Problem z halą montażową

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Danutta, Oct 7, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Danutta

    Danutta User

    Możliwe że ktoś już o tym pisał (jeśli tak, to przepraszam za powtórzenie tematu), ale mam problem z halą montażową... Otóż 'zjadła' mi 3/4 samolotu. Miałam już zrobione 3 z 4 części i zbierałam lotne na czwartą. Trwało to parę dni i kiedy już miałam wystarczająco, okazało się,że tamte gotowe już zniknęły. Ani zużytych części ani pieniążków nie dostałam z powrotem... :confused:
     
    kk77777 likes this.
  2. Bies1952

    Bies1952 User

    Od lat wiadomo że samolot należy wykonywać w całości.
    Napisz do Pomocy powinni zwrócić Ci zaginione części .
     
    kk77777 and Danutta like this.
  3. zamia21021

    zamia21021 User

    witam. Mam problem w hali montażowej. Zrobiłam kokpit - i kokpit znikł. Zrobiłam drugi kokpit -a co - i też znikł. Czy trzeba zbierać materiały na cały samolot i montować go ciurkiem. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to działa. Instrukcja jest pisana przez fachowca dla fachowca a jestem amator. Pozdrawiam
     
  4. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Witaj zamia21021!!
    Problem występuje praktycznie od początku wdrożenia aktualizacji z dużymi samolotami :oops:, ale jest rozwiązanie, które pozwala skutecznie budować duże samoloty :), odpowiedź jest w Twoim pytaniu
    i nie zapominaj o odpowiedniej ilości lotnych.
    Ważne: podczas tworzenia poszczególnych części nie wolno przelogowywać gry, to właśnie w tym momencie tracimy utworzone wcześniej elementy.

    w tej sprawie napisz proszę zgłoszenie do Pomocy Technicznej (obowiązuje język angielski), jest szansa że otrzymasz, choć częściowy zwrot.

    Życzę udanych konstrukcji i oczywiście zdrowia :)
    -Dexac-
     
  5. szymon29

    szymon29 User

    mój problem z halą montażową polega na tym, że nie mogę odebrać części po zezłomowanym samolocie, pokazuje się info,że błąd techniczny,zgłosiłem do pomocy technicznej niestety nie znam angielskiego
     
  6. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Witaj szymon29 !!

    Myślę, że możesz spokojnie wykorzystać tłumacza wujka Google :)
    Jedynie staraj się użyć nazw własnych używanych w grze.

    Pozdrawiam,
    -Dexac-