Segítségkérés egy feladatban!

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. mate36

    mate36 User

    Sziasztok, én csak úgy szívesen ogadok repülőket :) de ha majd kell konkrét küldetéshez akkor is írok
     
  2. Ha gondolod segíthetek neked feladatokban
     
  3. Logikafan

    Logikafan User

    Sziasztok!

    Tegnap kezdtem a játékot, tehát meglehetősen tapasztalatlan vagyok....
    Mi lehet az oka annak ha nem kapom meg az Európa felfedezéséért járó "ajándékot" annak ellenére sem, hogy látszólag bejártam az egészet? Magyar repterem van, és Magyarországon is járt gépem.
    Előre is köszi a választ! :)
     
  4. biry1226

    biry1226 User

    Szia!

    Elképzelhető, hogy mégis kimaradt ahová nem küldtél. Ha jól számoltam 41 országba kell küldeni. A kis országokat nézd át, Belgium, Hollandia, Dánia, Ciprus, stb., amelyik kicsit sötétebb színű, mint a már felfedezett országok.
    Meg fogod kapni a jutalmat érte.
     
    Last edited: Dec 12, 2018
  5. Logikafan

    Logikafan User

  6. biry1226

    biry1226 User

    Last edited: Dec 13, 2018
    audi80td likes this.
  7. Logikafan

    Logikafan User

    Sziasztok!

    Csóri 27.szintűnek vissza kell küldenie 4db M-Turbo-t.
    Köszönöm, ha valaki küld, az esti órákban biztosan fogadom.

    (Egyébként ez a játék a kunyizásra épül? Magad nem tudsz boldogulni? Csak mert pl. a Farmeramaban nem ehhez vagyok szokva. :) )
     
    Anyakata likes this.
  8. Anyakata

    Anyakata User

    Igen, ez a barátokra épül.:) Kicsit furcsa, de nagyszerű embereket ismerhetsz meg:) Ha 1-2 évvel korábban kezded, egy fantasztikus csapatot találtál volna itt.Sajnos sokan abba hagyták a játékot, mert itt közel sincs annyi fejlesztés, mint a farmon.KIcsit unalmas ugyan azt az eventet játszani tizedszer:oops:
     
    **M**, abrakadabra, suni53 and 4 others like this.
  9. Logikafan

    Logikafan User

    Sziasztok!

    Nagyon-nagyon köszönöm Leemonade-nak az önfeláldozó segítséget! Kizárólagosan az ő érdeme, hogy kb. 3nap alatt eljutottam a 30.szintre.
    Ám mégis abbahagyom a játékot, mert nem tudok megbékélni a ténnyel: ez egy olyan játék, ahol önerőből nem érhetsz el semmit. Csak a segítőiden múlik mire jutsz.
    Sajnálom, mert nagy elánnal vetettem magam a játékba. Ez a világ és a manager-játékok nagyon érdekelnek. A Skyrama pedig látszólag ezt ígérte...
     
  10. Leemonade

    Leemonade User

    Sajnos nem sikerült megtartani a " repteresek " között …. :(
     
  11. nunus

    nunus User

    Sziasztok szükségem lenne 4 darab xs turbó gépre előre is köszönöm
     
    mate36 likes this.
  12. mate36

    mate36 User

  13. mate36

    mate36 User

    Sziasztok! Szűkségem lenne minél több Cargo-ra a küldetésemhez. Jelöljetek és ha aktív vagyok akkor küldhettek. Köszönöm.
     

  14. Szolj a supportnak és mondják meg kérésedet a fejlesztők felé hogy a fejlesztők csináljanak olyan új még soha nem volt eventeket amik beindíthatják a játékosok hangulat keltését.Nighthawk meg a többi adminisztrátorok maga tehetetlennek ehhez.De szerintem fejlesztők már nincsenek és a bigpoint oldalon valaki a már elmúlt eventeket ismételteti folyton
     
  15. NEPALAIR

    NEPALAIR User

    Sziasztok mai napon sok gépet kellne ellátni nagy szerettel fogadom öket ls gyors ellátással vok :)
    Név: NEPALAIR, UserID: 13179998
     
    biry1226 likes this.
  16. katika32

    katika32 User

    sziasztok! selyem szövetet hol tudok gyűjteni?
     
  17. biry1226

    biry1226 User

    Szia!

    Az ajándékboltodnak el kell érni a 7. szintet, csak utána tudsz selyemszalagot gyűjteni. Hiába vagy a feladatban előrébb.
     
    renmon likes this.
  18. katika32

    katika32 User

    köszönöm. akkor dolgozzok, hogy meg legyen a hetes szint csak hatoson van
     
    Anyakata and biry1226 like this.
  19. katika32

    katika32 User

    feladathozz szeretnék aruszállitó gépeket kérnék. mindenféle országból. más gép kérhető helyette
     
  20. Komojtalan

    Komojtalan User

    Szeretném megköszönni Leemonadenek a segítséget, sajnos nincs kiegyensúlyozva a játék, az ő egyetlen gépe majdnem többet hozott mint az egész flottám egy óra alatt. Ha valakinek segítség kell tudom őt ajánlani. Itt tényleg rá van szorulva az ember a szomszédokra, a hozzáadott értékem semmi. Több böngészős játékot is játszottam már, ott hallottam a Skyramaról, de nekem csalódás volt.