Torony kávézó csevegője

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Métisz

    Métisz User



    [​IMG]


    Kedves Pilóták!

    Örömmel köszöntök mindenkit az Angol fórumon, némi nehézségek árán de felépült a Magyar játékosok részlege.;)

    Ez itt a csevegő részlegünk lesz, a sikeres landolásokat követően.
     
    Last edited: Jul 28, 2017
    serinata, MokusOrs, DÉDI and 12 others like this.
  2. Métisz

    Métisz User

    Sziasztok :)

    Volt egy kis archiválás a Magyar szekció területén.
    Csak gondoltam szólok, hogy nehogy valaki keresse a hozzászólásokat, az archívumban minden meg van.;)

    legalább ismét lesz dolgotok, hogy az újévben is mindent teleírjatok.:D
     
  3. Boszikám hosszú éjszakának nézünk elébe, 3x küldtem el a 15 órásokat. Lehet te is 3x szeded majd le :cool:
    Kicsit Lúdasmatyi feelingem van :D
     
    NEPALAIR, serinata and Anyakata like this.
  4. glacika56

    glacika56 User

    Tűrve tűrj és bízva bízzál!:):):):)
     
  5. Kosarazz, hogy el ne hízzál :D
     
  6. glacika56

    glacika56 User

    A sakk már nem is jó?

    Küld nekem a gépeket nálam minden rendben.
     
  7. A sakk észjáték, nem annyira fogyókúrás :)
    Ha jön vissza gépem szívesen elküldöm, meddig vagy?

    Szeretném megragadni az alkalmat:

    Boldog Születésnapot Métisz :)


    [​IMG]
     
    NEPALAIR, Zooz67, serinata and 4 others like this.
  8. glacika56

    glacika56 User

    Kb. este 10-ig.
     
    NEPALAIR and Attila201409 like this.
  9. Anyakata

    Anyakata User

    Legalább biztos nem alszom el:p
     
    NEPALAIR, serinata and Attila201409 like this.
  10. Métisz

    Métisz User

    Nagyon szépen köszönöm, kedves tőled.;):rolleyes:
     
  11. flashman18

    flashman18 User

    Isten éltessen Métisz.

    Köszönöm szépen az intézkedést a szürke sávomra ;)
     
    NEPALAIR likes this.
  12. Na most már olyan idegállapotba kerültem :D
    Kénytelen voltam ráreagálni :D
     
    NEPALAIR and Anyakata like this.
  13. Métisz

    Métisz User

    Szia

    Köszönöm szépen.:)

    Nagyon szívesen, illetve a kárpótlást is.
     
    NEPALAIR, serinata, audi80td and 2 others like this.
  14. Sziasztok :)

    Csak, hogy ne mindig negatív dolgokat írjak, ma nagyon szépen muzsikál nálam a játék :)
    7 óra óta játszom 1 műszaki hibával és rengeteg leszedett géppel.

    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem lenne egy észrevételem ami már-már lerágott csont.
    Személy szerint nagyon utálom a send me planes sárkányt amennyiben tudom, hogy egy magyar játékos küldi.
    Tiszteljük meg egymást azzal, hogy ha gépet kérünk tegyük azt magyarul. 10 aircoin-ba kerül egy szöveges üzenet, nem hiszem hogy ezen múlna. Ha én kérek valakitől gépet, általában leírom meddig vagyok és hogy van-e gyorsom, hogy tudja mennyi és milyen hosszú gépeket küldjön. Aki játszott már velem, tudja nem szoktam adós maradni a géppel, ha küld én küldök szívesen (amennyiben van bent gépem). Ilyenkor persze én kérdezem meddig van, kézi vagy gyors ellátáson. A másik dolog pedig, hogy nem mindig van gép a hangárjaimban, amennyiben játszom már reggel kiküldöm őket, ritka eset hogy délelőtt van gépem bent. Maximum a rövidek, de valamiért azokat nem szívesen fogadják a játékosok, ezért ha nem küldök egyből azért jegyzetelek és amint jön be gépem indítom :)
    Elképzelhető, hogy nagyok az elvárásaim, de szeretnék megkérni mindenkit, hogy felejtse el irányomban a send me planes sárkányt (már amennyiben magyar játékosról van szó).
    Nem kérek mást, csak hogy írja meg meddig tud fogadni gépet, és van-e gyors ellátása vagy nincs. Egy ilyen sárkány után szívesen küldök.
    Vannak persze sokan akik már ismerik ezt a rigolyám és eleve egy sárkánnyal indítanak :)
    Szerintem ez nem olyan nagy kérés :oops::rolleyes:

