Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Leemonade

    Leemonade User

    A szerverek karbantartása 2019. május 7-én, kedden 10:30 és 11:30 között lesz.
    Ez idő alatt előfordulhat, hogy a játék lassabb a szokásosnál és / vagy néhány percig nem érhető el.

    By Google Fordító
     
    Anyakata likes this.
  2. NFS_C

    NFS_C User

    Mivan elalvult Skyrama?
     
    BpLisztFerencAirport likes this.
  3. Mint a pinty.Lehet lassan a játék is megszünik.A németek beleuntak a további új fejlesztésekbe,csak tudnám akkor minek kezdtek bele.
     
  4. FŐNIX00

    FŐNIX00 User

    Szép napot mindenkinek, kellemes játékot!
    Ma kezdtem játszani.

    FŐNIX00
     
    valakivanitt and Anyakata like this.
  5. Leemonade

    Leemonade User

    Jól mutatja ez a hét hogy mennyire lefutott játék lett a Skyrama .
    Többszáz XP-és napok és még a kezdők sem kérnek repülőket , pedig most pár nap alatt fejlődhettek volna annyit mint máskor 1 hónap alatt !
    :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. TU104_

    TU104_ User

    Egyetértek! Bizonyos szint elérése után már semmi kihívás...sajnos. Amikor visszajöttem sok segítséget kaptam Tőletek, elértem 70 feletti szintet én is segítettem az újakat de sokan "leléptek". Kár mert jó grafikájú jól felépített játék de fejlesztés nélküli lett :(
     
    serinata, biry1226 and Leemonade like this.
  7. Sziasztok miért nem tudok belépni csak ide enged! előre is köszönöm válaszotokat!
     
  8. Witch*city

    Witch*city User

    Sziasztok!
    Ma kezdtem a játékot. Szeretnék barátokat, játékos társakat.
    Előre is köszönet, ha valaki jelöl.
    További szép napot, kellemes játékot.
     
    serinata, LTBA, renmon and 3 others like this.
  9. Én is egyetértek veled.De hát mit tudunk csinálni.Én pl leselejteztem újra hasznosítóba az összes 600 db gépemet.Amit meg nem lehet azt csak úgy selejteztem le.Minek küldjem el gépemimet ha senki nem szolgálja ki.
     
    Leemonade likes this.
  10. LTBA

    LTBA User

    szivesen látok gépeket
     
    Leemonade likes this.
  11. Milyet?Muzulmánit,Afganisztánit,törököt,indiait,etiopit,brazilt,emiratest,Qatarit?
     
    serinata and Leemonade like this.
  12. Paganel

    Paganel User

    Sziasztok!Tudna valaki segíteni Mexikóból kell gépeket fogadnom már legalább 20db érkezett de csak egyet számolt,30 játékostól kell mert az ugye nem jelezte,természetesen csak repülőket számoltam nem más gépeket!Köszönettel várom válaszotok Paganel
     
  13. LTBA

    LTBA User

    minden jöhet
     
  14. zsebibaba

    zsebibaba User

    Sziasztok! szivesen látok bármilyen gépet kivéve xleseket! előre is köszönöm
     
    Cukorfalat likes this.
  15. pilota1970

    pilota1970 User

    sziasztok a kis 5 perces alap helikopterből kéne 5 öt visszaküldenem előre is köszönöm
     

  16. holnap küldöm
     
  17. LTBA

    LTBA User

    mindenhonan jöhetnek
     
  18. Sziasztok újra.Mi a helyzet erre felé?
     
  19. Leemonade

    Leemonade User

    Uborkaszezon.... pangás van …. és a nagy meleg.... nem játszik senki .
     
  20. Az nem jó hír.