Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Ahoj, poradí mi někdo, co se mi více vyplatí? :D Jelikož sem netrpělivej a nepozornej, tak sem si dal místo Ogoriva v dílně postavit Corn Coda. Mám ho sešrotovat a postavit Ogoriva, nebo se mi vyplatí nechat si ho? Mě je líto těch dílů, nemám jich zas tolik a hlavně těch peněz. Díky :D
     
  2. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj.
    Když máš málo dílů,tak si ho nech.V letecké dílně ho vytuníš,takže se ti zkrátí doba letu a přiveze ti víc BZ.
    Já mám 22 vytuněných Airtrainů 38 a jsem s nima spokojený.
     
    Ladiček06 likes this.
  3. Dobrý den,spoluhráči.
    Je konec školního roku a to se dává vysvědčení.Myslím,že i náš RT by měl za uplynulé období dostat nějakou známku za svou práci.Po té,co se sloučili s Číňany,prudce poklesla úroveň hry.Nic nového,opakují se jen staré obehrané akce.Některé chyby se opravily,ale některé stále zůstávají.A to ještě české fórum zrušili a dali do angličtiny.Ještě že jsou v prohlížečích překladače.Za veškerou činnost RT dávám známku -3.Ale taková se na vysvědčení nedává a tak výsledná známka je 4.
    Přeji všem hezké prázdniny a mnoho pěkných zážitků.
     
    Last edited: Jul 2, 2017
  4. UbgradeCZ

    UbgradeCZ User

    Zdravím žáky, dospělí a důchodce, jelikož je nová verze [angličtina] tak pomalu končím s forem, jestli mě chce někdo vidět, tak budu na týhlech účtech: Ladiček06 UbgradeCZ Jelikož končím s forem chci pozdravit aji moje spolupřátele kteří mi posílali hodně letadel např: Jenson, lukas5599. Děkuji za pochopení, a mějte se hezky a hezký zbytek prázdnin !
     
  5. UbgradeCZ

    UbgradeCZ User

    A ještě se vratíme k donaldovi ;):( Sice [asi] odešel ale já vím že donald77 se vrátí a bude hrát jako admin aji v anglické verzy [můj navrh] takže všeci víme že nám moc chybí a chceme ho vrátit. takže mám navrh [bude pomáhat aji v anglické verzy] je mi jedno kde je ale zná toho dost a já chci aby dál pomáhal takže kdo ho chce vrátit at mi dá like aspon pro něco:(
     
  6. Ladiček06

    Ladiček06 User

    Největši level hráče ! 92 překonal to Soron... :cool: dál nebudu říkat nechci aby to bylo proti pravidlům [mnoho lidí mi píše at nepíšu cel jména] :)
     
    Nováček1996 likes this.
  7. Ladiček06

    Ladiček06 User

    [​IMG]HAPPY HOUR je zpět ! :D
     
    Nováček1996 likes this.
  8. lukas5599

    lukas5599 User

    čau, chtěl bych se zeptat jestli jsou ještě ve hře bonusové kody
     
  9. lukas5599 - teď asi žádný kód není, většinou nějaký dají, když je třeba akce a jsou zrovna nějaké problémy s připojením, tak za to dávají kompenzaci ve formě bonusového kódu, ale (alespoň mě) teď jde hra dobře, tak nemají důvod nějaký bonus dávat ;)
     
  10. RT zvedni se!Pracuj,makej.Během 5 min. mít 4 technické chyby,to je k zlosti.Nevím,co tam RT dělá,ale technické chyby neodstraňuje.A táhne se to již 2 roky.A to se spojili!!!!!Ale nic neudělali!!!!!
     
    kleckulka and ***SIMIR*** like this.
  11. milacek45

    milacek45 User

    ahoj dlouho jsem nehrala ale ted jiz hraji chci se zeptat jak mam pozadat hrace aby mi posilali letadla nazpet hlavni ukoly to po me chteji a ja je nemuzu plnit dekuji za pomoc
     
  12. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj.Posílej Tvým přátelům FLYBY a tam jim napiš,co od nich potřebuješ.
     
  13. kleckulka

    kleckulka User

    Akce? :-D , tak zas nic nového. Že mě to nepřekvapuje.
     
    mona7772 and ***SIMIR*** like this.
  14. .soptík.

    .soptík. User

    Akce? Bída!!! :-(
    V oznámení RT je 12ti hodinový BIG BANG,ale v nabídce je 12ti hodinový VELKÝ TŘESK.
    Nevíte,co je pravda?
    Děkuji za odpověď.
     
    ***SIMIR*** likes this.
  15. Ahoj, berete mi slova :) To je fakt ale ubohá akce ............... tak se zdá, že hra začíná být mrtvá, žádné nové nápady, nic, tohle není akce, ale paběrkování ............. :(
     
  16. kleckulka

    kleckulka User

    Ahoj, jak ty filmy přibývají na kontě, tak to vidím , že za 3 dny budu mít na letištní hasiče :-D
     
  17. Také mě ta akce nijak nebere :D
     
    kleckulka and malá_chovatelka like this.
  18. Někdo na vyměňování letadel?
    Nick: SteptomOfficial
    Level: 29
     
  19. Přidej si mě, budu ti posílat.
     
    Last edited: Aug 3, 2017
  20. topgun123

    topgun123 User

    Attila201409 likes this.