Nový rok 2019! Tady si budeme psát jaké máme názory na akce a další změny :)

Discussion in 'Česká sekce' started by babička1960, Jan 27, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Vydala jsem to v den 27.1.2019 ale dnes není žádná akce ani změna, a proto počkám/e, a pak budeme psát názory ! :)
     
    Rarach5 likes this.
  2. Tak co jaké máte názory ? :D Já takový: mohla by být lepší, protože tahle akce je o ničem, máte tam jenom 4 letadla a abych si mohla koupit nějaké letadlo potřebuju si dávat SMSky a to se mi nechce ! rači prodám nějaké letadlo a místo toho nějaké letadlo z akce (myslela jsem si že bude lepší akce, přitom ani valentýn ještě není !!!!) Hezký den

    Nick: babička196060601
    Level: 74
    Víc o mě vědět nemusíte :p
     
    Rarach5 likes this.
  3. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Akce mě zklamala, ale na to jsem si v posledních letech už bohužel zvykl. Kvůli tomu už sem v podstatě vůbec nechodím.
     
    babička1960 and Rarach5 like this.
  4. vojjuric

    vojjuric User

    Já jsem za tuto akci rád. Jsou zde velmi dobrá letadla a máte šanci si jich tu nasbírat velké množství, takže vás to posune hodně dopředu. Kromě malých letadel je tu všechno s dobou letu 10 hodin (po upgradu), takže to pošlete najednou až dvakrát denně. Střední a velká letadla, helikoptéry i hydroplány. Takže celkově tuto akci vidím jako solidní dojnou krávu :)
     
  5. LSSK

    LSSK User

    Tiež si myslím. Vďaka začiatočnému vysokému drop-rate-u som získal veľa basic amorov a vďaka failu a "bolestnému" 5000 bonboniér som získal veľa amorov plus a navyše keď budem mať lvl 40 tak budem mať už 2 XXL amory
     
  6. helbel

    helbel User

    Ahojky všem, dneska jsem zaplesala nad 24hodinovým letadlem a odeslala jsem co jsem mohla. Kamarád hlásí, že už získal akční měnu. Odbavil moje vytuněné desetihodinovky (asi 60 kusů) a získal 1 hvězdu... J E D I N O U vločku. mě jeho letadla nedala nic. Tak prosím o radu, ví někdo jaká letadla vozí ty vločky? Dobrý vítr přeji
    helbel
     
  7. kimamiacz

    kimamiacz User

    Já dneska taky odbavil asi 50 letadel a jen 5 vloček.