Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Faltörő

    Faltörő User

    Van valahol valami leírás arról, hogy az új event repülőgépei melyik hangárba valók? Ha kaphatnék linket, megköszönném.:cool:
     
  2. -nobody-

    -nobody- User

  3. -nobody-

    -nobody- User

    Össze kellene hozni a két játékot... Időnként átjárnánk permetezni a földeket :)
     
  4. -nobody-

    -nobody- User

    Nekem viszont tetszik ez az event... és hiba nélkül el tudták indítani. Elsőre!!!
     
  5. Én nem is mondtam, hogy lesz benne hiba ;)
    Mivel nem játszom nem is tudhatom :) de köszi az infót :)
     
    Anyakata likes this.
  6. ballagabi

    ballagabi User

    Nálam van egy kis hiba: hópelyhet hoznak a hazatérő 20 órás gépek :)
     
    -.Bella.- likes this.
  7. suni53

    suni53 User

    köszi, már elindult a flotta.
    Tehergépek eddig is napi szinten jártak oda, csak kevesebb árúval jöttek vissza.
    Ma már ellátott gépek érkeznek!
     
    Last edited: Jan 26, 2018
    Airpetya likes this.
  8. Sziasztok :)

    Mostantól csak szombat vasárnap tudok játszani.
    A kelet szeretné utolérni nyugatot, ebben szeretném a segítségeteket kérni :rolleyes:
    A születésnapomig ezen kívül még van 2 hétvége. Nagyon szeretnék egy ici-pici ideig ugyanazon szinten lenni, mint a Jóságos Nyugati Boszikám :oops: már nem sok hiányzik kicsit több mint 13 millió tp :p:D
    Kérlek benneteket segítsétek a szegény Keleti Boszit, ígérem nem leszek gonosz többet :D :D

    Üdv:Attila201409 (reményei szerint már nem sokáig Gonosz Keleti Boszi)
     
  9. Faltörő

    Faltörő User

    Hello.

    Van itt angol fórumon is olyan leírás, ahol meglehet nézni, hogy a sokféle XXl repülő összerakásához mennyi alkatrészre van szükség? Linket kérnék.:cool: Köszönöm.
     
  10. audi80td likes this.
  11. lmg85

    lmg85 User

    nem akarom elkiabálni,de úgy néz ki, hogy az időutazásos problémát sikerült javítaniuk. :) tripla tp, gyors és eddig flottul megy minden, bár nekem nincs több ezres flottám, de a hiba nálam is jelentkezett korábban, most pedig nem. nagyobb reptereken mi a tapasztalat?
     
    Anyakata, audi80td and szarvasferi like this.
  12. Szia!
    Minden oké nálam is, pedig van mit megreptetni!
     
  13. Én is meglepődtem, tegnap és ma is tökéletesen megy minden :)
    Nekem sincs több ezres flottám, de máskor dupla- tripla tp napokon ilyenkor már a hajam téptem, és idegállapotba kerültem :D Arról nem is beszélve, hogy tegnap szerintem rekord mennyiségű baráti gépet láttam el. Eddig senki sem jelezte, hogy ellátatlanul mentek volna vissza.
    Gyorsan le is kopogtam :D
     
  14. Faltörő

    Faltörő User

    Sok kell még a 81-hez?:D
     
    Attila201409 and serinata like this.
  15. flashman18

    flashman18 User


    Szia.

    A flottám jól volt lekezelve. Megmerem kockáztatni a hiánytalan szót is, nem láttam problémát.
    Köszi ;)
     
    Attila201409 and szarvasferi like this.
  16. Tudna valaki leírást erről az eventről.80 gép érkezett vissza egyetlen 1 db aktuális esemény nem jött
     
  17. Nekem a flottám 670 db gépből ált ma már lecsökkent 368 dbbal. :)
     
  18. Már csak a harmada mint a múlthéten :)
     
    flashman18 likes this.
  19. Tatár13

    Tatár13 User

    Sziasztok!
    A gépek ellátásakor kapott alkatrészek (nem a repülőgépműhelyhez tartozók és felhasználhatók) hova kerülnek összegyűjtésre és mire használhatók fel?
     
  20. Szia

    Ha jól sejtem akkor a cargok által hozott alkatrészekre gondolsz, azokat a szerelőcsarnokban tudod az L-es gépek megépítésére használni.
    Nem tudom hányas szinten vagy, de a szerelőcsarnokot és az L-es gépekhez szükséges dolgokat (hangár, ellátók, leszállópályák) a 40-es szinttől tudod megvásárolni. Ha esetleg tévedtem, akkor nem tudom mire gondolsz :) és akkor nem tudok segíteni ;)

    Üdv:Attila201409
     
    Anyakata and flashman18 like this.