Faliújság

Discussion in 'Magyar szekció' started by Rahzyel, Jul 28, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Rahzyel

    Rahzyel User

    Sziasztok,

    Gondoltam, nyitok egy topicot, hogy a játékkal kapcsolatos lényeges információkat ide magyar nyelven, egy helyre tudjuk gyűjteni.
    Ez segítség lenne az angolul nem annyira tudó társainknak, és nem veszne el info a hozzászólások között. Természetesen a már elvault infokat törölni kell.

    Kérnék mindenkit arra, hogy próbáljuk meg ezt tiszteletben tartani, és ide tényleg csak az angol nyelvű közlemények fordításai kerüljenek be, ne árasszuk el hozzászólásokkal ezt a részt.

    Remélem, hasznát veszitek majd.
     
    peti1304, serinata, biry1226 and 8 others like this.
  2. Sziasztok :)

    Azok kedvéért, akik még nem játszottak ilyen eventet szeretnék egy kis tájékoztatást adni.
    Ebben az eventben a saját visszatérő gépek hoznak felröppenőt, a baráti gépek nem.
    A hópihékből meg lehet vásárolni az első szintes (narancssárga vagy van akinek rózsaszín :D gépeket)
    Ezek a gépek hozzák a bónuszfelröppenőket jelen esetben a fagyállókat.
    A hópihére kattintva van 2 fülecske, a másodikra kattintva, lehet látni mennyibe kerül a kék második szintes gép.
    Ezeket hópihéért és a hópihékből vásárolt gépek által hozott bónusz felröppenőkért (fagyállókért) lehet megvenni a gépeket.
    Illetve itt lehet megvásárolni az L-es gépet is melynek ára 100 hópihe és 30 db minden bónuszfelröppenőből (ennek előnye, hogy üveg és aircoin nélkül lehet L-es géphez jutni ;) )
    Remélem érthető amit leírtam, nem valami zagyvaság :D
    Ha esetleg valakinek kérdése van nyugodtan tegye fel ;)

    Mindenkinek jó játékot és sok felröppenőt, bónuszfelröppenőt kívánok :)

    Üdv:Attila201409
     
  3. Sziasztok!
    Nevetséges hogy több 100 cargo 1db üveget sem képes hozni!!!!!!!!!!!
     
  4. sziasztok
    lassan 2 éve ,hogy nem játszom. így arra jutottam átadnám a repterem olyannak aki szeret játszani. sajnálnám törölni . sok cucc van a raktárban, minden féle, leszálló, kiszolgáló, utasgyűjtő, bontó, stb. minden ami kell. gépek: sok, hidroplán:139, kisgép:482, közepes:360, L gép: 72, helikopter: 90, össz:1143 gép
    ha valakit tudtok írjatok rám! egykismalac69@freemail.hu
     
  5. NFS_C

    NFS_C User

    beleczky78@gmail.com on irtam levelet
     
  6. NFS_C

    NFS_C User

    Reptér érdekel nagy szintű aki talán be fejezte játékot játszanék vele szivesen email ba irjon beleczky78@gmail.com
     
  7. reptér érdekelne nagy szintű aki talán már nem játszik vagy meg unta emailbe irjon okovacs287@gmail.com