Poland, Polska-tu jesteśmy!

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Air-Base, Apr 9, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. sercool

    sercool User

    Witajcie w poniedziałek, wszyscy zdrowi?
    Blondi edycja, edycja i jeszcze raz edycja to klucz do Twoich edytorskich poczynań.
    Pozdrawiam i zapraszam na lotnisko.
     
  2. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Really ??? :D:D:D Sergiusz please...ileż razy można edytować,nie lubię tego robić i nie będę,wszyscy poszli z gry,bo miała nie istnieć,ale gra powoli wraca i żyje. Co za problem jest połączyć posty bez zastraszania i terroru ??? Jak widzisz można.
    Wróciłam do gry ,chcę opisać moje emocje i wrażenia,bo to nowość dla mnie,że jest szansa,że gra zostanie i trzymam kciuki za to.
    Dużo graczy wraca, a to cieszy::D

    p.s. Odpisałam moderatorowi na jego ostatni post ...ale najwyraźniej posty,które są dla nich nie wygodne,po prostu usuwają...hmmm niestety ale oni nie są dla graczy,tylko gracze dla nich.Robią co chcą.
     
    Last edited: Nov 18, 2020
    wojtekpl999 likes this.
  3. Bies1952

    Bies1952 User

    Moderator to nie służący aby sprzątał po niechlujach,
    po prostu trochę niżej głowę moja królowo
    i dostosować się do zasad obowiązujących podwładnych.:)
     
  4. sercool

    sercool User

    Ależ Jurku :confused: takie rzeczy to dla maluczkich a nie ... koronowanych głów ... :rolleyes: które swoją drogą spadają ścinane dokładnie tak samo jak te z plebsu. o_O :D
     
  5. Bies1952

    Bies1952 User

    Możesz to mówić wielu ale niektórzy są jak głowa rycerza :)
     
    amber1254 likes this.
  6. Normalnie jak teraz w Polsce:(:D:D:D
     
  7. Partita

    Partita User

    Witam:) Zainstalowałam nowy program Skyramy i mam problem (napisałam do Pomocy Technicznej ale odesłali mnie tutaj i napisali że moderator pomoże mi rozwiązać ten problem). Po zalogowaniu się do gry nie działa mi funkcja Pełny ekran. Odinstalowałam nowy program i zainstalowałam go jeszcze raz, niestety nadal nie działa Pełny ekran. Wg wskazania Pomocy Technicznej proszę o pomoc moderatora. Czy ktoś z Was ma taki problem?
     
    krasnoludek10 likes this.
  8. Bies1952

    Bies1952 User

    W informacji na forum od dawna podano że w wersji B-eta nie działa funkcja pełnego ekranu.
    Wywaliłem klienta gry - wróciłem do starej wersji i gra działa poprawnie.
    Warto poczekać aż uporają się z tym problemem .
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Witaj!!!

    Faktycznie wciąż jest kłopot z klientem, nadal nie można przejść do gry w trybie pełnego ekranu :(.
    Tak jak napisał Bies

    Cierpliwości i udanych lotów :)
     
    krasnoludek10 and Bies1952 like this.
  10. Witam serdecznie.
    Czy coś wiadomo już o nowych kodach (świątecznych) do skyramy?
    Zbliżam się do urlopu i chętnie bym "posiedział" na lotnisku...
    Szkoda że szybka odprawa jest tylko na 24 h a nie na 48 h... Wiem nie można mieć wszystkiego...
     
  11. Karic

    Karic User

    Myślę, że bonus dostępny będzie dopiero przed samymi świętami
     
  12. sercool

    sercool User

    Sprawdźcie swoje maila bo może coś tam już na Was czeka :D
     
  13. Ja nic nie zauważyłem. Jak coś jest to napisz.
     
  14. Nic nie mam ;/
     
  15. amber1254

    amber1254 User

    Ja też nic nie mam w mailu.Może to nie dla wszystkich graczy.Poza tym wysłałam samoloty, ponad 100 i raptem mam 5 śnieżynek.Może czas zmienić algorytm.
     
  16. sercool

    sercool User

    Dzisiaj Mikołaj może coś dostaniemy :D
     
  17. nowy kod: Rumpel (Dostaniecie: 200 jednostek super paliwa i szybką obsługę na 24h)
     
    Last edited: Dec 6, 2020
    sercool likes this.
  18. Bies1952

    Bies1952 User

    Sprawdźcie w zakładce oferty bo poczta tam często zamieszcza wiadomość o kodach od skyramy
     
  19. robotek

    robotek User

    Ten kod z maila jest przypisany do ID użytkownika
     
    sercool likes this.
  20. sercool

    sercool User

    Dokładnie tak i pamiętajcie, żeby użyć kiedy skończy Wam się szybka obsługa. :D
     
    robotek likes this.