Představte své letiště

Discussion in 'Česká sekce' started by RAMA7, Apr 17, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. RAMA7

  RAMA7 User

  Představte své letiště ...jako to bylo na původním českém fóru.


  Určitě to znáte a kdo ne, tak název mluví sám za sebe :D

  Ale i tak vám to rád přiblížím, ačkoli neříkám, že všechny tyto informace jsou nutné. Klidně zapomeňte na můj seznam a jděte vlastní cestou.

  Moje doporučení:

  1. Název letiště - Každé letiště nese svůj název. Ten si samozřejmě můžete teď vymyslet, jestli žádný nemáte. (např. podle jména vašeho účtu/majitele letiště/lokace/cokoli si vymyslíte)
  2. Lokalita - Jednoduše v jaké zemi (městě) jste si letiště vytvořili.
  3. Podrobné informace - Zase je jen na vás, kolik toho o vašem letišti prozradíte - Jakou flotilou disponujete; kolik máte jakých letadel; počet odbavovacích ploch; na co se specializujete; má vaše letiště nějaký příběh?
  4. Fotka - Pokud se chcete pochlubit vzhledem svého letiště, přidejte jeho fotku!
   
  -NewBlood- likes this.
 2. RAMA7

  RAMA7 User

  Mostecké letiště

  Rozkládá se přímo na Mostecké pánvi, dostatečně daleko od úpatí Krušných hor, aby nekomplikovaly přistání větších letadel.

  Letišti dalo vzniknout dokončení místní těžby hnědého uhlí a rozlehlost bývalých dolů, které byly zasypány a zarovnány. Stejně tak přispěla blízkost letiště k Německu, kam byla hojně posílána první malá letadla a to pomohlo k navázání k první pravidelné linky už v raném stádiu rozrůstání letiště. Nyní má v Německu nově vzniklé sesterské letiště, kterému aktuálně pomáhá v růstu.

  Disponuje malými, středními, vrtulníky i hydroplány.

  [​IMG]
   
 3. -NewBlood-

  -NewBlood- User

  Aeropuerto Metropolitano de Madrid
  Nachází se v madridské metropolitní oblasti. Původní plán při založení byl ulehčit cestování do Španělska turistům, později jsme se začali zaměřovat na turisty ohledně fotbalových utkání. Dnes je letiště provozováno pro všechny civilní uživatele, avšak kapacita našich letů je nedostatečná. Vláda si nemůže dovolit dotovat rozšiřování našich hangárů:D. Občas naše letiště po dohodě využijí i armádní složky, výjimečně jim pronajímáme i jednu Camo-koptéru. Veškerý cargo provoz se odehrává na kraji našeho letiště.

  O bezpečnost se starají dvě hasičské stanice, které jsou v případě potřeby připravené použít hydroplán Rama-Firefighter, a jedna nemocnice, která ma k dispozici Rama-Ambulance. Energii si vytváříme sami pomocí větrných elektráren. Pro pasažéry se plánuje umístění několika hotelů, jsme ale limitováni prostorem. Na letiště se mohou dostat pomocí autobusu nebo taxíků a čekání na let si mohou ukrátit v našem oddělení obchodů, kde nabízíme Šťavnatý sýrový hamburger, Šlehačkový dort, Lesklý náramek a Plyšového medvěda.

  Máme několik sesterských letišť - v Uruguay, Mexiku, Česku, Japonsku ale i Španělsku. Máme několik partnerských smluv s různými fotbalovými kluby a s některými úzce spolupracujeme - Atlético de Madrid, Getafe, Villarreal, Las Palmas, Mallorca, dokonce i baskický Alavés.

  Kvůli různorodosti španělského území máme k dispozici všechny druhy letadel - malá, střední, velká, helikoptéry pro pohodlnější přelétávání mezi ostrovy a hydroplány. Všechny tyto druhy letadel jsme schopní poslat kamkoliv na světě, většina z nich je vylepšená na maximální úroveň a naši piloti jsou ti nejlepší z nejlepších. Bohužel ne vždy jsme schopní pokrýt poptávku kvůli nízkému počtu letadel, avšak vždy pošleme alespoň něco tam, kde je poptávka nejvyšší.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited: May 3, 2020
  RAMA7 and Mauricio_Monteso like this.

Share This Page