Poland, Polska-tu jesteśmy!

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Air-Base, Apr 9, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. KingaLinga

    KingaLinga User

    Kpicie,ale ja się ciesze ,że już nikt na jej koncie nie może pisać,bo tego było za dużo ,a ona nawet nie wiedziała,bo nie interesują ją takie sprawy. Przyjemnej gry,zajmijcie się grą a nie ocenianiem,jak nie wiecie co do czego służy :p
     
  2. Bies1952

    Bies1952 User

    Oj tam :D
    Kończ waść wstydu oszczędź ....................
    Znowu bajki o rozdwojeniu jaźni :(
    Tyle razy już to było przerabiane że staje się nudne.
     
  3. Pamiętam, że chyba Jurek to ze mną kiedyś przerabiał - że to niby kuzyn a nie ja piszę:D Ale mogę się mylić i jest to bardzo prawdopodobne:p
     
  4. KingaLinga

    KingaLinga User

    Nie wiem jak ta Blondi mogła to znieść bo ja Biesa nie mogę strawić, natomiast DeXac nie przymilając się jest całkiem normalny człowiek.
     
  5. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Hm... Dzięki, to miłe, ale również smutne... bo

    pomimo tego, że nie znasz ani Biesa ani mnie, to dokonujesz oceny obcych sobie osób i to na podstawie kilkudziesięciu zdań :(:(

    Fakt, że człowiek ma odwagę w bezpośredni sposób nazywać rzeczy po imieniu mówiąc (pisząc) prosto w oczy jest już podstawą aby takiego kogoś cenić i szanować, bo to są cechy prawdziwego przyjaciela.
    Słowa krytyki wypowiadane przez taką osobę nie ranią, ale budują, dzięki temu można konstruktywnie pracować nad sobą i swoimi wadami.

    Osobiście natomiast nie akceptuję "przyjaciół", którzy po roku nieobecności pojawiają się znikąd i ferują opinie na podstawie domniemań, pomówień, pogłosek czy też domysłów :(:(
     
  6. desirex01

    desirex01 User

    Witam, szukam graczy, którzy przyślą mi samoloty
    ID: 10508163
     
  7. Bies1952

    Bies1952 User

    Moja droga te rozdwojenie jaźni wiele razy
    w przeszłości prowadziło do tej samej osoby:D
    Przecie wszyscy wiedzą że piszesz z różnych kont pod rożnymi nickami
    co w przeszłości kończyło się blokadą na tych kontach.
    Z całym szacunkiem ale to pisanie to dziecinada- nie przystoi
    komuś o Twoim poziomie intelektu.
    Pozdrawiam Blondasku :D
     
    KingaLinga and krasnoludek10 like this.
  8. sercool

    sercool User

    Już tylko 10 dni do Mundialu :D
     
    krasnoludek10 likes this.
  9. sercool

    sercool User

    O widzę, że ktoś ładnie na wiosnę porządki zrobił i znowu można o Mundialu więc pierwszy mecz już 14 czerwca. :D
     
    krasnoludek10 likes this.
  10. Bies1952

    Bies1952 User

    Ano- to ciekawsze i jak zwykle podnosi ciśnienie.
    Aby wyjść z grupy na początek :)
     
    krasnoludek10 likes this.
  11. wormikowo

    wormikowo User

    jak by ktoś chciał mi wysłać samoloty z chęcią przyjmę mam szybka odprawę Wormikowo ID użytkownika: 1769048 Pozdrawiam
     
    krasnoludek10 likes this.
  12. A kogo tym razem mamy w grupie, Jurku :D
     
  13. KingaLinga

    KingaLinga User

    A skąd może wiedzieć jak się Blondaskiem zajmuje :D
    A ja nie blondaska tylko ciemna i posty od roku czytam ,choć mało grałam i nie pisałam .
     
  14. Nieprzyjemnie się tu zrobiło przez Kingę - powiało ironią, której nie lubię. Idę stąd.
     
  15. KingaLinga

    KingaLinga User

    Zostań krasnoludek, ja stąd idę ,już mnie nie ma.to jest o groch w ścianę z takimi ludźmi .powodzenia ludzie .
     
    krasnoludek10 likes this.
  16. Bies1952

    Bies1952 User

    Już raz Ci udowodniłem że Blondasek i Kingasek jednym stoją netem.
    A Twoje odchodzenie to tak między bajki włożyć:D
    Zawsze wracasz jak dobry bumerang w rękach wprawnego łowcy :cool:
    Do następnego moja droga :D
     
  17. KingaLinga

    KingaLinga User

    Znajomi na fb wysłali mi wiadomość,że znowu zaczynasz.ty jesteś jakiś dziwny człowieku,to czemu nie mam blokady na konto skoro to jedno konto .idź się leczyć człowieku i nie zaczynaj,bo to już jest żałosne.
    Domyślam się,że moje konto zostanie zamknięte po znajomości z Mod.Dexac,trudno ,przeżyję,nie chciałam już tu wchodzić,ale skończcie z tą nienawiścią i nieprawdą.To jest moja ostatnia wizyta,a dalej pisz i rób co chcesz nawiedzony człowieku Bies .
     
    Last edited: Jun 12, 2018
  18. sercool

    sercool User

    Już za dwa dni mecz otwarcia Mundialu :D
     
    krasnoludek10 likes this.
  19. KingaLinga

    KingaLinga User

    Mundial i super. marzę o tym aby ten dziadek skyramy zajął się mundialem i dał już ludziom święty spokój .
     
  20. Bies1952

    Bies1952 User


    Mówisz i masz :)
    Zajmuję się mundialem i Tobie życzę tego samego.:)
    Pozdrawiam :D
     
    krasnoludek10 likes this.