Poland, Polska-tu jesteśmy!

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Air-Base, Apr 9, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Niech latają teraz i zarabiają na siebie :D
    Odprawiłem i odesłałem tak jak należy ;):cool::p:D
    A co ja bym z taką ilością zegarków zrobił? :eek::D
    Ja to tylko drobnym detalistą jestem ;)
     
    wojtekpl999 and -arkadek- like this.
  2. piti13

    piti13 User

    Witam
    serdecznie zapraszam można wysyłać
    latam mniej więcej do 4
    chyba że ktoś reflektuje na moją drobną flotę to chętnie podeślę co mam
    to tyle z ogłoszeń drobnych
    pozdrawiam
     
  3. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Hej,zaraz troszkę podeślę ,ale mnie proszę nic nie wysyłać:)
    ...nawet połówki jednego samolotu:D:D
     
  4. piti13

    piti13 User

    Blondi mówisz i masz a w tym wypadku piszesz i masz
    z góry dziękuję za wysyłkę

    pozdrawiam :)
     
    BLONDI2011 likes this.
  5. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    OK i to by było na tyle wysyłki,miłej gry i dobranoc:)

    p.s. Aha...jeszcze jedno:D...pewnie wiesz,ale wolę przypomnieć,że w poniedziałek o godz. 12.00 koniec eventu,
    dlatego wysłałam więcej niż troszkę,na pewno zależy Ci na wypadajkach:D pa,pa...
     
  6. piti13

    piti13 User

    wiem wiem ale do poniedziałku jest jeszcze trochę czasu coś jeszcze uda się zebrać
    kolorowych
    papatki
     
  7. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Papatki:D:D

    ---------------------------------------------------
    Ja mam nadzieję,że osoby z PT czytają polski wątek:)
    ..bo mam prośbę....rozumiem,że gracze filozofują i od razu z dyrdymałami piszą do Pt,ale proszę,aby wziąć pod uwagę graczy z doświadczeniem i przyjrzeć się ich konkretnym problemom z którymi piszą i w miarę zająć się tym ,a nie lekceważyć i odpisywać* jak graczom na pierwszym poziomie gry.Dziękuję:).


    Edit:*odpisywać jak graczom na pierwszym poziomie kilka miesięcy z rzędu.
    Problem mnie nie dotyczy,ale innych graczy.
     
    Last edited: May 6, 2017
    Adrianp1 likes this.
  8. Adrianp1

    Adrianp1 User

    tak jak wcześniej pisałem ten sam problem w grze Adrianp1 na "zdolniacha" i QS" :D:D:D, jak zwykle "błędy techniczne":(:(:( no ale dobrze przygotowałem się nagrałem film ponad 1h:p:p:p:D:D:D z tym co dzieje się na ekranie:D i tylko podczas "zdolniacha i włączonym QS :D:D:D sam nie mogę uwierzyć:eek::eek::eek: , pewnie będe musiał do PT wysłać do analizy bo nie wierzą :D:D:D że takie anomalia są w grze :D

    pozdrawiam i życzę udanych lotów:D
     
  9. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Ha,ha ,ha film nagrać ze skyramy:Dale mnie ubawiłeś na cały dzień:D:D:D:D:D


    Wojtello wszystkiego najlepszego!!!:D

    [​IMG]
     
    wojtekpl999 and Adrianp1 like this.
  10. Adrianp1

    Adrianp1 User

    no widzisz zabawny jestem :D, nagrałem 1h moment gry ,w którym zdarzają się te dziwne sytuacje miedzy 7-9 rano ,:D
    może w tym czasie technicy SR grzebią w grze :D:D:D
     
  11. Event uważam za bardzo udany.200 % wykonanej normy.:):):)Jak dla mnie to wieki sukces i to dzięki znajomym:D:D:D
    30 szt. zielony sokół
    30 szt. burza
    [​IMG]
    Lotnisko zamknięte.

