Problém - (s kamarády)

Discussion in 'Česká sekce' started by Ladiček06, Jun 19, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Dobrý den milí Piloti,
    chci se vám omluvit za to že vám (někdy) neodbavím letadla, důvod je ten že musím končit.
    Tak prosím přidejte si mě a omlouvám se: Ladiček06
     
  2. paxík

    paxík User

    Ahoj,
    asi si tě někteří nechtějí přidat pro tvojí nespolehlivost při odbavování letadel - viz některé zdejší příspěvky... ;)
     
    alberta77, Dudinka77 and Ladiček06 like this.
  3. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Ahoj,
    asi si tě někteří nechtějí přidat pro tvojí nespolehlivost při odbavování letadel - viz některé zdejší příspěvky... ;)

    děkuji za odpověď, :)
     
  4. borina

    borina User

    Ja mám s Ladičkom veľmi zlé skúsenosti pár rokov dozadu, nejde o to žeby nevybavil, ale je vychcaný- nechá si posielať, no sám nepošle nikdy nič !
     
    alberta77, Dudinka77 and bonadimik like this.
  5. UbgradeCZ

    UbgradeCZ User

    borina a to víš jak ? vždyt mě ani nemáš ve friends...
     
  6. UbgradeCZ

    UbgradeCZ User

    borina jak se jmenuješ ? před pár rokama mi bylo 7-9 takže jsem ještě moc nechápal hře...
     
  7. UbgradeCZ

    UbgradeCZ User

    a borina toto není na to aby jsi psala svůj vzor jak se semnou cítíš ale o tom že neodbavuji letadla...
     
  8. UbgradeCZ

    UbgradeCZ User

    tak nechápu co tu meleš
     
  9. bonadimik

    bonadimik User

    UbgradeCZ skôr čo tu melieš ty, ked to bolo písané Ládičkovi ! a ten tu je už pár rokov určite, mám s ním rovnako zlú skúsenosť. Nepozná slušnú hru, nepošle, veľakrát ani nevybaví, ako sa mu hodí. A ja tu mám tiež viiac ako jedno konto, takže to že nepozná moje meno,alebo Boriny- nič neznamená, mala som ho na inom účte v priateľoch.
     
    alberta77 likes this.
  10. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Dobrý den, Ubgrade má pravdu psal jsme mu to že mi bylo 7-9 roků.. hře jsem moc nerozuměl.. a hraju ok 5 roků takže bonadimik, jestli máš problém mě to nevasdí děle si co chceš, a jak se jmenuješ ve hře ? na tom učtě kde si mě měl
     
  11. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj všem. Ládíčka jsem vymazal nejen proto,že chtěl poslat všechna letadla(4xBZ) a nic mě neodbavil,ale chtěl také moje heslo,aby si sám posílal letadla z mého letiště na své a opačně. Jen aby měl co nejdříve vyšší level. To přece není fér.
     
    alberta77 and Dudinka77 like this.
  12. Ladiček06

    Ladiček06 User

    .soptík. nechci co nejvyšší level ale jde o to... hrát FOR FUN
     
  13. Dudinka77

    Dudinka77 User

    áno, tiež mám zlú skúsenosť s Ládičkom. a je dosť komické ako odpovedá z iného profilu :) UbgradeCZ :)))
     
    alberta77 and .soptík. like this.
  14. Neha

    Neha User

    Ahoj. Já jsem tušila, že Ladiček06, UbgradeCZ a Babička1960 je jedna a táž osoba. Měla jsem ho v přátelích nejdříve jako Ladička06 a po roce jako Babičku1960. Babička1960 se chovala dosti drze a otravně jak před rokem Ladiček06. Na "babičku" to bylo až moc nápadné chování.:( Tak jsem ji taky vymazala ze seznamu přátel.:confused: A teď se koukám, že ti dva se chtějí sloučit v jedno. Tak to jsem zvědavá;), jestli se mu to podaří.
     
    .soptík. likes this.
  15. Neha

    Neha User

    Včerejší verdikt. Letadla ani letiště nelze přesunout. Smůla!
     
  16. Na to že jsem drzá nemůžu říct ne, protože na mě byl drzí dědeček1950... měla jsem ho v přátelích, měla jsem jméno NelinkaCZLP po mé vnučce, tak jsem se přejmenovala.. no a to že jsem Ladiček06 není pravda. Sice je z mé rodiny ale nejsem to já... Doufám že jsem vysvětlila dost.
    Přeji hezký večer.
     
    Last edited: Oct 29, 2019
  17. karolinada

    karolinada User

    niekto chce novú priateľku?