kérdés

Discussion in 'Magyar szekció' started by zsebibaba, Jan 31, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. biry1226

    biry1226 User

    Szia!
    Ebben csak a Support tud segíteni, kérheted a jóváírást.
    Addig nem szabad elkezdeni egy gép építését, amíg minden szükséges hozzávaló nincs meg.
     
    Anyakata likes this.
  2. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Köszönöm a választ, de azt honnan tudhatom meg, hogy egy-egy gép előállítása mibe kerül? Eddig ilyen leírással nem találkoztam. Ráadásul reggel kezdtem el a gyártást, délután akartam folytatni -tehát 24 óra sem telt el közben- és sajnos így jártam :-(
     
  3. Leemonade

    Leemonade User

    Itt a leírás az L-es gépek alkatrész és aircoin költségeiről : https://board-en.skyrama.com//threads/faq-l-planes.9879/
     
  4. -Lótusz-

    -Lótusz- User

  5. -Lótusz-

    -Lótusz- User

    Jól látom, hogy a készítés nincs időhöz kötve? Magyarul, ha elkezdem építeni a gépet és félbehagyom, elméletileg ott lehetne folytatni ahol abbahagytam? De akkor miért tűnik el és vele együtt a már ráfordított aircointom is? Talány :D
     
  6. biry1226

    biry1226 User

    Nem jól látod, ha elkezded, végig kell csinálni. Mind a 4 fázist meg kell építeni, csak utána indul el a gyártás és 24 óra elteltével lesz kész.
     
    audi80td, Leemonade and apa55 like this.
  7. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Sziasztok! Nekem az lenne a problémám,hogy 50 aircash-t szerettem volna váráolni bankkártyáról, még soha nem vásároltam online, De itt ugye Kéri a tulaj nevét,mikor jár le,mivel szeretnék fizetni (mastercard,VISA), a hitelkártyaszámot,illetve a biztonsági kódomat.
    2 kártyám van,van egy VISA meg egy MasterCard,mindkettőn van elég pénz,mégse tudtam vásárolni mert azt írta ki hogy "Kérjük, adjon meg egy érvényes hitelkártyaszámot!" Mindent beírtam,még a 4 sz.jegyű kártyaszámot is,de nem engedte. Pedig mindkettő kártyán kipróbáltam,de nem engedte,aztán sokadik próbálkozás után ott volt hogy probléma bejelentése,leírtam hogy mi a baj,és az email-emre jön majd egy levél (még nem érkezett).

    Mit tegyek? Mi lehet a baj? :(
     
  8. Leemonade

    Leemonade User

    "Kérjük, adjon meg egy érvényes hitelkártyaszámot!" Biztos hogy hitelkártyád van ? Debit kártyát nem hinném hogy elfogad .

    "beírtam,még a 4 sz.jegyű kártyaszámot is" Szerintem neked a 3 sz.jegyű CVC kódot hiányolja.
     
  9. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Ne haragudj,de fogalmam sincs miaz a debit kártya,az a bankkártya,csak más néven? Mindegy, Nem a biztonsági kodot hiányolja,mert nem azt írja ki, meg be van írva,szóval a cvc-t nem hiányolhatja...
     
  10. Leemonade

    Leemonade User

  11. Szia!

    Kártya tulajdonosnak kit írtál? Mert oda a bank neve kell, aki kiadta neked a kártyát!
    Esetleg ez is egy hiba lehet.
     
  12. Zoltán10

    Zoltán10 User

    #30 megnézem! #31 igen? Akkor megpróbálom azt is.
     
  13. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Kipróbáltam,úgyse jó, beírtam hogy K&H, és alatta beírtam a hitelkártyaszámot, és utána azt írta ki hogy kérjuk adja meg a kártya tulajdonát,beírtam vissza a nevem,utána meg ugyan azt írta ki, adjon meg egy érvényes kártyaszámot.

    Nem hiszem el,mi a baj? Másnak nem volt ilyen? Nektek hogy volt? Kitöltöttétek mind az 5 mezőt,és már ki is fizettétek?
     
  14. Nálam működik a vásárlás, igaz nekem Maestro kártyám van. Kitöltöm a mezőket érelemszerűen , és minden oké.
     
  15. Zoltán10

    Zoltán10 User

    A kártyáimmal lenne a baj?

    Hát az első mezőhöz ugye nem nyúlok hozzá,mert VISA val fizetek,de ugye próbáltam már MasterCardal is.
    A második mehőhöz beírtam a nevem,vagy a bank nevét,próbáltam azt is.
    A harmadik mezőhöz beírtam a 4 számjegyű kódot
    A negyedik mezőnél ugye meddig jó,beírtam.
    És az ötödik mezőhöz meg beírtam a cvc avagy biztonsági kódomat,a 3 számjegyű kódot,és nem fogadja el, azt írja ki hogy érvénytelen, adminok nem tudnak valamit csinálni?
    [​IMG]
     
  16. A harmadik mezőbe nekem 16 számot kell beírnom, a kártyámra írt 16 számjegyű kártyaszámot. Szerintem neked is több mint 4 számjegy a kártyád száma!!!??? Nem??? Itt nem kódot kér.
     
  17. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Hát nekem is :D pl :1111 1111 1111 1111 ez nekem is 16,de akkor se fogadja el :/
     
  18. Leemonade

    Leemonade User

    Hogy irtad be a kártyaszámot: kötőjellel elválasztva vagy egybe ?
     
  19. Zoltán10

    Zoltán10 User

    Elválasztva:1111 1111 1111 1111
    De próbáltam kötőjellel is meg egybe is, olyankor elfogadta,de kidobott egy hibaüzenetet,hogy sajnos jelenleg nem tudsz vásárolni,vagy valmi ilyesmit,és volt két ablak,egyik bezárás,másik support.
     
  20. Leemonade

    Leemonade User

    A kártyád dombornyomott ?