pasażerowie

Discussion in 'Sekcja Polska' started by kaśka93, Mar 13, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kaśka93

    kaśka93 User

    co jest licznikiem pasażerów,raz jest ich mnogo a po zebranie nagle ilość ich spada,o ile wiem
    powinni być przez 7 dni,coś wam szwankuje licznik pasażerów w końcu to naprawcie a nie będziecie namawiać do zakupu ajrusów nic od siebie nie dajecie graczom
     
  2. -Dexac-

    -Dexac- Board Administrator Team Skyrama

    Jeżeli masz problem, to w pierwszej kolejności należy zastosować czynności opisane tutaj -> https://board-en.skyrama.com//threads/faq-first-aid.9946/
    Jeżeli anomalie nie ustąpią należy napisać zgłoszenie do Pomocy Technicznej
    Nie wiesz... ;) znikają po 5-ciu dniach :)
    Nikt nikogo do niczego nie namawia, nie chcesz, nie kupujesz - proste, prawda?
    Jako moderator Forum, na grę nie mam wpływu, więc nie dziw się, że od zespołu moderatorskiego tylko (aż?) dobre słowo ;):)

    Natomiast w związku z tym, że jest to Forum, na którym w strefie międzynarodowej obowiązuje język angielski, przypominam Ci, że właściwym miejscem na pisanie po polsku jest Sekcja Polska
    Kolejne posty które będą łamały zasady językowe będą usuwane bez udzielenia odpowiedzi.
    Wątek przeniosłem do polskiej sekcji językowej.

    Życzę miłego dnia.
     
    Jet-Jumbo likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.