Online vagyok a játékban!

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. TU104_

    TU104_ User

    Sziasztok :) Holnap máj.01. reggelre jöhetnek a gépek :) /korán kelő vagyok :)/ Holnap 400% TP ha sok gép jön gyorson leszek h mindet el tudjam látni . Előre is köszi . Szép estét :)
     
    Leemonade likes this.
  2. Leemonade

    Leemonade User

    Odaküldtem mindent . Jó játékot !
     
    TU104_ likes this.
  3. naplemente

    naplemente User

    Sziasztok!!
    Ma nagyjából egész nap online leszek...;)
    Legyen szép napotok!!!;)
     
  4. Én már soha többet nem leszek online,ha kizöldelem a jelet 29,25 perc alatt vissza áll pirosba.Nincs értelme ennek.Amikor elkezdödött a játék 1 szer keleltt ki zöldelni és az úgy is maradt.Valamelyik pancsernek nem tetszett és át váltak erre 30 perces módszerre,ami nem 30 percig zöld.
     
  5. naplemente

    naplemente User

     
  6. angyalkák

    angyalkák User

    Sziasztok online vagyok egész nap este 8 óráig gyorson vagyok minden gép jöhet kivéve xles és hidroplán
     
  7. Kedves naplemente!

    Igy van csak én panaszkodom.hogyhogy másnál ilyen nem történik?A kérdésesdre a választ.Ez azért van mert ők szeretik mindig kizöldelni a tornyot,én pedig nem.De jobb panaszkodni mint hogy mindig kizöldeljem azt a tornyot.De itt nem arról van szó hogy,még nem egy Skyrama játékos játsza ezt a játékot,hanem az hogy mindig ki kell zöldelni a tornyot.Nekem ez kissé bosszantó 5 év alatt.És itt szegezem le,ha minden úgy lenne mint régen akkor most nem írnék ilyeneket.
     
  8. odell

    odell User

    online játékost szeretném ha barátnak jelölne mert nem haladok a feladatokkal
     
  9. Gergő0721

    Gergő0721 User

    Sziasztok!

    Ma kisebb nagyobb megszakításokkal de 19:30-ig online leszek. Várom sok szeretettel a hozzám érkező gépeket.

    Üdv:
    Gergő0721
     
  10. pilota1970

    pilota1970 User

    Sziasztok!
    Nagy gépek kivételével minden jöhet határ a csillagos ég
    +olyan embert keresek aki képes/szeretne hozamosabb ideig kb 1 óra 5 perces repülőket visszaküldeni mert van 5 olyan repülőm ami majdnem többet tud mint a 3 órás közepesek de 5 perc alatt
     
  11. napocska

    napocska User

    Sziasztok!
    Ma itt vagyok késő estig gyorson, bárkinek a gépeit szívesen fogadom.
     
  12. Helló!Mmegkérek mindenkit hogy küldjön gépeket.Nevem Dávid0618 Általában egész nap fenn vagyok a nyáriszünetben.
     
  13. Sziasztok!! Holnaptol kisebb megszakitásokkal itt vagyok jöhet minden kivéve hidroplánok és xles gépek!!!!!!!! köszönöm
     
  14. LTBA

    LTBA User

    mindenkinek szép tiszta eget kívánok nyitott a repterem gyertek és ellátok mindent
     
  15. vilmos99

    vilmos99 User

    Sziaztok! Küldenék és fogadnék is gépeket!:)
     
    Anyakata likes this.
  16. bambi1975

    bambi1975 User

    Sziasztok! ma egész nap online leszek jöhetnek a kis gépek 7 szintü vagyok de fejlődni szertnék! előre is köszönöm szépen
     
    vilmos99 and zalman like this.
  17. glacika56

    glacika56 User

    Szia! Lépj ki a játékból és utána, ha visszaléptél jelöld be azokat akik barátnak jelöltek, mert máskülönben nem tudnak neked küldeni gépeket, mivel nem látnak téged a baráti listájukban.
     
    vilmos99 and Leemonade like this.
  18. Itt is sziasztok.Mi a helyzet itten míg nem voltam?
     
  19. Leemonade

    Leemonade User

    Az avatarodból az jön le hogy te is meguntad a reptereket ; most már átnyergelsz a vasúthoz ?
     
  20. Az igazat megvalva már át nyergeltem a vasúthoz pár éve.De nem untam meg a repteret,mert 2 és fél hónapig nem volt gépem amin játszhatok,így addig míg nem volt pénzem annyi hogy jó gépet rakjak össze,így hát az idő alatt mentem kicsit szórakozni,kikapcsolódni,vasúti kocsikat fényképezni.Augusztus 31 és Szeptember 1 tegnap,meg tegnap előtt,volt ugye a Pezsgő és Borfesztivál Budafok szívében így azt nem hagyhattam ki.Most játszani lett kedvem máma.
     
    Álomtolvaj likes this.