    Üdv:Attila201409
     
  15. BÚÉK és jó estét mindenkinek!

    Most olvasom Ildi az olvasmányodat.Teljes mértékben igazad van.Nekem is szoktak küldeni transparens gépeket.Csak hát én sem értem mért nem a forúmba írja meg mindenki ki meddig játszik és mért a transparens send me planest használja.A send me planesba nincs oda írva milyen gépet küldjek valakinek aki ezt az üzit küldi folyton.Én sem szeretem azt a sárkány gépet.
    :oops::):D
     
    NEPALAIR, serinata and Attila201409 like this.
  16. Sziasztok jó estét.Nem tudja valaki mely gépek hoznak üveget? előre is köszönöm.
     
    NEPALAIR and serinata like this.
  17. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok.

    Hogy álltok az eventes gépekkel??
    Én a célomat teljesítettem. Ez 50 db sarki L-es volt. ;)
     
    NEPALAIR, serinata and Attila201409 like this.
  18. lmg85

    lmg85 User

    azt hittem nem játszol. van valami menetrended? :)

    24 L-es volt a cél, teljesítve :) illetve a hosszú járatokat is kiegészítettem az evente gépekkel, szóval már csak a darabolónak vásárolom őket :)

    A jelenlegi eventtel kapcsolatban kérdezem, hogy mások is tapasztaljátok, hogy az eventes közepes gépek leszállítást követően ugyan látszólag hoznak event fagygátlót, de hiába gyűjtöm össze őket, nem számolódnak a készletbe?

    Tudom, hogy hosszú az event és azt is, hogy rengeteg idő volt/van gépet gyűjteni, de azért rákérdezek :)
    Szóval rajtam kívül volt-e még valaki, aki a bejövő gépeknél megjelenő event közepes fagygátlót megszámolta, majd megnézte, hogy mennyit tett be a raktárba és az látszott, hogy a kettő köszönő viszonyban sincs egymással?
     
    NEPALAIR, serinata and Attila201409 like this.
  19. Leemonade

    Leemonade User

    Igen, ezt én is tapasztaltam....csak nekem a hidroplános fagyálóval van ilyen gondom.

    Most 26 L-es gépet szereztem és már csak azokra fókuszálok ;)
     
    NEPALAIR and serinata like this.
  20. flashman18

    flashman18 User

    Itt vagyok és figyelek szinte minden este. Leszedem a gépeimet. utána leszedem a gépeimet és megint leszedem a gépeimet.

    Ezek után ha még van erő, kiküldöm az első embernek akin megakad az egér, ha ellátja, ha nem
    Utána megint kiküldöm, és megint.
    3 leszedés, 3 kiküldés és elmegy a kedvem. Talán fentmaradnak a gépeim és nem kell újra kiküldeni..

    Ezért nem látsz zöld toronnyal. Ha kapcsolok annyi gép jön, elég egyszer leszedni, nemakarok kapkodni, hogy többször kell leszednem. Nincs menetrend, ha van kedvem belépek, ha nincs kedvem mással játszom. :)


    A fagyállókat nem figyelem, van bőven, nem tudok mit kezdeni vele. Nem is néztem sosem.

    20 L-esem volt már. Most a célom az volt, hogy kiegészítsem 50-re. Ez már régen megvan, de azóta is benézek minden este. :)
     
    Last edited: Jan 9, 2018
    NEPALAIR, serinata and lmg85 like this.