Online vagyok a játékban!

Discussion in 'Magyar szekció' started by Métisz, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. csizma2001

    csizma2001 User

    Ja TU104_ voltam :) nem a csizma :)
     
    Anyakata likes this.
  2. Anyakata

    Anyakata User

    Ennél csak az szebb, amikor sárkányon egyeztetünk...meddig játszik, milyen gépeket tud fogadni...aztán a 80%-a ellátatlanul jön vissza:oops:
     
    biry1226 and csizma2001 like this.
  3. csizma2001

    csizma2001 User

    Igen!!! Ha zöld a torony, lebeszélt gépek jönnek, alap a gyors! Ennyivel tartozunk játékostársainknak.
     
    Anyakata likes this.
  4. katika32

    katika32 User

    este 9 ig gyorson vagyok ma. Várom a gépeket zöld lámpára és kérésre küldöm is
     

  5. Van cargo gépeid?
     
  6. küld nekem én megcsinálom
     
  7. TU104_

    TU104_ User

    Valahol olvastam nem nagyon játszol már :( Ha igen örülők!!!! Küldök üzit és ha ráérsz és mindketten leszünk játékban, dupla TP-nél Az nekem nagyon jó előrejutás :) Egyébként is küldök gépet. Most kisebb szinteknek küldöm a jobb gépeket hagy nőjenek :) TU_104 /néha csizma a fórumon :)/
     
    BpLisztFerencAirport likes this.

  8. Szivesen segítek előre jutni szinteket lépkedtettni.Épp játszom én is csak nem zöldetem ki a tornyomat,mert valamelyik győkér kitalálta azt fejlesztésként,hogy 30 perc után a torony autómatikusan váltson vissza pirosra,ha lejár a 30 perc,ami közel sem 30 perc a 30,mert valamikor 2-esével lépked a számzat vissza felé.Irok példát 29:59 másodpercek száma:58 57 56 55 54 52 51 50.A 53 már kiesik és ezt már többször is megfigyeltem.Jó nem mindig az 53-nál,de többször kettővel lép vissza több helyen.
     
    Last edited: Feb 16, 2019

  9. Anyakata ne is csodálkozz hogy 80%-a jön vissza kiszolgáltlanul ha 6 perces gépeket küldesz folyton.Mi is egyeztettünk anno,de meguntam.Ezért töröltelek játszótársaim közül elsőként.Nem pályázunk 6 perces gépekért.Azokat add a kanáriaknak ha nem sértődnek meg.
     
    Last edited: Feb 16, 2019

  10. Minek kizöldeltetni azt a tornyot ha úgy is vissza áll pirosra.
     
  11. katika32

    katika32 User

    kapcsolj lámpát nem látlak
     
  12. katika32

    katika32 User

    nekem jöhet bármi gyorson vagyok, de téged nem talállak. nem dobtál ki?
     

  13. Téged kidobni?Mért tennék veled ilyet.Soha nem dobok ki senkit,ha csak akkor ha megunom hülyeségét.
     

  14. Szoktam játszani de úgy hogy senki nem tudja azt,ezért nincs ki zöldelve a tornyom,mer hát minek ha úgy is vissza vált pirosra.Sok külföldivel játszom leginkább.De van hogy cargo gépeket küldök Amerikába lisztért,sajtért,húsért és salátáért,hogy a 20 ezres kapacitású raktáram mindig tele legyen árúval
     
  15. TU104_

    TU104_ User

    Sziasztok :) Ma 17.vasárnap 10:00 órától online leszek,gyorson. Jó lenne szintet lépni. Köszi előre is a gépeket :)
     
    Leemonade likes this.
  16. csizma2001

    csizma2001 User

    Köszönet a gépekért, Leemonádé és szarvasferi külön köszi areggeteg szuper gépet, remélem mind elláttam ezzel tudom csak viszonozni :) Nem első esetben segítettek!!!!! 3 szintlépés :) 1 hónapja 38 szinttel jöttem vissza sok év kihagyás után most 65 :) Repterem ok 65 szinthez de gépparkom szinte semmi. Eventel szerzett gépem szinte nulla. Vásárolható gépek sem az igazi.Majd felzárkózom eventek után már ha vannak még. :)
     
    szarvasferi, Leemonade and Anyakata like this.
  17. csizma2001

    csizma2001 User

    Ezzel azt akartam jelezni,hogy saját gépeimmel csak topognék egyhelyben. Baráti gépek nyomtak fel, köszi :)
     
    Leemonade and Anyakata like this.
  18. csizma2001

    csizma2001 User

    Francba, másik gépen vagyok, TU_104 voltam :) /csizma ezen a gépen nem tudom törölni :(/
     
    Leemonade and Anyakata like this.
  19. Leemonade

    Leemonade User

    Szívesen máskor is !
     
  20. Name: Polamalu7070, User ID: 3950017

    SEND PLANES