Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. épitkező

    épitkező User

    Sziasztok!! Segítsetek! Már 2 hete is csinálta, hogy nem tudok belépni. Pár nappal később elindult egy reklám filmmel az elején, de most megint megáll ott ahol a reklám fimnek kellene lennie és semmikép sem megy tovább, hogy játszani tudjak. Nem vagyok számítógép zseni és csak játszani szeretek. :) Köszi
     
  2. biry1226

    biry1226 User

    Szia!
    Írj a Supportnak, ebben ők tudnak segíteni.
     
  3. Papesz58

    Papesz58 User

    Szia! Ez nem csak nálad probléma. Én úgy oldom meg, hogy másik böngészővel nyitom meg a játékot. Nekem csak Google nem akarja megnyitni.
     
  4. épitkező

    épitkező User

    köszönöm, hogy gondoltatok rám. sok mindennel próbálkoztam, de nem indult el.
    de a mai próbálkozás sikerült. beléptem. csak az ingyen pörgetést vesztettem el. talán azt találták soknak? :)
     
  5. TU104_

    TU104_ User

    Sziasztok :) Nem értem ezt az eventet :( A gépeim hoznak véletlenszerűen kis "koszorúkat" abból veszek eventes gépeket és azok fognak hozni sportszereket? A leírás nem kristály tiszta számomra :) Sehol sem találtam egyértelmű részletes leírást.
     
  6. apa55

    apa55 User

    Szerintem félreértesz valamit.
    Hozd be az oldal és várd meg, amíg teljesen betöltődik. Utána jobb egérgomb és Fordítás magyar nyelvre.
    https://board-en.skyrama.com//threads/gold-medal-weeks-event-faqs.11782/
     
  7. TU104_

    TU104_ User

    Ezt az oldalt olvastam.A gépek és egyéb épület koszorú költsége van itt. Itt nincs hogyan szerzek koszorút :( Aircash -ért vehetek a boltban ezt látom, vehetek csomagot is. Lehet "gyenge agyú" vagyok :)
     
  8. Merkur00

    Merkur00 User

    Az event kezdete után indított gépek hoznak koszorút.
     
    TU104_ likes this.
  9. TU104_

    TU104_ User

    Köszönöm :) Az zavart meg, h" szedj össze sportfelszerelést h tovább fejleszthesd".....Ez az ára h kis szinten sok évre abbahagytam a játékot és most h visszajöttem gyorsan lettem "magas szint" és minden köztes event és a vele járó nyeremény kimaradt :) Köszi mégegyszer :)
     
  10. VeToVe

    VeToVe User

    Sziasztok! Nem tudom megcsinálni az egyik feladatot, sea-rama-solo-kat kellene visszaküldenem (10-et), de nem sikerül egyik baráttól sem kapni ehhez segítséget:-( Valaki tudna küldeni?
     
  11. Szia!
    Jelöltelek és tudok küldeni, ha megírod mikor leszel online.
     
  12. VeToVe

    VeToVe User

    Köszi!:)
     
  13. G-LACI

    G-LACI User

    amikor ez az event először volt, máshogy működött. volt az alap 4 gép, egy kicsi, egy közepes, egy helikopter és egy hidroplán. ezeket lehetett koszorúkért megvenni. utána ezek a gépek hoztak sportszereket. a 4 gép 4 különbözőt. ezekből kellett bizonyos mennyiség, hogy a gold verzióját az adott gépnek megvehesd. jelenleg minden gép megvehető koszorúért. a sportszereket nem hoz egyetlen gép sem.
     
  14. joo.dawn

    joo.dawn User

    Üdv!
    Mit tudtok róla:
    - készül a játék flash nélküli változat?
    - él még a Zsuzsika effektus - ami nekünk nem tetszik, azt mások ne lássák
    (vagy vágjuk ki és mutassuk meg Facebook-on)
    köszönöm
     
  15. zalman

    zalman User

    Az micsoda ?
     
  16. NFS_C

    NFS_C User

    Sziasztok, akinek már nem nagyon kelene accountja és már nem használja oda adja vinném neki :) Email ahova írd le mindent beleczky78@gmail.com
     
  17. Mikor lesz már event ami még nem vot?
     
  18. Leemonade

    Leemonade User

    Lehet hogy már soha … :rolleyes:
     
    Anyakata likes this.
  19. Nagyon jó,akkor vissza nézek jövő húsvétkor ;)
     
    Leemonade likes this.
  20. Sziasztok!

    Ezt valaki fordítsa már le nekem,mert az én gépem elromlott amivel most vagyok az egy kacat szar olyan lassú.A kollégámé volt.Windows xp úralja ezt a rendszert.Szörnyű.Szoval : Dear Airport Managers,

    we will have a general server maintenance on Tuesday, 7th May 2019 between 10:30 and 11:30 CEST.

    During this time, it might happen that the game is slower than usual and/or unavailable for a few minutes.

    Your Skyrama Team Előre is köszönöm.