Poland, Polska-tu jesteśmy!

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Air-Base, Apr 9, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. staś04

    staś04 User

    Dokładnie, piękne czasy... Grałem od 2011/2012, miałem wtedy 9 lat, teraz mam 16. Wróciłem do gier Bigpointa w 2020, kiedy to odzyskałem dostęp do starego konta. Niestety zabawa w zoo nie trwała długo :( , przynajmniej lotniska nam zostawili.
     
    krasnoludek10 likes this.
  2. No i stało się, nie ma możliwosci grania na pełnym ekranie co uniemożliwia praktycznie rozgrwyke.Na chwilę obecną zamykam lotnisko.:(:(:(.Powodzenia i wytrwałości wszystkim grającym.Pa.
     
    krasnoludek10 likes this.
  3. Karic

    Karic User

    Gra działa jeszcze na przeglądarce Puffin na androidzie, ale to nie to samo
     
    krasnoludek10 likes this.
  4. sercool

    sercool User

    Przestawcie sobie datę w komputerze i można grać bez klienta gry, normalnie w przeglądarce na pełnym ekranie.
     
    krasnoludek10 likes this.
  5. Na Farmeramie też nie ma, ale jakoś daję radę licząc na szybkie naprawienie wielkości okna, tudzież Zooma;) Ale o dziwo gra chodzi dość płynnie, tylko te pnącza, których nie można zebrać na raz mnie irytują.
    Mi nie działa. Piszę właśnie z Puffina.
    Próbowałem takiego myku w telefonie z aktywnościami na WF i w komputerze też chyba. Nic się nie zmieniło. No trudno...
     
  6. sercool

    sercool User

    Zmieniasz datę na nieodległą przeszłość powiedzmy miesiąc wcześniej i wyrzucasz klienta do kosza, przelogowanie i na przeglądarce (w komputerze) nadal grasz w Skyramę. U mnie działa bez zarzutu i nie straciłem lotów znajomych.
    Co się tyczy telefonu nie wiem bo nie gram na telefonie :p
     
    krasnoludek10 and szarvasferi like this.
  7. Partita

    Partita User

    To nie my mamy kombinować aby grać na pełnym ekranie... to jest ich problem. Pieniążki od nas biorą chętnie.. i co dają w zamian? Mają nas w nosie. Powiedzą... nie chcesz nie graj... to ja powiem oddajcie mi moje pieniądze. Gram od 10 lat, troche się tej kasy uzbierało. Nigdy nie żałowałowałam żeby zapłacić bo dobrze się bawiłam, ale uważam że to jest skanadal tak potraktować graczy. Pozdrawiam wszystkich graczy!
     
  8. Próbowałem zmienić datę komputer nie pozwala tojest już lipa cierpliwośći życzę
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. Dokładnie
     
    krasnoludek10 likes this.
  10. sercool

    sercool User

    Kolejne rozwiązanie z możliwością pełnoekranowego grania bez Flasha, które nasi znajomi z Węgier wrzucili.
    Ściągnąć i zezwolić na instalacje. Powodzenia i do zobaczenia na lotnisku

    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


    Edit Flight-Attendant: Link deleted, external links (outside of Bigpoint) are generally not allowed.
     
    Last edited by moderator: Jan 24, 2021
    krasnoludek10 and audi80td like this.
  11. Działa!!!. Dziekuje.
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. Witam.Mam problem z grą na pełnym ekranie . Podobno jest sposób, może ktoś by dokładnie opisał .Próbowałem wielokrotnie i nic z góry dzięki
     
    krasnoludek10 likes this.
  13. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    krasnoludek10 likes this.
  14. Hej:D Co tam u Was:)???
     
    staś04 likes this.
  15. staś04

    staś04 User

    A wszystko nawet ok. U mnie trochę siadła aktywność po wyłączeniu Flasha. :(
     
    krasnoludek10 likes this.
  16. staś04

    staś04 User

    Witajcie, mam problem z launcherem. Logowanie przebiega ok, klikam "zaloguj", włącza się okno gry. I co dalej? Wyskakuje mi małe okno że nie mam Flasha. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, ponieważ Flash już nie istnieje... Proszę, pomóżcie :(
     
    krasnoludek10 likes this.
  17. sercool

    sercool User

    Dodałem Cię do znajomych, zakceptuj i wyślę Ci flyby z rozwiązaniem. :)
     
    krasnoludek10 and wojtekpl999 like this.
  18. Karic

    Karic User

    W jaki sposób może zaakceptować zaproszenie skoro nie może włączyć lotniska?
     
    krasnoludek10 likes this.
  19. sercool

    sercool User


    No to fakt o tym nie pomyślałem, gratuluję przenikliwości Karic :D. Niestety nie mogę umieścić tutaj linku do Flash Browsera bo administracja już jeden kilka postów powyżej skasowała. Jeśli dostanę jakiś namiar to wyślę.
    Pozdrawiam :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  20. Podaj póki admin skasuje minie parę dni.
     
    krasnoludek10 likes this.