Czech Republic, Česká republika, jsme tady!

Discussion in 'Česká sekce' started by ~NightHawk~, Apr 10, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ahoj,máme tu akci,pár letadel ještě nemám,tak si něco pořídím a co vy?
     
  2. Ahoj, no něco si určo pořídím, ale vidím to na 4 ks VIP a 4ks Airion a tím jsem asi tak skončil, protože buď už všechno mám anebo to nechci :) :), škoda že tam není víc XXL letadel, jak bylo v původním oznámení o soutěži, byl tam ještě Mega-Armor plus a ICE Frost Express Plus. A ty z nějakého důvodu do akce nedali a ještě před započetím je vyndali i z oznámení o soutěži :(
     
    .soptík. likes this.
  3. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj.
    Včera Mega-Amor plus oznámili,tak jsem chtěl do akce jít. Dnes opravdu v nabídce neni,tak nic pro mě.
    XXL si postavím,skel mám dost.:)
     
    ***SIMIR*** likes this.
  4. No právě, a stejně, i kdyby mnou zmiňvaná XXL Letadla v akci byla, tak si je musíš postavit tak jako klasická XXL ;)
     
  5. RostenCZ

    RostenCZ User

    V této akci je nějaké letadlo XXL ? Jestli jo, tak v tom nemám přehled. :/ Abych pravdu řekl, mně ty skla absolutně nejdou sbírat a proto nemám ještě ani 1 letadlo, vůbec se v tom neorientuji jak to funguje.
     
  6. Je tam jen hnědý Typhoon na 4 hodiny, je v montážním hangáru :)
     
    Last edited: Jun 17, 2017
  7. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj.
    V této akci dali XXL do montážní haly,kde se staví ostatní XXL. Takže kdo nemá dostatek dílů,třeba skel,tak mu tato akce žádné XXL nepřinese.
     
    firehawk69 and ***SIMIR*** like this.
  8. Ahoj, jsem ráda, že je nějaká akce... ale měna mi nepadá. a tři dny mám 54 pohárků, ach jo

    Kapitáni, jak jste na tom s měnou... padá, nepadá?
     
    Last edited by moderator: Jun 17, 2017
  9. Ahoj, mě měna padá, asi tak z každého 9 až 10tého letadla .......... upozorňuji, letadla posílám jen a pouze na 8 hodin letu a výše, jinak to nemá smysl, to by se člověk uklikal a nic z toho :)
     
  10. Také mi připadá, že měna padá lehce méně, než jindy, ale padá...
     
    malá_chovatelka and ***SIMIR*** like this.
  11. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Já hrál včera i dneska a za celou dobu mám jen tři poháry. Asi budu muset bejt aktivnější nebo co. Každopádně se chci zeptat, jaký jsou nejvýdělečnější letadla z týhle akce? Díky.
     
  12. .soptík.

    .soptík. User

    Většinou platí,že čím delší je let,tím víc letadlo přiveze BZ. Takže ta za nejvíc pohárů.
     
    malá_chovatelka and ***SIMIR*** like this.
  13. Ahoj,za jeden den létání - 150 pohárků,90 pohárků od přátel a 60 při stahování letadel domů.Za jeden den jedno letadlo? To je dost málo!!!Tahle AKCE je nastavená asi obráceně,v minulé akci při stahování letadel jsem sbírala až 400 akční měny:oops::oops:
     
    ***SIMIR*** and tonda701 like this.
  14. babi

    babi User

    Ahojky,tak jsem před chvilkou zakoupila za 180ks pohárů letadlo,hra mi spadla a po restartu nemám ani letadlo,ani poháry:-(
    Stalo se to ještě někomu???Dík za zprávu.
     
  15. ahoj,podívej se jest-li není v jiném hangáruo_O
     
  16. babi

    babi User

    Díky za radu(Vládíček2008),ale není:(.No nic,už bylo i hůř!
     
  17. -NewBlood-

    -NewBlood- User

    Tak napiš na podporu, třeba ti pomůžou.
     
  18. babi

    babi User

    (-NewBlood-).Tak to jsem měla asi udělat hned ten den co se mi to stalo,teď už je asi pozdě.Čert vem poháry,hlavně jsem chtěla vědět,zda se to děje i ostatním hráčům.Dík za info:).
     
  19. babi, jestli víš datum, kdy se to stalo (třeba podle toho prvního příspěvku, co jsi sem dala), tak tu podporu zkus, v nejhorším případě to nevyřeší a bude to stejné, jako teď, ale co kdyby to našli a letadlo připsali?
     
    malá_chovatelka and ***SIMIR*** like this.
  20. .soptík.

    .soptík. User

    Ahoj holky.
    Mám obavy,že ti amatéři nedotáhnou tuto hru nikdy k dokonalosti a z opakujícími problémy se budeme zlobit stále,aniž by je někdo vyřešil.