problem

Discussion in 'Sekcja Polska' started by IwonaPL, Mar 9, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. IwonaPL

    IwonaPL User

    hej... gram od kilku dni... dzisiaj pojawia mi się komunikat : get adobe flash player...
    pomoże ktos o co chodzi ?
     
  2. IwonaPL

    IwonaPL User

    ?????
     
  3. Karic

    Karic User

    Podobno jeśli długo się poczeka to gra się załaduje. Podobno też jeśli zakupisz choć raz za najniższą kwotę airusy to problem zniknie.
     
  4. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Witaj Karic

    Jaką masz satysfakcję pisząc takie rzeczy?...
    Nie... nie chcę wiedzieć, ale proszę zastanów się, zanim przekażesz graczowi fakeinfo...

    Ja bym się wstydził...:oops::oops:
    --------------------------------------------------------------

    IwonaPL...
    Jaka przeglądarka?
     
  5. Karic

    Karic User


    @Dexac ja już nie wiem czy Ty pracujesz w Bigpoincie czy ja? Jeśli Ty, to za bardzo się nie orientujesz co się dzieje u Ciebie w pracy. Raz, że Twoi koledzy podali na obcojęzycznych forach takie informacje, a dwa, że tylko Ty zajmujesz się usuwaniem linków (To najlepiej Ci wychodzi :), gdzie na forum choćby francuskim linki są aktywne od kilku miesięcy (I to niezwiązane z Bigpointem). Także pierwszą rzeczą, którą zrób to zorientuj się co jest grane (dużo informacji znajdziesz w temacie z klientem), a później pouczaj.

    Jaka może być przeglądarka skoro flash nie działa od stycznia. :rolleyes:
     
  6. melek555

    melek555 User

    Iwonko, Napisz do pomocy technicznej, lub na forum ogolnym , prawdopodobnie usuna ci pamiec podreczna gry i problem zniknie . Miałem to samo
     
    krasnoludek10 likes this.