    Może w następnym evencie będą jakieś fajne ramacoptery? Jak patrzę czym latacie to łezka w oku się kręci.:):)
     
    Last edited by moderator: May 7, 2017
    Adrianp1 likes this.
  12. Bies1952

    Bies1952 User

    Gratuluje :)
    Niezły wynik :D
     
  13. To tylko dzięki wam.Sam nie dałbym rady.Ciężko będzie to powtórzyć.
     
  14. Adrianp1

    Adrianp1 User

    nieźle wojtekpl999 flota rozrasta się :p:D , jeszcze nadarzy się okazja to chyba nie ostatni event w SR ?:eek:

    ja też nie narzekam 50 zielonych sokół i 50 burza , resztę wydałem na małe płyty postojowe i trybuny :p:D

    a czy event uważam za uznany na pewno nie bo chciałem na tym evencie wbić 83 PD , ale nie dałem rady bo ciągle te prześladujące "błedy techniczne " i musiałem grać lajtowo w większości bez szybkiej obsługi , a pisanie do PT w sprawach błędów okazało się "rzucaniem grochem o ścianę ":(:(:( może kiedyś technicy naprawią moje konto :cool::eek:, bo wynika że tylko ja mam takie błędy w grze które nawet nagrałem na kamerze i przy okazji kolejne anomalie pokazały się :D

    dziękuje wszystkim za loty na tym event i do zobaczenia na kolejnym:D:D
     
    Last edited: May 8, 2017
  15. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Gratuluję Wam wyników:)

    Adriano nie do końca tylko u Ciebie pojawiają się błędy techn. u innych też-mniejsze lub większe,
    mnie również wyskakuje błąd techn. na każdym evencie przy zakupie tylko budynków pasażerskich(co 3,4 budynek pasażerski to błąd techn.)tak jest już chyba od roku,
    ...i szczerze powiedziawszy zapominam o tym,przypominam sobie na koniec eventów kiedy za niepotrzebne wypadajki chcę kupić budynki pasażerskie i wymienić na lotne, ha,ha,ha:D
    ale nie pisałam do PT,bo ogólnie nie przeszkadza mi to w grze -w wysyłaniu i odbieraniu samolotów:D:D
     
  16. Adrianp1

    Adrianp1 User

    ...jak kto lubi zepsutym samochodem jeździć to jeszcze zrozumie , ale żeby podczas jazdy gasł co chwile ? :eek::D
    Blondi :D tak zgadza się przy kupnie i ustawianiu budynków lub nawet ustawianiu płyt, pasów czasami pojawia się "błąd techniczny":eek::)mnie to też nie przeszkadza w ogóle:D
    ale nie powinien pojawiać się podczas lotów :D oglądaj film "katastrofa w przestworzach" i zobacz jakie są skutki :(, jak technicy i programiści tak będą szukać błędów w grze , to będzie to latami naprawiane :D:D:D a jak nie znajdą przyczyn to zamkną Skyrama:eek: :D
     
  17. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Gra to nie samochód:eek::D
    Samochód musi być w 300% sprawny i mieć full wypas,inaczej to nie samochód:D:D
     
    djstach likes this.
  18. djstach

    djstach User

    Cześć :)
    u mnie również pojawia się kłopot przy zakupie elementów wyposażenia, objawia się to możliwością postawienia jednego itemu na drugim - da się w niektórych przypadkach tak to ustawić, ale nie ma się co później dziwić że wywala błędy.

    Poradziłem sobie z tym w bardzo prosty sposób, mianowicie, po zakupie kilku, kilkunastu elementów najnormalniej w świecie przelogowuję grę, dzięki temu wszystkie "dziwactwa" wyłapuję i sprawa załatwiona :) efekta jest taki, że w zasadzie nie wiem co to błąd techniczny :D:D

    Myślę że jest to najprostszy sposób na uniknięcie anomalii - eliminować z lotniska te elementy, które są wadliwe.

    To mój sposób radzenia sobie z przypadłościami, zaznaczam, że nie trzeba z niego korzystać :D:D
     
    Adrianp1 and -arkadek- like this.
  19. BLONDI2011

    BLONDI2011 User

    Hej:D
    O! ...i to jest pomysł,na pewno wypróbuję,jak nie zapomnę ha,ha,ha:D

    Taaa...i po evencie - czekam na następny[​IMG]Udanego dnia wszystkim:)
     
  20. Adrianp1

    Adrianp1 User

    to pewnie nie mogę grać na "QS i "zdolniacha "? :oops: bo tylko na szybkiej obsłudze i zdolniacha mam "błędy techniczne" i pewnie będę musiał wyeliminować wszystko co mam na lotnisku razem z znajomymi :D:D:D... tylko jedna sprawa mnie ciągle zastanawia jak gram bez QS to nie mam żadnej anomalii :eek: , raz na dzień może pojawi się "błąd techniczny":) - a nigdy nie miałem takich cudów w grze :D:p:D

    djstach- a jak chcesz materiał filmowy który nagrałem to na życzenie wyśle i przekonasz się co dzieje się na grze bo uważacie że kłamie :D
     
    Last edited: May 8, 2017