Poland, Polska-tu jesteśmy!

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Air-Base, Apr 9, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. staś04

  staś04 User

  Dokładnie, piękne czasy... Grałem od 2011/2012, miałem wtedy 9 lat, teraz mam 16. Wróciłem do gier Bigpointa w 2020, kiedy to odzyskałem dostęp do starego konta. Niestety zabawa w zoo nie trwała długo :( , przynajmniej lotniska nam zostawili.
   
 2. No i stało się, nie ma możliwosci grania na pełnym ekranie co uniemożliwia praktycznie rozgrwyke.Na chwilę obecną zamykam lotnisko.:(:(:(.Powodzenia i wytrwałości wszystkim grającym.Pa.
   
 3. Karic

  Karic User

  Gra działa jeszcze na przeglądarce Puffin na androidzie, ale to nie to samo
   
 4. sercool

  sercool User

  Przestawcie sobie datę w komputerze i można grać bez klienta gry, normalnie w przeglądarce na pełnym ekranie.
   
 5. Na Farmeramie też nie ma, ale jakoś daję radę licząc na szybkie naprawienie wielkości okna, tudzież Zooma;) Ale o dziwo gra chodzi dość płynnie, tylko te pnącza, których nie można zebrać na raz mnie irytują.
  Mi nie działa. Piszę właśnie z Puffina.
  Próbowałem takiego myku w telefonie z aktywnościami na WF i w komputerze też chyba. Nic się nie zmieniło. No trudno...
   
 6. sercool

  sercool User

  Zmieniasz datę na nieodległą przeszłość powiedzmy miesiąc wcześniej i wyrzucasz klienta do kosza, przelogowanie i na przeglądarce (w komputerze) nadal grasz w Skyramę. U mnie działa bez zarzutu i nie straciłem lotów znajomych.
  Co się tyczy telefonu nie wiem bo nie gram na telefonie :p
   
  szarvasferi likes this.
 7. Partita

  Partita User

  To nie my mamy kombinować aby grać na pełnym ekranie... to jest ich problem. Pieniążki od nas biorą chętnie.. i co dają w zamian? Mają nas w nosie. Powiedzą... nie chcesz nie graj... to ja powiem oddajcie mi moje pieniądze. Gram od 10 lat, troche się tej kasy uzbierało. Nigdy nie żałowałowałam żeby zapłacić bo dobrze się bawiłam, ale uważam że to jest skanadal tak potraktować graczy. Pozdrawiam wszystkich graczy!
   
 8. Próbowałem zmienić datę komputer nie pozwala tojest już lipa cierpliwośći życzę
   
  krasnoludek10 likes this.
 9. Dokładnie
   
  krasnoludek10 likes this.

Share This Page