Jen pro ty kteří jsou zkušenější ve skyramě např: ***SIMIR***, Jenson75 atd.

Discussion in 'Česká sekce' started by Ladiček06, Mar 18, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Tak jsem dlouho přemýšlel co je lepší si vybrat: stavět velká letadla aby se mi odemkly další. nebo kupovat nějaké střední letadla a až budu mít nějak 300 středních letadel tak si budu vydělávat dost peněz a pak stavět ty velké nebo naopak ? Prosím řekněte co je lepší: stavět velká letadla, nebo kupovat střední - prozatím
     
  2. .soptík.

    .soptík. User

    Aby se Ti odemkly další a další zámky,musíš postavit opravdu hodně XXL,což stojí dost peněz a moc skel.
     
    Ladiček06 likes this.
  3. Ladiček06

    Ladiček06 User

    .soptík. ano vím potřebuji 20 velkých letadel aby se mi odemkly další a děkuji jinak... Já mám zatím 3 velké letadla 2x Corn Cod a 1x Airtrain 28


    Nick: Ladiček06
    Level: 71
     
    Last edited: Mar 19, 2018
  4. .soptík.

    .soptík. User

    Já jsem postavil 35 XXL a na cestě k otevření zámku č.3 jsem teprve v polovině cesty. :-(
     
    Dudinka77 and Ladiček06 like this.
  5. Dudinka77

    Dudinka77 User

    Ja postupne staviam aj extraveľké, ale neorientujem sa na ne, skôr zarábam na veľkých
     
  6. Jenson75

    Jenson75 User

    Ahoj - já to řeším napůl,co se mi líbí stavím a kupuji.(27.xxl mi zatím stačí a pomalu budu stavět dál)...začíná to tu být hodně fádní a utlumené.Pěkná letadla se tu moc neobjevují.Jen samé sci-fi paskvily....rád bych aby se tu někdy objevila tak trochu podobná letadla realitě...např : Bloating 777 / Skyrama 858 / A33X / Sproeing 767 a podobné....Moc díky "!" a zdravím Simíra "!"
     
    Ladiček06 likes this.
  7. Ladiček06

    Ladiček06 User

    a to existují i extravelké ?