Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Bocsánat, de még mindíg nem kaptam választ a fenti érdeklődésemre, várok türelemmel.
    Köszönöm -Lótusz-
     
  2. Sziasztok!

    Tudja valaki ha az összes fő feledatot megcsináltam,újra lehet e kezdeni előlről az egészet?
     
  3. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Sziasztok!

    Én is kérnék egykis segítséget, hol tudnám visszanézni, hogy mikor mire, mennyi airchast költöttem.
    Ma amikor kiléptem, 53 airchas volt a számlámon, tudtommal csak 1 airchast költöttem egy gép a kifuton ragadt azt láttam el gyorsba. No mire visszaléptem már csak 33 airchas volt a számlán. Bocs, de nem emlékszem, hogy bármit is vettem volna 19 vagy 20 airchas-ért. Ja és a gyors ellátás ki van kapcsolva.

    Köszönöm a segítséget -Lótusz-
    Nos, azt hiszem, hogy szeptember 22.-e óta igazán kaphattam volna választ, ez eddig sajnálotos módon nem történt meg, legalább annyit lehetett volna írni, hogy le vagy........... nem tudjuk a választ. Akkor írtam volna a supportnak, amit lehet meg is teszek, bemásolva ezt az egyoldalú levelezést.
     
  4. Szia!

    2017 óta nincs magyar nyelvű fórum, tehát élet sincs, csak ez a kis agonizáló magyar szekció, tehát segítség sincs. Legjobb ha a Supportnak írsz, vagy az angol nyelvű fórumra angolul.
     
  5. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Köszi a választ, de erre miért kellett több mint 1 hónapot várni?
    Most az a problémám, hogy elvégeztem az utolsó fő feladatot és állítólag kaptam egy akármilyen hangárt, amit a frissítés után nem találok se a raktáramban, sem a vásárolhatók között.
    Köszönöm a választ. -Lótusz-
     
  6. Tudna a kérdésemre is valaki választ adni?
     
  7. suni53

    suni53 User

    Hali,
    miután elfogytak a főfeladatok, azóta csak napi feladatokat kapok. Mindennap más,elég gagyi dolgok: pl. gyűjtsek 2000 utast /épületenként kapok 3000-t/, küldjek 15 repülőt vmelyik amerikába, meg hasonló 2perces feladatok. Elég szegényes a kínálat,sajnos!!!
     
  8. Te magad is tudod a választ, régi játékos vagy.
     
  9. Én ugyanolyan játékos vagyok csak, mint Te. Ha valami problémám adódik és nem tudom magam megoldani akkor a fórumra vagy a supporthoz fordulok segítségért. Ott max. 1 nap alatt választ kapsz, de lehet hogy előbb is.
     
    szarvasferi likes this.
  10. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Értelek, és köszönöm, akkor, ezek szerint a fő feladattal kapcsolatban sem tudsz választ adni, vagy segíteni.
     
  11. Szia!
    Szerintem a feladat elvégzésével ezekben a jutalmakban részesültél:

    Vacsora 5/5
    Jutalom:
    1 Kicsi hangárhely, 13.500 Aircoins, 19.750 XP
     
    apa55 and ANONYMUS*POINT like this.
  12. Nekem már egyáltalán nincsenek feladataim, kivéve a napi feladatokat. Fogalmam sincs hol tartasz a fő feladatokban, mint ahogy azt sem tudom, milyen hangárt keresel, lehet,hogy csak hangárhelyet kaptál. Nincs rálátásom a repteredre, mint régen a fórum adminisztrátoroknak. Ők tudtak segíteni amíg létezett magyar nyelvű fórum.
    Most is kaphatsz segítséget az angol nyelvű fórumon. Miért nem fordulsz hozzájuk bizalommal? Így csak az idődet pazarlod.
     
  13. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Köszönöm a válaszokat, közben megérkezett a supp válasza is. Valóban egy hangár helyet adott és nem hangárt :(.
    De az igazság az, hogy ez így, minden szöveg nélkül egy kicsit félreérthető volt.
    Azért köszönöm szépen a válaszokat.
    Üdv -Lótusz-
     
    ANONYMUS*POINT likes this.

  14. Sajnos elfelejtettem.
     
    ANONYMUS*POINT likes this.

  15. Küldjek?Az egész flottám arra vár kinek lehet öket küldeni és fél millió utas akik nyugatalanok,mert nem indulnak a gépek korfura vagy ciprusra.
     
  16. LTBA

    LTBA User

    jöhetnek :)
     
  17. Kata0929

    Kata0929 User

    Sziasztok!
    Társakat keresek a játékomhoz!
     
    valakivanitt and Leemonade like this.
  18. LTBA

    LTBA User

    mindenkinek ünnepi utakat kívánok én repterem egész hétvégén nyitva van jöhetnek a gépek
     
  19. Békés boldog karácsonyt mindenkinek!!
     
    kari0911 and szarvasferi like this.
  20. Viszont