Serwer Discord

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Vanibu, May 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Vanibu

  Vanibu User

  Cześć wszystkim! Chciałbym was zaprosić na serwer na discordzie, który zrzesza graczy z całego świata. Obecnie mamy już około 140 członków a liczba ta ciągle wzrasta ;). Mamy graczy od pierwszych poziomów do nawet 94 poziomu więc każdy jest mile widziany. Głównym celem serwera jest wspieranie innych w misjach, pozyskiwanie nowych znajomych do gry ale zawsze jest też możliwość luźnej pogawędki z innymi :cool:. Jedynie co trzeba zrobić to wejść w podany link i zapoznać się z regułami panującymi na serwerze, a oto pierwsza i najważniejsza z nich: na serwerze posługujemy się tylko i wyłącznie językiem angielskim(ale bez paniki, jeśli nie jesteście dobrzy w tym języku to wystarczy użyć tłumacza ;), nikt z tym nie ma problemu).

  Do zobaczenia na serwerze! :)

  https://discord.gg/hR4ApVN
   
 2. .ziomal.

  .ziomal. User

  Polacy nie gęsi swój język mają ;) nie uangiel-szczajmy naszego pochodzenia :rolleyes:
   
  Karic and BLONDI2011 like this.
 3. BLONDI2011

  BLONDI2011 User

  LOL kciuk w górę
   
 4. Karic

  Karic User

  Więc wbijaj na polski serwer. Szczegóły w głównym temacie :)
   
  .ziomal. likes this.
 5. .ziomal.

  .ziomal. User

  Dziękuję, skorzystam ;) Na Discord mam nazwę Bohun :p taki gość w czapce :D Miłego dnia życzę i dziękuję za motolotnię z wiadomością :rolleyes:
   

Share This Page