Online vagyok a játékban!

Discussion in 'General Archive' started by Anyakata, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok. Vasárnap pihenő nap, nem leszek gép előtt. A ma kapott gépeket köszönöm szépen mindenkinek. Igyekeztem mindenkinek küldeni.
    Aki nem kapott, az csak azért volt, mert nem érkeztem a saját gépeimet is leszedni. Ők kárpótolva lesznek. :)

    Legközelebb hétfő 19:00tól 00:00-ig leszek elérhető a játékban.

    Mindenkinek kellemes hétvégét, jó seprűgyüjtögetést :)


    flashman18
     
  2. Jó reggelt mindenkinek! Sajnálattal közlöm, hogy a mai napon repterem zárva tart. Holnap hajnalban viszont a szokott időben - négytől várom szeretettel az előző esti járataitokat is. Szép napot mindenkinek! Üdv: Hajnaliszellő :):):)
     
    Attila201409 and Anyakata like this.
  3. Üdvözlet mindenkinek!A mai napon a légibázis 20:00ig,időjárási körülményektől függetlenül üzemel.Elsőbbséget élveznek a nagygépek,a kisgépes terminál és állóhelyek zöld jelzéskor fogadnak gépeket.Gyors kiszolgálás garantált:D
     
  4. Leemonade

    Leemonade User

    Pálinkás jóreggelt !
    Köszönöm mindenkinek a tegnap esti - ma hajnali rengeteg gépet !
    Ma 19:00 -ig gyors ellátással fogadom a gépeket, és utána 21:00-ig normál ellátással.
    Jó játékot mindenkinek és rengeteg felröppenőt !
     
  5. biry1226

    biry1226 User

    ...és hol van a pálinka?:p;)
     
    Attila201409 and LHTATaszárAFB like this.
  6. Jó reggelt!
    A mai nap is nyitva tartok 13 ig gyorson utána pedig kézi vezérléssel, a délután még alakulóban de 16ig biztosan leszek!
    Jó játékot és sok felröppenőt! :p;)
     
    biry1226 and Attila201409 like this.
  7. glacika56

    glacika56 User

    Jó reggelt Mindenkinek!
    Akinek van hosszúlejáratú gépe azt szívesen fogadom. Hellyel-közzel este 09.00-ig leszek ma.
     
    Anyakata likes this.
  8. Leemonade

    Leemonade User

    Jaa, azt már megittam :):) ( nem).
     
    Anyakata, biry1226 and LHTATaszárAFB like this.
  9. A gyors délután is érvényes marad! Köszönöm az eddigi gépeket és remélem ilyen sikeresen folytathatjuk a délutánt!:p:p:D:D
     
    Anyakata and biry1226 like this.
  10. Leemonade

    Leemonade User

    Sziasztok!
    A hétvégén kapott gépeket nagyon szépen köszönöm mindenkinek.
    Ámulatba ejtett hogy egyeseknek milyen hatalmas gépparkja van ( volt kitől 1000 gépet is kaptam). Nem is merek belegondolni hogy mennyi munka (és pénz) van benne mig az ember erre a szintre jut. Igaz hogy én idén februárban kezdtem repkedni , lessz hova fejlődni :):)
    A viszontküldöt gépek számát illetően : ha valaki kevésnek gondolná amit tőlem kapott : kb 230 db gépet osztottam 4-5 ember között szét folyamatosan , próbáltam igaszságosan kiküldeni őket.
    Ha majd valaki ráér és érez olyan késztetést ,akkor megoszthatna pár taktikai tanácsot hogy sikeresen fejlődhessek :):):)
    Mégegyszer köszönöm.
    Üdv: Bandi
     
  11. **M**

    **M** User

    Holnap már reggel 7-től nyitva a repterem!
    Jó éjt mindenkinek!;)
     
    Attila201409, Mamóka42 and Anyakata like this.
  12. Napsugaras jó reggelt, kollégák! Jelzem, nyitva tartok! Gyorson vagyok, mint majdnem mindig.
    Ha kéritek (ha nem :D időnként), küldök gépeket, nem is kérdés.
    Viszont! Én KÉREM - ne magyarázkodjatok, miért nem tudtátok ellátni, mert én csak a játék öröméért játszom, és nem török égbekiáltó babérokra, s megjegyzem, igy is nagyon jól lehet előre haladni! Az sem zavar, ha az egész flottám oda van, a lényeg továbbra is - életfilozófiám szerint - a REAL WORLD. :p:p:p Az én repterem - nevezhetjük úgy - egy kis lelki wellness. Lehet pihenni is, ha akarsz!
     
Thread Status:
Not open for further replies.