Poland, Polska-tu jesteśmy!

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Air-Base, Apr 9, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Mam pytanie do któregoś z MODów. Dlaczego nie mogę umieścić swojej sygnatury, która została zrobiona na forum innej gry BP? Próbowałem z telefonu (i Puffin, i Chrome) i z lapka i nic z tego. Wyświetla się komunikat o tym, że w zakładce "Sygnatura" może być tylko 1 plik a ja innego tam nie widzę:cool: W związku z czym nawet nie mam jak go usunąć, bo mi go po prostu nie wykrywa (dopiero teraz zauważyłem, że mam okienko [​IMG]IMG w nawiasach kwadratowych w miejscu sygnatury).
     
  2. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Witaj!!

    najprościej będzie - gdy otworzysz okno edycji sygnatury to zaznacz wszystko (Ctrl+a) i potem "Delete" następnie "zapisz zmiany"...
    Powinno pomóc :)

    Opcja druga: kontakt z Pomocą Techniczną, oczywiście gdy powyższe nic nie da.

    Pozdrawiam
    -Dexac-
     
    sercool and krasnoludek10 like this.
  3. Dziękuję bardzo dawnemu znajomemu (aby nie powiedzieć staremu, bo jeszcze chyba aż taki stary nie jest xD) :) Pomogło;)

    EDIT: Cześć! Ocal proszę Zoomumbę:) !!! http://chng.it/xSNxt7qKDn
     
  4. kontakt231

    kontakt231 User

    Hohohoho :cool: to ja mikołaj :DMerry Christmas :p

    Dobra a po naszemu Wesołych Świąt i Nowego Roku :cool:
     
    krasnoludek10 and robotek like this.
  5. robotek

    robotek User

    Wesołych Świąt i Nowych Lat , bez COVID-19
     
    Bies1952 and krasnoludek10 like this.
  6. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2021:) I pokonania wreszcie tego paskudnego wirusa (co jest podwójnie trudne, bo ponoć wykryli kolejny szczep:cool:).
     
    staś04 and Bies1952 like this.
  7. staś04

    staś04 User

    Witaj, dzięki za udostępnianie petycji :D
     
    krasnoludek10 likes this.
  8. nowy rok i nowy covid - 21
     
  9. Wesołych i w miarę rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim życzę:) I miejmy nadzieję, że przyszły rok będzie chociaż trochę lepszy od obecnego, bo - jak wiadomo - nadzieja umiera ostatnia;)

    Błagam Cię, nie kracz:cool:
     
    staś04 likes this.
  10. Witam milo widziec ziomali z ojczyzny zaraszam do latania 9952957 Arnold400022
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. Dopiero teraz zobaczyłem że dodają + 100% w happy hour. To tak jest cały czas czy tylko na święta?
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. Karic

    Karic User

    Chyba co weekend jest 100%
     
    krasnoludek10 likes this.
  13. Pytanie. Czy na Sylwestra skoro musimy zostać w domu przewidziane są jakieś nowe kody do gry? Skoro mam siedzieć w domu i gapić się w TV to już wole piknąć sobie w samoloty.
     
    krasnoludek10 likes this.
  14. Masz kod Santa2020 który dali na świeta ważny jest do 31.12.
     
    krasnoludek10 likes this.
  15. sercool

    sercool User

    Kod wykorzystany podczas HH podwaja się :D
     
    krasnoludek10 likes this.
  16. No i zamknęli forumy Zoo i Rising... Co będzie kolejne? Skyrama? Farmerama? Jeszcze na farmie wieczne problemy z Unity albo Flashem odkąd wprowadzili tego klienta/przerzucili się na Unity jako główny silnik w przeglądarce. Oj.. Niedobrze się ten rok zaczyna dla Bigpointu, niedobrze...

    Bry smutne :(
     
    staś04 likes this.
  17. staś04

    staś04 User

    Szkoda, bo petycja zebrała już 128 podpisów... http://chng.it/HK2mQCjWvy

    Na maila też zero odzewu...
     
    Last edited by moderator: Jan 7, 2021
    krasnoludek10 likes this.
  18. staś04

    staś04 User

    Mamy już 136 podpisów... Nie udało się :(. ZooMumba została oficjalnie zdjęta [*] 19.8.2010 - 07.1.2021...
     
    krasnoludek10 likes this.
  19. [*]
     
  20. sercool

    sercool User

    W 2016 roku osiągnąłem 200 lvl i to był wtedy najwyższy możliwy poziom. :D
    Piękne czasy i konkursy na Forum Zoo :)


    [​IMG]
     
    krasnoludek10 and staś04 like this.