Online vagyok a játékban!

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. flashman18

    flashman18 User

    Nem tudom, hogy ide lehet-e ilyet írni, mint a mailcímem.
    Szerintem itt is felteheted a kérdést :)
     
  2. Sziasztok! Hosszú idő után - elnézést kérek mindenkitől, de jelezni nem tudtam előre, mert nem voltam netközelben -, újra játszom. Ma gyorson vagyok, du. 3-ig várom szeretettel a gépeiteket! Üdv: Hajnaliszellő
     
    Airpetya likes this.
  3. DÉDI

    DÉDI User

    sziasztok én is vagyok újra hosszú idö után de csak hétvégente játszom üdv újra itt
     
    Mamóka42, Airpetya and szarvasferi like this.
  4. Leemonade

    Leemonade User

    Sziasztok !

    Érdeklődnék hogy holnap reggel - kora délelőt játszik-e valaki?
    Lenne 100 db (köztük 33 db L-es sarki expressz) 13:20 - 20:00 óra közötti gép amiknek fogadó repteret keresek.
    Körülbelül 22:00 órakor inditanám őket.
    Akit érdekel jelezze sárkányon vagy itt a forumban.

    Valószinüleg ez a héten többször is igy lesz :)

    Update: elkeltek :D
     
    Last edited: Jan 30, 2018
  5. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok

    Van esetleg olyan ismerősöm aki itt lesz hajnalban/reggel?

    Hosszabb gépeimnek nincs gazdája, itt kérdezek..

    Gyors ellátás feltétel :)


    Elkeltek :)
     
    Last edited: Jan 30, 2018
    Leemonade and ballagabi like this.
  6. flashman18

    flashman18 User

    Szerda este leszek :)

    19:00-00:00

    A többi nem változott.
    Aki kér, kérjen! :D
     
    ballagabi likes this.
  7. Sziasztok!
    Ma (2018.01.31.) Gyorson vagyok! :)
     
  8. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok

    Csütörtökön nem leszek gép előtt, ne küldjetek.

    Péntek és szombat este 19:00-tól éjfélig a rendelkezésetekre áll a repterem :)

    Köszönöm
     
    Mamóka42 likes this.
  9. Leemonade

    Leemonade User

    Sziasztok !

    Repteret keresek 3 - 20 órás gépeimnek, kb. 400 db. A rövideket ( > 10 óra) kiküldeném most, 12 óra feletiket pedig 22:00 körül hogy reggelre-délelőtre megérkezzenek. Akit érdekel jelezze sárkányon vagy itt a forumban.


    Update: 3 - 6.40 -ig maradtak még kérhető gépek.
     
    Last edited: Feb 1, 2018
    flashman18 likes this.
  10. Sziasztok :)

    Először is szeretném megköszönni mindenkinek a múlt héten küldött gépeket.
    Rengeteg barátomtól kaptam gépet. Összesen 17 régi és 3 új barátom küldött gépet.
    Összejött kicsit több mint 9 millió a 2 nap alatt.
    Jelenleg 4,1 millió hiányzik.
    Szombaton 6-10-ig és 14-24-ig, vasárnap pedig 6-10-ig és 14-22-ig online leszek.

    Üdv:Attila201409

    Ui: Kedves barátaim, a múlt hétből okulva szépen kérlek benneteket, ha kértek gépet írjatok egy sárkányt, mert pár embernek sajnos nem tudtam küldeni. Elosztogattam, és mire oda jutottam hogy megláttam más is küldött gépet, már nem volt semmi a hangárokban :( Ezért kérlek benneteket, reptessetek felém egy sárkányt, meddig vagytok van-e gyors vagy nincs. Köszönöm szépen.
     
    Last edited: Feb 2, 2018
    DÉDI, Zooz67, Leemonade and 2 others like this.
  11. Sziasztok! Mindenkinek jó reggelt! Ma gyorson vagyok, délután négyig szeretettel látom a gépeiteket! Szép napot! Hajnaliszellő

    [​IMG]
     
    Anyakata and Attila201409 like this.
  12. Leemonade

    Leemonade User

    Sziasztok !

    A mai nap 21:00-ig online leszek de csak kézi vezérléssel.
     
    Anyakata likes this.
  13. Leemonade

    Leemonade User

    Sziasztok !

    Repteret keresek 12 - 20 órás gépeimnek. Akit érdekel jelezze sárkányon vagy itt a forumban.



    Szerk. : Elkeltek.
     
    Last edited: Feb 5, 2018
  14. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok

    Kedden este legkésőbb 20:00-tól éjfélig itt leszek. Akinek van felesleges gépe azt szívesen ellátom.

    Köszönöm
     
    Leemonade, ballagabi and Attila201409 like this.
  15. Jó reggelt! Lehetőleg napsugarasat! Délután négyig online leszek, gyors ellátással. Szeretettel várom járataitokat!
     
  16. flashman18

    flashman18 User

    Sziasztok

    Hova tűnt mindenki??

    Nincs kinek kiküldeni, nem tudom ki meddig van ma vagy holnap...

    Ilyenkor jön az a kolléga aki 0-24-ben nyomja és megkapja a flottám... Nem egyszerűbb leírni?
    Még az sem baj ha nincs gyors, akkor úgy küldök.


    Szerda este nem leszek itt... Ne küldjetek, nem leszek gép előtt csak csütörtök este 20:00-tól éjfélig..
     
    lmg85 and ballagabi like this.
  17. glacika56

    glacika56 User

    Szia!
    Hát akkor én bevállalok egy párat. Holnap 8-11-ig és délután 4-7-ig "kávészünetet tartok", majd este 9-ig leszek. Kézi vezérlésen leszek és 1 hidroplán leszállom van. Ha így jó neked akkor várom a gépeket.
    Jó éjszakát.
     
    flashman18 likes this.
  18. flashman18

    flashman18 User

    Szia
    Szerdán nem leszek ezzel ez a gond :)
    Ha csütörtökre is ez a menetrended akkor nem sok mindent tudok tenni. 20:00 a kezdésem kb. Rövid gépem összesen 10 sörballon, és 40 xs cargo.
     
  19. glacika56

    glacika56 User

    Akkor erről ennyit!
     
    biry1226, naplemente and kari0911 like this.
  20. Kedves játékos társaim!

    2018 évében Január óta fontolgattam maradjak e a játékban.Februárban határozatot hoztam.Kilépek a játékból,elhagyom a játékot.Mindenkinek köszönöm küldött gépeit és kedvességét,szeretetét,barátságát és hogy hittetek abban megjavulok egyszer.Rossz voltam bevallom de megfordult bennem egy kocka,próbáltam nem veszekedni senkivel,ez el is jött.Most a játékot hanyagolom el.Igy a közeljövőben nem leszek veletek.Mindenkinek szép,jó,sok gépeket kívánok,jó játékot és szint emeléseket.Sziasztok!