Online Komunika, CZ/SK Online Hráči

Discussion in 'Česká sekce' started by babička1960, Nov 17, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Toto je Online Komunika, některé složky jsou staré a nepíšeme si, tak tady máme novou komuniku.
     
    Rarach5 and Ladiček06 like this.
  2. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Taky jsem o tom přemýšlel.. :D
     
  3. jirina1234

    jirina1234 User

    Jestli ještě někdo hraje tak si mě přidejte :D Jirina1234
    Ať si mám s kým posílat letadla :)
     
  4. Jasně že hraju ! :D
     
  5. Ahoj, jestli někomu nevadí, že jsem level 31 a chtěl by si se mnou posílat letadla, tak si mě přidejte.
    Jméno: DomOriginal
    ID:12707214
    Země letiště: USA - Kalifornie
     
  6. MorrMott

    MorrMott User

    Kdyby někdo chtěl letadla, vrtulníky a hydroplány ze Španěl tak není problém... Jsem level 28.
     
  7. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Taky můžu posílat letadla ze Španělska, jen tu už nebývám moc často vzhledem k aktivitě ostatních..
     
  8. Patris012

    Patris012 User

    Ahojte hledam přatele na posilani letadel kdyby měl někdo zajem tak si mě přidejte nick Patris012 Id 13216682 zatim mam lvl 14
     
  9. kdo hledá kamaráda/y tak zde: ! babička196060601
     
  10. samopal123

    samopal123 User

    Ahoj, kdo by si chtěl posílat letadla tak si mě přidejte. Jsem level 26. ID: 3190352
    Moc lidí co by si posílalo tu není, proto budu ráda za každého kdo by se našel. :)
     
  11. Janina0971

    Janina0971 User

    Ahoj, také hledám kamarády. Občas se někdo přidá, ale letadla pak neposílá. Budu ráda za každé poslané letadlo. Jsem level 31. ID:2089560
     
  12. Janino, přidanou tě mám, ani jsi mě nežádala o letadla, ani ty nic neposíláš (pokud jsem dobře viděla na radaru)
    Name: babička196060601
     
    miasisi likes this.
  13. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj Janino. Taky jsem si Tě přidal,ale nevidím Tě přihlášenou,tak Ti nemohu nic poslat.
     
    babička1960 likes this.
  14. YuriSumida

    YuriSumida User

    Ahoj lidi dneska sem si založila novej účet můj starej už bych asi nenašla :D a budu ráda když mi pomůžete do začátku a pošlete pár letadel (malý pokud možno velký ještě ne-e :D)
     
    babička1960 likes this.
  15. Janina0971

    Janina0971 User

    Ahoj, je nějaké nastavení,aby jste viděli, že jsem přihlášená. Nikde jsem to nenašla. Většinou bývám online pondělí až čtvrtek mezi 20 a 23 hodinou nepřetržitě.
     
  16. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Ano, taková ta věžička, na tu musíš kliknout a rozsvítí se zeleně na půl hodiny, to znamená, že ostatní hráči vidí, že jsi online. Po půl hodině se všsak sama vypne a zčervená, to znamená, že hráči už tě jako online nevidí :)
     
  17. Janina0971

    Janina0971 User

    -NewBlood- díky za odpověď. Říkala jsem si na co to je.:rolleyes:;)
     
  18. Som aktívny vždy o 16 a cez víkendy aj ráno o 11, takže ak niekto chce lietadla, vtedy som online.
    Meno: .kristiansmolko.
    ID: 568806
    Krajina: Rusko
     
  19. Radgnarcz

    Radgnarcz User

    prosim potrabuji letadla rama-m-turbo (4) a ještě stredne velke (4) dekuji
     
  20. KnO_Cz

    KnO_Cz User

    hraji ;)