Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem,hogy fejleszteném a repülőimet, pl sky shuttle-ből van nekem egy pár,és azt szeretném hogy sárga legyen,és tudom hogy azokhoz ,darabonként 60db kék hidroplán doboz szükséges,namost,nincs sok hidroplánom,de sokszor láttam már,hogy bizonyos hidroplánok,szinte mindig dobnak,pl a nagy hidroplánok gyakran dobnak akár5-6 db ot is,mert nem csak sky shuttle repülőket akarok fejleszteni,hanem másokat is,amikhez szintén 60db kék doboz kell,darabonként XD ami nagyon sok,most mondok egy számot,30 repcsit szeretnék fejleszteni,akkor az már 1800 Hidroplán kék doboz. Kérdésem az , hogy milyen hidroplánok dobnak a leggyakrabban kék dobozokat? Mert akkor olyan hidroplánokat veszek ezerrel,vagy teljesen random? csaknem://
     
  2. kari0911

    kari0911 User

    Szia!
    Teljesen véletlenszerű, hogy milyen gép, milyen alkatrészt hoz. Elsősorban Cargo gépek hoznak alkatrészeket.
     
  3. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Szia! Ez érdekes,mivel valamikor küldtek nekem x SKY-HOH-t meg x Flipp Air-t és a sky hoh hidroplánok semmilyen kék dobozt nem adtak,de a flipp airosok,már szinte mindig adtak...

    Akkor mégis hogy tud annyi játékos fejleszteni ezerrel mindent? Honnan van nekik annyi alkatrészük? Mindenből rengeteg? Nem hiszem el,hogy gyűjtik,meg hogy 1 és 5 aircash ért mindig,arra költik el a pénzüket,hogy alkatrészeket vásároljanak.

    De ahogy írtad,te az összes alkatrésze értetted,ha jól látom,de akkor megkérdezem még egyszer :)

    Melyek azok a hidroplánok,amik gyakrabban dobnak kék HIDROPLÁN dobozt?
     
  4. Szia!
    Kérd meg a barátaidat, hogy küldjenek neked mindenféle hidroplánt. Kezeld le őket és meglátod hogy melyik az, amelyik a legjobban adja.

    Sok alkatrészed pedig csak sok játékkal lesz!
     
    biry1226 likes this.
  5. Zoltán10

    Zoltán10 User

    XD ha még lennének is,mert mindenki inaktív,kevés az olyan játékos,akik küldenek is valamit,hiába küldöm el az egész flottámat...de tudom,én bajom...

    Ja,értem,6 éve van fiókom...az nem sok?:rolleyes:
     
  6. Leemonade

    Leemonade User

    Időegyeztetés után küldök én neked hidroplánokat ...
     
    Álomtolvaj likes this.
  7. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Igen,láttam,nagyon szépen köszönöm! :)
     
  8. Alex7777

    Alex7777 User

    Sziasztok.

    Köszi mindenkinek aki ma küldött gépeket hozzám :) Jó éjt.
     
    szarvasferi likes this.
  9. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Sziasztok!

    Egyszer már érdeklődtem, hogy a barátkeresőnek mi a szerepe, mert szerintem semmit nem ér. Azt is kérdeztem, hogy nem lehetne-e helyette egy keresőt betenni, játékosnévre, országra, termékre és szállítmányra. Szerintem az sokkal észszerűbb lenne, mint ez a barát meghívó. Tegnap rákerestem egy ismerősre, meg is találtam, csak ép nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot, bár az kiderűlt milyen ország zászlója alatt igazgatja a repterét, de az ország alatt (mivel gépet akartam küldeni) nem adta ki a játékos nevét.
    Mit lehet ilyenkor tenni, hogy tudom Vele felvenni a kapcsolatot és gépet küldeni a részére.

    Válaszotok előre is köszönöm szépen -Lótusz-
     
    Alex7777 likes this.
  10. apa55

    apa55 User

    Szia, azzal hogy bejelölöd ismerősnek, a történet még nem ért véget, még nem fogsz tudni gépet küldeni neki. Meg kell várjad, amíg Ő is elfogadja a kérésedet(ha elfogadja). A Te listádon csak ezek után jelenik meg, és tudsz majd "valamikor" gépet küldeni neki.
     
    Alex7777, renmon and Leemonade like this.
  11. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Kedves apa55!

    Köszönöm a válaszod. Gondolom ez oda-vissza is érvényes, mert akik eddig küldtek nekem azok sem jelennek meg a barátlistámon. Bár a gondolatmeneted követve, előszőr nekik kell akkor gépet küldeni a részemre, amit én ellátva visszaküldök és akkor jelennek meg a barátok között.

    Üdv, -Lótusz-
     
    apa55 and Alex7777 like this.
  12. Szia!
    Én küldtem egy felkérést részedre, ha elfogadod akkor meg kell hogy jelenjek a barátlistádon. 10 barátpontot kapunk, tehát ott keress. Ha megvagyok akkor minden stimmel a játékkal.
    Üdv. szarvasferi
     
    apa55 and Alex7777 like this.
  13. Szia! Jelőlj be és küldök! Küldj sárkányt!
     
  14. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Szia, köszi szépen,működött, megkaptam, elfogdtam és megjelentél :D
     
    szarvasferi likes this.
  15. sziasztok
    kinéztem a szerelő csarnokban a power predátor-t . A kérdésem az lenne hogy ha elkezdem építeni az orrát a repülőnek akkor az idővel elveszik vagy szép lassan ott összeszerelhetem?vagy inkább megvárjam míg kb összejön rá az a 2 millió airciont? Mi a tapasztalatotok? egyátalán meg lehet csinálni mert nagyon drágának tűnik pláne ha igazán úgy lenne jó ha 4 lenne belőle
     
  16. biry1226

    biry1226 User

    Szia!
    Csak akkor fogj hozzá a szereléshez, ha minden alkatrész és Aircoin a rendelkezésedre áll, különben elvész.
     
  17. köszönöm , akkor már csak azt szeretném kérdezni , hogy szintenként nő az ár vagy fél millió aircash mind a 4 elem? vagy mennyi lesz a vége kb?
     
  18. Leemonade

    Leemonade User

    - pilótafülke 500.000
    - törzs 500.000
    - szárnyegység 500.000
    - hajtómű 250.000

    Ezek az árak fixek, nem változnak szint szerint.

    Persze a fejlesztése is lesz vagy 750.000

    Itt tudod megnézni részletesen az L-es gépek költségeit és anyagfelhasználását: https://board-en.skyrama.com//threads/faq-l-planes.9879/
     
    Last edited: Sep 21, 2019
  19. köszönöm :)
     
  20. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Sziasztok!

    Én is kérnék egykis segítséget, hol tudnám visszanézni, hogy mikor mire, mennyi airchast költöttem.
    Ma amikor kiléptem, 53 airchas volt a számlámon, tudtommal csak 1 airchast költöttem egy gép a kifuton ragadt azt láttam el gyorsba. No mire visszaléptem már csak 33 airchas volt a számlán. Bocs, de nem emlékszem, hogy bármit is vettem volna 19 vagy 20 airchas-ért. Ja és a gyors ellátás ki van kapcsolva.

    Köszönöm a segítséget -Lótusz-