Pomoc sąsiedzka

Discussion in 'Sekcja Polska' started by krasnoludek10, Aug 6, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Tutaj Ci co z angielskim trudności mają, niech pomocą się wspomagają:) Ja sam też tak będę robił, bo angielski mnie nie lubi:p
     
  2. ANONIM1984

    ANONIM1984 User

    cześć szukam pewnego gracza jest nią Blondi2011 z teksasu i jest na levelu 58 czy ta osoba jeszcze gra w te lotnisko co??? bo chciałbym znią zagać prosił bym o kontakt zemną.
     
  3. Niestety Blondi CHYBA już nie gra.
     
  4. Witam .Nie mogę zdemontować hydroplanu czas się zawiesił nie zwalnia miejsca w hangarze proszę o pomoc !!! z góry dzięki
     
  5. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Witaj!

    w zasadzie za pośrednictwem Forum nie da się rozwiązać większości problemów, ale... :)
    1. przeloguj się w grze - jeśli to nie pomogło to
    2. zamknij wszystkie działające programy, przy pomocy któregoś z uznanych programów oczyszczających system usuń wszyskie ciacha i okruszki, zaloguj się ponownie do gry, powinno być ok, ale jeśli nie, to
    3. napisz zgłoszenie do Pomocy Technicznej, dokładnie opisując co się dzieje

    W praktycznie wszystkich przypadkach dwa pierwsze punkty załatwiają problem, ale jeśli nie to pkt.3 :)

    To tyle co mogę zrobić w Twoim przypadku - powodzenia :)
    -Dexac-
     
  6. PatPaw89

    PatPaw89 User

    przyjmę przynajmniej dwa samoloty rana-xs-turbo i przynajmniej 4 rama-m-turbo
    pozdrawiam, PatPaw89