő szerint.
     
    Anyakata, Mamóka42 and ballagabi like this.