kérdés

Discussion in 'Magyar szekció' started by zsebibaba, Jan 31, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Zoltán10

    Zoltán10 User

  2. Leemonade

    Leemonade User

    Lehet ez a gond ...
     
  3. TU104_

    TU104_ User

    Nem járt le véletlenül?
     
  4. Leemonade

    Leemonade User

    Jól körbejártuk a témát :rolleyes: most már igazán irhatna ide egy bankár is :D
     
    Anyakata likes this.
  5. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Hát igen :DD Az egyik 2020-ba másik 2022-be jár le :)
    És akkor miven nem dombornyomott a kártyám,ilyenkor mi a teendő? Nem tudok vásárolni?
     
  6. Gergő0721

    Gergő0721 User

    Szia!

    Nekem se dombornyomott a kártyám és januárban még tudtam vele vásárolni. Az hogy nem dombornyomott nem lehet gond.

    Nemtudom hogy mennyire szoktál online vásárolni de azért megkérdezem.
    Esetleg az online vásárlási limitednek 0Ft lenne megadva a számlához? (A bankszámla szerződésben benne van.)
     
  7. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Ugye írtam hogy még soha nem vásároltam online,ezt skyramara értettem,korábban vásároltam már más oldalakon,de ott jó volt minden,de itt nem... nem lehet hogy valami a fiókommal van? Hát ha másnak sikerül,akkor nekem miért nem?
     
  8. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Képzeljétek el,hogy azért mondom,biztos ami tuti,áthívtam ismerősömet,és mondtam már,ez a 360ft semmi,majd odaadom az árát,de próbálja már ki,hogy neki elfogadja e a bankkártyát,neki is mastercard-ja van, van rajta eleg pénz,minden ok, Neki se fogadta el,neki nem írta ki hogy érvénytelen hitelkártyaszám,hanem neki behozott egy hibaablakot,és 2 lehetőség volt,support,vagy bezárás,szóval....nem a kártyákkal votl a baj, DE,sms-ről fizettem, 105 aircash-t, ami 762ft, azt már engedte,elküldtem az üzenetet,és pár perc mulva már meg is jött a pénz,szóval mostantól üzenettel fogok fizetni :)

    Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek <3
    További szép napot/játékot, sziasztok!
     
    TU104_, Gergő0721 and Leemonade like this.
  9. Sziasztok!
    Nem tudom teljes képernyőre tenni a képet. Miért?
     
  10. Gergő0721

    Gergő0721 User

    Szia! Szerintem a sütiket törölnöd kellene. :)
     
  11. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Sziasztok ismét! Support-tól kaptam egy levelet,amiben ez ált,ezért nem fogadja el a kártyáimat:
    [​IMG]
    Nos,miért lettem elutasítva?Nem tudják mi az oka,de valószínű hogy elértm a felhasználható összeg határát?Ezt értsem úgy hogy túl sokat vásároltam bankkártyán? Amikor még skyrama-n nem is vásároltam bankkártyával? :D Említettem hogy korábban vásároltam már bankkártyán,oké,nem külföldön,mert ott azt írja még,hogy esetleg azért nem fogadja el,mert külföldi az oldal, DE Ismerősöm,aki nagy gamer,sok játékot vesz steam-en origin-en,meg itt ott, neki se fogadta el,na ekkor mivan ? :D
    "Kérjük az ügy tisztázásának érdekében feltétlenül fordulj a hitelkártya kibocsájtójához,(Tehát 2 kártyám van,akkor a budapest bankhoz,és a K&H -hoz,oké,köszi :DD)hogy a jövőben gond nélkül és kényelmesen tudj vásárolni" Tehát akkor ismerősömnek is fordulnia kéne a kártya kibocsájtójához? :D, sajnos nem tudok nekik bővebben írni,hogy ismerősömnek se fogadta el,márpedig nem a kárytámmal van a baj, DE ,először ide posztolok,hátha valaki tud még valamit segíteni,ha nem akkor meg vagy fizetek tovább sms-sel,vagy megyek a kártya kibocsájtóihoz :D
     
  12. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Nem voltak bonyolultak a kérdések :/
     
  13. TU104_

    TU104_ User

    Én első körben a bankomhoz mennék és tisztáznám h esetleg új jogszabály miatt megszüntek szolgáltatások kártyás fizetés esetére. Support elvileg nem tud belenyúlni a banki oldalba.Nem is válaszolhatott volna mást :)
     
    biry1226 and Zoltán10 like this.
  14. Zoltán10

    Zoltán10 User

    De továbbra is hangsúlyoznám hogy ismerősöm,aki havonta vesz steam-ről,ebay-ről,amazonról játékokat,cuccokat, neki se fogadta el,pedig ezek mind külföldi oldalak :)
     
  15. odell

    odell User

    mi az a Small Terminal?
     
  16. Gergő0721

    Gergő0721 User

    Szia! Kicsi terminál, 750 aircoinba kerül. 5 percenként 12 utast hoz.
     
  17. odell

    odell User

    oké köszönöm
     
  18. bambala

    bambala User

    Sziasztok van bonuszkod mert sehol nem találom meddig használható fel! Köszönöm szépen!
     
  19. fradi555

    fradi555 User

  20. bambala

    bambala User

    Köszönöm szépen de csak magyarul értek sajnos angolul nem