Poland, Polska-tu jesteśmy!

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Air-Base, Apr 9, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. djstach

    djstach User

    Łatwiej będzie go udostępnić na jakimś YT czy innym podobnym... wtedy wystarczy tylko link do filmu... i nie trzeba go ściągać aby obejrzeć.

    Poza tym to tak jak napisałem:
    I nie było mowy o QS, zdolniasze czy o eliminowaniu wszystkiego... :)

    A czy masz zaakceptowaną obsługę "ciastek" dla skyrama.com? Brak tego może powodować jakieś zwiechy, bo każdy samolot to jest jakaś mniejsza lub większa "porcja" informacji, którą komputer musi przetworzyć. Gdy ciacha są akceptowane to część tej informacji będziesz miał u siebie na kompie, a więc i komp nie będzie musiał sobie tego "ogarniać"...

    Oczywiście to tylko kolejny z wielu pomysłów, które możesz, ale oczywiście nie musisz zastosować... :):) ja się nie znam :):)
     
  2. Adrianp1

    Adrianp1 User

    film na razie udostępniłem PT , znajomej z Skyrama :D no tak nie było o QS i zdolniacha :D ,ja cały czas bębnie kiedy zdarzają się takie cuda :eek:, bez szybkiej obsługi jak gram to nic nie dzieje się:D:p ,chyba wtedy dobrze gra pracuje :p:D
    na temat "ciastek" nie ma co rozmawiać ale na pewno czyszczę CCleaner i czasami ręcznie :D tylko co to ma wspólnego z "QS i zdolniacha " (pewnie tu muszę mieć nie ciastka tylko torty):D:D:D a może na qs i zdolniacha inne są niż jak gram bez QS , jak gram czasami na "deszcz złota" na QS to też nie mam problemów:p:D
    - z mojego punktu widzenia że usługa "szybka obsługa" którą chcę wykorzystać podczas dni "zdolniacha" jest zepsuta na moim koncie :(


    ps. a tu nie mogę udostępniać obcych linków bo łamie prawo OWH :D:D:D
     
    Last edited: May 8, 2017
  3. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Tu wiara nie ma nic do tego,bo wierzymy! Amen:D:D
    Adriano coś słabo testujesz:Dbo wiemy z tego co piszesz,że masz problem z graniem tylko w zdolniachę kiedy jesteś na QS,
    a czy próbowałeś latać w zdolniachę bez QS?
    ...i na odwrót: z QS bez zdolniachy?

    Zastanawia mnie również czy Ty dokładnie,konkretnie i na temat opisujesz problem PT?
    ...bo właśnie nieraz te ''śmieszne '' (dla nas graczy)szczegóły na które trzeba odpowiedzieć PT decydują o znalezieniu błędu.
    Powodzenia w rozwiązaniu problemu[​IMG]bo naprawdę Ci współczuję:)
     
  4. Adrianp1

    Adrianp1 User

    Blondi czy ty z swoja flotą grasz bez QS ? wysłanie wszystkich lotów potrwa cały dzień ale na pewno zrobię to 11 maja poświęce cześć dnia na wysyłkę , :D
    słabo testuje ?:D:D:D hmmm chyba nawet za dużo

    a co mam do PT wysłać całą encyklopedie ? jak oddajesz do serwisu samochód to może im podpowiadasz jak mają naprawić co i w którym miejscu i jakimi narzędziami ? :D:D
     
  5. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Tak myślałam,dlatego nie wiadomo czy wina leży tylko po stronie QS czy Zdolniacha czy jedno i drugie to szkodniki:D

    Błagam tylko nie porównuj mi samochodu do gry:rolleyes::D:D
     
  6. Adrianp1

    Adrianp1 User

    -od tego to już jest pomoc techniczna :cool: technicy i programiści Skyrama :cool:
    -samochód to tylko jeden z wielu przykładów:D:D:D , mogę to samo napisać o komputer/laptop i innych urządzeniach :D

    a ja jak mam problem z szkodnikami i innymi anomaliami w laptop to nie bawię się ciągle antywirusem i czyszczeniem - po prostu stawiam na nowo system :D
     
    Last edited: May 8, 2017
  7. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Tak ,tylko pomoc techniczna musi znać szczególonka:D:D
    Pracowałeś i siedziałeś w tym (z tego co pisałeś) to powinieneś wiedzieć ,że to nie jest ''czary-mary'' i po problemie ha,ha,ha:D
     
  8. Adrianp1

    Adrianp1 User

    a co mam jeszcze podać do PT ? numer buta? :D:D:D czy jaką kawę pije jak gram na SR ? moze jaki model myszy mam i czy klikam szybko czy wolno czy prawą ręką czy lewą ? :D:D:D przecież mają dane bo wysyłałem :cool:

    praca w sieci to co innego niż programowanie gier nie widzę związku ,chociaż czasami były "czary mary " i szukało się błędów :)
     
    Last edited: May 8, 2017
  9. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Oczywiście!:D
    Wszystko jest ważne:)

    Jeszcze wzrost,kolor włosów ,kolor oczu podaj i zasób konta będzie mile widziany:D:D:D:D:D
     
  10. Adrianp1

    Adrianp1 User

    tak,tak:D:D i mam podać gdzie w kodzie zródłowym jest błąd :D:D:D
     
  11. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Przez Ciebie to mam wiecznie ''banan '' na twarzy:D:D:D
     
  12. Adrianp1

    Adrianp1 User

    ja mam tak codziennie :D, a na "zdolaniacha" to tak jakbym oglądał kabaret lub stara dobrą komedie :D:D:D
     
  13. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Oj kabarety się kryją ,Ty jesteś mega śmieszniejszy:D:D:D
     
    djstach likes this.
  14. Adrianp1

    Adrianp1 User

    dobrze bawię jak widzę takie komedie na Skyrama :D:D:D co będzie jak naprawią ten błąd ? stanę się cichaczem :D:D:D
     
  15. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    To świetnie:D natomiast powtórka z rozrywki to nie dla mnie!Nie przejdę przez to drugi raz:)Zastanów się nad sobą i Twoimi emocjami! Dziękuję,pa,pa
     
  16. Madzia63

    Madzia63 User

    Oj wesoło tu macie :D
     
  17. majaaami

    majaaami User

    Nie mam czasu w sumie :p Poza tym wczoraj się event skończył i przepadło mi wszystko co zebrałem :eek::D:confused::cool:
     
  18. I się pogubiłem w tej całej Waszej dyskusji - chyba po raz pierwszy:eek::D A tak w ogóle próbuję przywołać lato, ale nici z tego niestety:(

    And I got lost in this whole of Yours controversy - probably for the first time:eek::D And anyway (w każdym razie) I am trying summer but unfortunately nothing of that:(

    Good times and words I use? Please, tell me.
     
    Last edited: May 9, 2017
  19. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Ha,ha,ha...ważne,że my wiemy o co chodzi:D:Da jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze o błędy:D:D
    No ,cóż pogoda zamiast majowa jest listopadowa:( idealna do latania!:D
     
  20. Blondi właśnie obejrzałem twoją prezentacje lotniska. Fajnie przedstawione no i ta flota.:D:D:D:D
    [​IMG]
    Lotnisko zamknięte.