Feedback sziasztok

Discussion in 'General Archive' started by lacikaa18, Oct 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vernazza

    Vernazza User

    A bal felső sarokban kattints az Aircash-ra.Működik.
     
    D-vitamin likes this.
  2. Sziasztok olyan kérdésem van hogy rányomok a zöld pénzre akkor meg tudom vásárolni de kér biztonsági kódot ottviszont beütöm a hat számjegyü kódot és ott azt irja ki hogy érvénytelen a kód ilyenkor mi a teendő!!!! Előre is köszönöm a válaszotokat!!
     
  3. Helló, szerintem ne tegyél semmit mert nálam is ez a probléma, úgy gondolom hogy várni kell!
     
  4. Helló! Miért nem fogadja el a biztonsági kódomat aircash vásárláskor a rendszer? Eddig is vásároltam és semmi gond nem volt, igaz akkor még nem kellett kódot is adni. Segítség!
     
  5. biry1226

    biry1226 User

     
  6. Sziasztok ! láttom már elóttem kérdezték mi a teendő ha nem tudok zöld pénzt vásárolni a jóváhagyás szürke szinú ilyenkor mi a teendő előre is köszönöm szépen!
     
  7. Nálam is azt írja hogy a A szerver felé irányuló kéréseket egy bővítmény blokkolja.Valószinüleg nem nálam a hiba.De kérdezem mindenkitől,ha már tudták azt hogy a flash megszünik,mért nem cselekedtek ebben hamarább?
     
  8. Én már rákattintottam sokszor de nem működik.Nem tudom nálad hogyan működik.
     
  9. Leemonade

    Leemonade User

    Nekem is működik ....
     
    BpLisztFerencAirport likes this.
  10. Mutasd meg nekem légyszives,hogyan kell ezt csinálni.
     
  11. Leemonade

    Leemonade User

    Mindent ugyan ugy csinálok mint évek óta... mindig enged vásárolni aircash-t. Viszont nem tudom nektek miféle 6számjegyü kódot kér ? Én ilyennel nem találkoztam.
     
  12. Figyelj nekem nem kér 6 számjegyet de másoknak lehet nem tudom,nekem nagyobb a probléma.Nekem pl nem is engedi hogy vásároljak bármit is.Rákattintok és ezt adja A szerver felé irányuló kéréseket egy bővítmény blokkolja.De milyen bövitmény tán a Adove flash?Én azt mondom flash nélkül normálisan nem lehet játszani.Ez a program amin a skyrama fut ez meg egy nagy szar.
     
    Zoltán10 likes this.
  13. Leemonade

    Leemonade User

    Én Edge böngésző alatt játszok még a régi Adobe Flash Player támogatással , nekem minden oké.
     
  14. Gergő0721

    Gergő0721 User

    Sziasztok!

    A bővítmény még azért tiltja le a vásárlást, mert még béta verziója fut a kliensnek. Ha nem a kliensen keresztül vásároltok, ott elméletileg nincs probléma (legalább is én nem találkoztam). Ha találtok, írjatok a supportnak, segíteni fognak biztosan.
     
    D-vitamin and biry1226 like this.
  15. TU104_

    TU104_ User

    Én sem tudok vásárolni :( Telefonon jön a kód eddig ok. Kér még netes kódot .....na az mi?
     

  16. Én is edgével vagyok fent de akkor sem engedi a vásárlást.Irtam a supportnak ezt kaptam ma válaszul:Hello BpLisztFerencAirport,

    the current client beta version does not support payment transactions yet. For those you still have to use the browser until the end of the year.

    Kind regards,
    Dominik

    Magyarra fordítva:Helló BpLisztFerencAirport, az ügyfél jelenlegi bétaverziója még nem támogatja a fizetési tranzakciókat. Azok számára, akiknek még év végéig használniuk kell a böngészőt. Üdvözlettel, Dominik.

    Nem értem Leemonade,hogy támogatja neked és engedélyezi a vásárlást,amikor nekem meg nem és másoknak sem.Te lennél az egyetlen akinek engedélyezve van minden csak nekünk nem?Na ne.Biztos hogy neked minden a rendben működik?Két lehetséges válasz lehet,vagy ez a Dominik sík hülye és nem ért ehhez vagy nem a megfelelő választ kaptam meg a kérdésemre.
     
    Last edited: Dec 12, 2020
  17. Leemonade

    Leemonade User

    Pedig elhiheted hogy nálam megy a vásárlás, legutóbb hétfő délelőtt vettem 300 aircash-t , minden probléma és felakadás nélkül. Az új klienst feltelepitettem , kipróbáltam : nem megy teljes képernyőn , le is szedtem. Majd használom ha rendesen véglegesre elkészítik , addig is marad a böngészőből szilveszterig.
     
  18. TU104_

    TU104_ User

    Nos akinél be van állítva a pénzintézetnél kód azt minden más interneten történő tranzakciónál kéri a rendszer. Itt is, eddig ok, a baj hogy nem fogadja el a kódot! Ez pedig rendszerhiba :( Letöltöttem az újat, ott nincs teljes képernyő és vásárlás még nem lehetséges.Spórolunk az aircash-el:)
     
  19. Leemonade te egy isten vagy.Elhiszem amit mondasz és, most Adobe flash engedélyezése után a normál kliensel vagyok fent és nekem is most elérhető a fizetési eszköz meg minden.Köszönöm Mester.
     
  20. Leemonade

    Leemonade User

Thread Status:
Not open for further replies.