Bug problem

Discussion in 'Sekcja Polska' started by justines74, Jun 4, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. justines74

    justines74 User

    Mam czarny ekran gdy loguję się do gry w miejscu ładowania (w ogóle nie ma animacji ładowania tylko czarny ekran), wyczyściłam pamięć podręczną - nic to nie dało, odnistalowałam i znów zaintalowałam - nic to nie dało, co robić?
     
    staś04 likes this.
  2. justines74

    justines74 User

    Wczoraj przed północą wszystko działało
     
  3. staś04

    staś04 User

    Mam to samo. Pisałem do supportu, a w odpowiedzi otrzymałem coś w stylu: "Nie możemy teraz naprawić tego problemu" :/
     
  4. Tom.wlkp

    Tom.wlkp User

    Wiecie co się dzieje z grą? Od kilku dni nie mogę uruchomić gry bo za każdym razem zamiast ekramu ładowania mam czarny ekran i nic nie pomaga: ani odświeżanie strony, ani czyszczenei pamięci podrącznej ani nawet reinstalacja gry.
     
  5. Karic

    Karic User

    Usun pliki cookies i przy uruchomieniu gry nie akceptuj ich tylko odrzuc. Tak próbowałeś? Wielu osobom to działa
     
  6. staś04

    staś04 User

    Potwierdzam, w moim przypadku też zadziałało :)
     
  7. Tom.wlkp

    Tom.wlkp User

    Próbowałem czyścić pamięć podręczną ale to średnio pomogło. Napisałem do pomocy technicznej i taką samą radę dostałem. Odczekałem kilka dni i po prostu samo zaczęło działać. Może coś poprawiono w grze bo widziałem sporo postów o czarnym ekranie
     
    staś04 likes this.