resetowanie hasła

Discussion in 'Sekcja Polska' started by kaśka93, Oct 6, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. kaśka93

    kaśka93 User

    odnoszę wrażenie że BP chce zniechęcić graczy do grania na skyrama,nie dość że zmienili logowanie to na domiar złego nie odpowiadają na zgłoszone problemy z tym związane,brawo! zlikwidujcie tą grę i będziecie mieli spokój
     
  2. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Wystarczy postępować zgodnie z przesłanymi instrukcjami.
    Brak chęci wsólpracy oraz kompletna niechęć do czytania ze zrozumieniem skutkuje przerzucaniem odpowiedzialności na BP.

    Pozdrawiam.
     
  3. noctua

    noctua User

    Ja również czekam na odpowiedz od BP. Dwa wysłane maile, trzy miesiące czekania. Cisza...
     
  4. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Witaj!

    Pozwoliłem sobie zapytać kolegów z PT o stan Twoich zgłoszeń i wyobraź sobie, że z Twojego ID nie ma żadnego ticketa :eek::eek::confused:
    Wygląda na to, że przesyłana informacja zawierała mniej niż 160 znaków - to absolutne minimum, aby system poprawnie zarejestrował Twoją korespondencję.

    Mam więc propozycję, abyś napisał jeszcze raz, lecz tym razem sprawdź liczbę znaków, a zaraz po przesłaniu ticketa daj znać w tym wątku.
    Miłego dnia :cool:
     
  5. noctua

    noctua User

    Moje zgloszenie dotyczyło innego konta: to, z którego teraz piszę jest nowe ponieważ nie mogłam zalogować się na to stare. Niestety nie pamiętam ID, podałam jedynie nazwę użytkownika.
    160 znakow chyba jednak wyczerpałam skoro system pozwolił mi wysłać wiadomość...

    Pozdrawiam.